MISTRZOWIE AGRO Prestiżowe nagrody dla rolników, sołtysów i gospodyń. Znamy zwycięzców!

Akcja specjalna MISTRZOWIE AGRO
W piątek, 18 października rozpoczął się ogólnopolski finał wielkiego plebiscytu MISTRZOWIE AGRO. Głosowanie potrwa do czwartku, 7 listopada do godz. 21. W plebiscycie zostaną przyznane tytuły Rolnik Roku Polski, Gospodyni Roku Polski, Koło Gospodyń Wiejskich Roku Polski oraz Gospodarstwo Agroturystyczne Roku Polski, a także Sołtysa Roku Polski i Sołectwo Roku Polski. Prestiżowe tytuły i nagrody zostaną wręczone podczas uroczystej gali na Centralnych Targach Rolniczych w Nadarzynie pod Warszawą. W sobotę, 5 października podczas uroczystej gali w czasie trwania XIV Jesiennej Giełdy Ogrodniczej w Boguchwale rozdaliśmy nagrody laureatom konkursu Mistrzowie Agro.

Przedstawiamy liderów wojewódzkich wszystkich kategorii MISTRZÓW AGRO

Przedstawiamy laureatów powiatowych wszystkich kategorii MISTRZÓW AGRO!

Oto laureaci powiatowi wszystkich kategorii Mistrzów Agro!

Przedstawiamy liderów Mistrzów Agro ze wszystkich kategorii

KLIKNIJ i obejrzyj wideo z liderem w kategorii
Gospodarstwo Agroturystyczne Roku:

Oto liderki w powiatach w kategorii Gospodyni Roku!

Przedstawiamy liderów powiatowych wszystkich kategorii Mistrzów Agro!

KLIKNIJ i obejrzyj wideo z liderem w kategorii
Sołtys Roku:

KLIKNIJ i obejrzyj wideo z liderem w kategorii
Rolnik Roku:

KLIKNIJ i obejrzyj wideo z liderkami w kategorii
Koło Gospodyń Wiejskich Roku:

***

Przedstawiamy liderów wojewódzkich w kategorii Gospodarstwo ...

Przedstawiamy liderów wojewódzkich w kategorii Sołectwo Roku!

Oto liderzy wojewódzcy wśród Sołtysów i Rolników!

Poznaj liderów w kategorii Koło Gospodyń Wiejskich Roku

- Nominacje kandydatów do nagród zgłaszają partnerzy i patroni akcji - różne organizację rolnicze i wiejskie oraz samorządy - mówi Renata Tereszkiewicz-Mac, dyrektor marketingu "Nowin". - Jednak zgłoszenia mogą przesyłać także mieszkańcy podkarpackich wsi.

Plebiscyt MISTRZOWIE AGRO na Podkarpaciu zostanie przeprowadzony po raz pierwszy. - Co prawda w minionych latach tworzyliśmy różne rankingi najpopularniejszych rolników, sołtysów i kół gospodyń wiejskich, jednak w tym roku plebiscyt zyskał nowy wymiar, szczególną rangę i prestiż oraz ogólnopolski zasięg - dodaje Renata Tereszkiewicz-Mac.

Głosowanie będzie prowadzone jednocześnie we wszystkich województwach w Polsce, a laureaci zostaną nagrodzeni na każdym poziomie - powiatowym, wojewódzkim i ogólnopolskim. Zwycięzcy z Podkarpacia w każdej kategorii, oprócz wojewódzkich tytułów i nagród, zdobędą awans do ogólnopolskiego finału, w którym będą walczyć o zwycięstwo w Polsce i dodatkowe nagrody finansowe. Uroczyste wręczenie ogólnopolskich laurów odbędzie się podczas Centralnych Targów Rolniczych w Nadarzynie - jednej z największych wystaw rolniczych w Polsce.

Patroni i partnerzy plebiscytu

Plebiscyt MISTRZOWIE AGRO jest organizowany przez ogólnopolski serwis i magazyn dla rolników "Strefa Agro" oraz przez dzienniki regionalne ukazujące się w każdym województwie w Polsce. Głównym patronem plebiscytu MISTRZOWIE AGRO na Podkarpaciu jest:

Patronem akcji jest również:

► Przeczytaj wywiad z dr Aleksandrą Hadzik, prezes Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego m.in. o bezpiecznej pracy w gospodarstwach rolnych

Partnerami naszej akcji są:

Sześć kategorii plebiscytu i trzy etapy głosowania

Najpierw przyjmowane będą nominacje do nagród, które będą zgłaszać partnerzy i patroni akcji, nasi dziennikarze, a także mieszkańcy podkarpackich wsi.

Listę nominowanych do nagród kandydatów opublikowaliśmy w piątek, 23 sierpnia. Tego dnia rozpoczęło się głosowanie w pierwszym etapie plebiscytu, w którym tytuły Rolnik Roku, Sołtys Roku, Gospodyni Roku, Koło Gospodyń Wiejskich Roku oraz Gospodarstwo Agroturystyczne Roku i Sołectwo Roku zostaną przyznane osobno w każdym powiecie naszego województwa. Głosowanie w pierwszym etapie plebiscytu zakończyło się w środę, 18 września.

Zwycięzcy z powiatów, zachowując zdobyte głosy, awansują do drugiego, wojewódzkiego etapu plebiscytu. W piątek, 20 września wszystkich laureatów z powiatów opublikujemy w magazynowym wydaniu "Nowin" i rozpocznie się głosowanie na wojewódzkim szczeblu akcji, które zakończyło się 30 września o g. 20:00.. Laureaci z powiatów będą w nim walczyć o wojewódzkie tytuły i nagrody.

Specjalną nagrodą dla zwycięzców w województwie w każdej kategorii plebiscytu będzie dwuosobowe zaproszenie na Centralne Targi Rolnicze w Nadarzynie koło Warszawy, gdzie odbędzie się uroczysta gala rozdania ogólnopolskich nagród w plebiscycie MISTRZOWIE AGRO.

Zwycięzcy w wojewódzkim finale plebiscytu awansują do ogólnopolskiego finału plebiscytu, który rozpocznie się w piątek, 18 października i potrwa do czwartku, 7 listopada. Podobnie, jak przy awansie do wojewódzkiego etapu akcji, finaliści zachowają głosy zdobyte od początku akcji.

Ogólnopolski finał wyłoni laureatów tytułów Rolnik Roku Polski 2019, Sołtys Roku Polski 2019, Gospodyni Roku Polski 2019, a także zwycięzców w kategoriach dla kół gospodyń wiejskich, sołectw i gospodarstw agroturystycznych. Zwycięzcy zdobędą nie tylko zaszczytne wyróżnienia, lecz także dodatkowe nagrody finansowe. Otrzymają je także zdobywcy drugich i trzecich miejsc w ogólnopolskich rankingach.

Wojewódzka gala plebiscytu

W październiku odbędzie się uroczysta, wojewódzka gala plebiscytu MISTRZOWIE AGRO. Zostaną na nią zaproszeni laureaci w każdej kategorii z każdego powiatu. Zwycięzcy odbiorą dyplomy i nagrody z rąk redaktora naczelnego "Nowin" oraz przedstawicieli partnerów i patronów plebiscytu.

Obszerną relację z gali zamieścimy w gazecie, a w naszym serwisie internetowym opublikujemy galerie zdjęć i rozmowy wideo ze zwycięzcami.

Ogólnopolska gala finałowa

Ogólnopolskie nagrody w plebiscycie MISTRZOWIE AGRO zostaną wręczone podczas uroczystej gali na Centralnych Targach Rolniczych – Agro Premiery & Show w Nadarzynie koło Warszawy. To jedna z największych imprez rolniczych w Polsce odbywająca się pod patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, marszałków województw oraz licznych organizacji branżowych.

Można tam zobaczyć ofertę ponad 300 wystawców z kraju i zagranicy, najnowocześniejszy sprzęt – maszyny i urządzenia rolnicze oraz środki do produkcji rolnej. Targi odwiedza ponad 30 tysięcy zwiedzających. Podczas imprezy odbywa się kilkanaście konferencji i seminariów tematycznych. W tym roku odbędzie się także Konferencja Krajowego Stowarzyszenia Sołtysów i Zjazd Izb Rolniczych z całej Polski.

Czytaj więcej o imprezie na stronie internetowej Centralnych Targów Rolniczych

Specjalny dodatek MISTRZOWIE AGRO

Już sam udział w plebiscycie pozwoli nominowanym kandydatom na przedstawienie swoich dokonań i działalności, a dla gospodarstw agroturystycznych będzie świetną okazją do promocji. W czasie trwania głosowania liderów rankingów będziemy prezentować nie tylko w gazecie i w internecie, lecz także na naszych fanpage'ach na Facebooku.

Po uroczystej gali i wręczeniu nagród dla laureatów w wojewódzkim etapie akcji, z Nowinami ukaże się specjalny dodatek "MISTRZOWIE AGRO", w którym zaprezentujemy wszystkich laureatów plebiscytu w każdej kategorii z każdego powiatu. Dodatek będzie zapowiadany nie tylko w gazecie i w internecie, lecz także na Facebooku oraz na antenach lokalnych rozgłośni radiowych.

Ważne terminy

 • Nominacje kandydatów do udziału w plebiscycie zakończyliśmy w środę, 4 września.
 • Głosowanie w pierwszym, powiatowym etapie rozpoczęło się w piątek, 23 sierpnia i trwało do środy, 18 września, do godz. 20:00.
 • Do etapu wojewódzkiego awansują zwycięzcy z każdego powiatu. Przechodząc do finału zachowają oni głosy zdobyte w pierwszym etapie.
 • Wojewódzki etap głosowania rozpocznie się w piątek 20 września i trwało do poniedziałku, 30 września, do godz. 20:00.
 • Wojewódzka gala wręczenia nagród MISTRZÓW AGRO odbędzie się 5 października podczas XIV Jesiennej Giełdy Ogrodniczej o godz. 11 w Boguchwale.
 • Zwycięzcy wojewódzkiego etapu głosowania zdobędą awans do ogólnopolskiego finału plebiscytu zachowując głosy zdobyte od początku głosowania.
 • Ogólnopolski finał plebiscytu rozpocznie się w piątek, 18 października i potrwa do czwartku, 7 listopada do godz. 21:00.

Na zwycięzców czekają nagrody!

Kategoria ROLNIK ROKU

Rolnicy, którzy w każdym powiecie zdobędą najwięcej głosów otrzymają:

 • tytuł Rolnika Roku w powiecie
 • zaproszenie na uroczystą, wojewódzką galę plebiscytu
 • medal i dyplom wręczany podczas gali

 • awans do wojewódzkiego etapu plebiscytu z zachowaniem zdobytych głosów

Rolnik, który w wojewódzkim etapie plebiscytu zdobędzie najwięcej głosów otrzyma:

 • tytuł Rolnika Roku Podkarpacia 2019
 • nagrodę finansową w wysokości 5000 złotych

 • statuetkę i dyplom wręczane na scenie podczas wojewódzkiej gali plebiscytu
 • spawarkę inwertorową

 • zestaw kluczy nasadowych

 • dwuosobowe zaproszenie na Centralne Targi Rolnicze w Nadarzynie koło Warszawy
 • statuetkę wręczaną podczas ogólnopolskiej gali na Centralnych Targach Rolniczych
 • awans do ogólnopolskiego finału plebiscytu z zachowaniem zdobytych głosów

Rolnicy, którzy w wojewódzkim etapie plebiscytu zajmą drugie i trzecie miejsce otrzymają:

 • statuetki i dyplomy wręczane na scenie podczas wojewódzkiej gali plebiscytu
 • nagrody finansowe w wysokości 3000 złotych i 2000 złotych odpowiednio za drugie i trzecie miejsce w rankingu
 • kompresor i zestaw kluczy nasadowych odpowiednio za drugie i trzecie miejsce w rankingu

Rolnik, który w ogólnopolskim finale plebiscytu zdobędzie najwięcej głosów otrzyma:

 • tytuł Rolnika Roku Polski 2019
 • statuetkę i dyplom wręczane na scenie podczas uroczystej gali plebiscytu na Centralnych Targach Rolniczych w Nadarzynie koło Warszawy
 • dodatkową nagrodę finansową w wysokości 10 000 złotych

Rolnicy, którzy w ogólnopolskim finale plebiscytu zajmą drugie i trzecie miejsce otrzymają:

 • statuetki i dyplomy wręczane na scenie podczas uroczystej gali plebiscytu na Centralnych Targach Rolniczych w Nadarzynie koło Warszawy
 • dodatkowe nagrody finansowe w wysokości 6000 złotych i 4000 złotych odpowiednio za drugie i trzecie miejsce w ogólnopolskim rankingu

Kategoria SOŁTYS ROKU

Sołtysi, którzy w każdym powiecie zdobędą najwięcej głosów otrzymają:

 • tytuł Sołtysa Roku w powiecie
 • zaproszenie na uroczystą, wojewódzką galę plebiscytu
 • medal i dyplom wręczane podczas gali

 • awans do wojewódzkiego etapu plebiscytu z zachowaniem zdobytych głosów

Sołtys, który w wojewódzkim etapie plebiscytu zdobędzie najwięcej głosów otrzyma:

 • tytuł Sołtysa Roku Podkarpacia 2019
 • statuetkę i dyplom wręczane na scenie podczas wojewódzkiej gali plebiscytu
 • bon o wartości 2000 złotych do zrealizowania w Biurze Podróży PTTK w Rzeszowie

 • dwuosobowe zaproszenie na Centralne Targi Rolnicze w Nadarzynie koło Warszawy
 • statuetkę wręczaną podczas ogólnopolskiej gali na Centralnych Targach Rolniczych
 • awans do ogólnopolskiego finału plebiscytu z zachowaniem zdobytych głosów

Sołtysi, którzy w wojewódzkim etapie plebiscytu zajmą drugie i trzecie miejsce otrzymają:

Sołtys, który w ogólnopolskim finale plebiscytu zdobędzie najwięcej głosów otrzyma:

 • tytuł Sołtysa Roku Polski 2019
 • statuetkę i dyplom wręczane na scenie podczas uroczystej gali plebiscytu na Centralnych Targach Rolniczych w Nadarzynie koło Warszawy
 • dodatkową nagrodę finansową w wysokości 5000 złotych

Sołtysi, którzy w ogólnopolskim finale plebiscytu zajmą drugie i trzecie miejsce otrzymają:

 • statuetki i dyplomy wręczane na scenie podczas uroczystej gali plebiscytu na Centralnych Targach Rolniczych w Nadarzynie koło Warszawy
 • dodatkowe nagrody finansowe w wysokości 3000 złotych i 2000 złotych odpowiednio za drugie i trzecie miejsce w ogólnopolskim rankingu

Kategoria GOSPODYNI ROKU

Gospodynie, które w każdym powiecie zdobędą najwięcej głosów otrzymają:

 • tytuł Gospodyni Roku w powiecie
 • zaproszenie na uroczystą, wojewódzką galę plebiscytu
 • medal i dyplom wręczane podczas gali

 • awans do wojewódzkiego etapu plebiscytu z zachowaniem zdobytych głosów

Gospodyni, która w wojewódzkim etapie plebiscytu zdobędzie najwięcej głosów otrzyma:

 • tytuł Gospodyni Roku Podkarpacia 2019
 • statuetkę i dyplom wręczane na scenie podczas wojewódzkiej gali plebiscytu
 • bon o wartości 2000 złotych do zrealizowania w Biurze Podróży PTTK w Rzeszowie

 • dwuosobowe zaproszenie na Centralne Targi Rolnicze w Nadarzynie koło Warszawy
 • statuetkę wręczaną podczas ogólnopolskiej gali na Centralnych Targach Rolniczych
 • awans do ogólnopolskiego finału plebiscytu z zachowaniem zdobytych głosów

Gospodynie, które w wojewódzkim etapie plebiscytu zajmą drugie i trzecie miejsce otrzymają:

Gospodyni, która w ogólnopolskim finale plebiscytu zdobędzie najwięcej głosów otrzyma:

 • tytuł Gospodyni Roku Polski 2019
 • statuetkę i dyplom wręczane na scenie podczas uroczystej gali plebiscytu na Centralnych Targach Rolniczych w Nadarzynie koło Warszawy
 • dodatkową nagrodę finansową w wysokości 5000 złotych

Gospodynie, które w ogólnopolskim finale plebiscytu zajmą drugie i trzecie miejsce otrzymają:

 • statuetki i dyplomy wręczane na scenie podczas uroczystej gali plebiscytu na Centralnych Targach Rolniczych
 • dodatkowe nagrody finansowe w wysokości 3000 złotych i 2000 złotych odpowiednio za drugie i trzecie miejsce w ogólnopolskim rankingu

Kategoria KOŁO GOSPODYŃ WIEJSKICH ROKU

Koła Gospodyń Wiejskich, które w każdym powiecie zdobędą najwięcej głosów otrzymają:

 • tytuł Koła Gospodyń Wiejskich Roku w powiecie
 • zaproszenie na uroczystą, wojewódzką galę plebiscytu
 • medal i dyplom wręczane podczas gali

 • awans do wojewódzkiego etapu plebiscytu z zachowaniem zdobytych głosów

Koło Gospodyń Wiejskich, które w wojewódzkim etapie plebiscytu zdobędzie najwięcej głosów otrzyma:

 • tytuł Koło Gospodyń Wiejskich Roku Podkarpacia 2019
 • statuetkę i dyplom wręczane na scenie podczas wojewódzkiej gali plebiscytu
 • nagrodę w postaci profesjonalnego filmu prezentującego koło, publikacji filmu w serwisie www.nowiny24.pl i promocji filmu na Facebooku
 • Bony o łącznej wartości 1500 złotych do wykorzystania w E.Leclerc w Rzeszowie

 • zaproszenie na Centralne Targi Rolnicze w Nadarzynie koło Warszawy
 • awans do ogólnopolskiego finału plebiscytu z zachowaniem zdobytych głosów

Koła Gospodyń Wiejskich, które w wojewódzkim etapie plebiscytu zajmą drugie i trzecie miejsce otrzymają:

 • statuetki i dyplomy wręczane na scenie podczas wojewódzkiej gali plebiscytu
 • Bony o łącznej wartości 1000 i 500 złotych do wykorzystania w E.Leclerc w Rzeszowie odpowiednio za drugie i trzecie miejsce w rankingu wojewódzkim kół gospodyń wiejskich

Koło Gospodyń Wiejskich, które w ogólnopolskim finale plebiscytu zdobędzie najwięcej głosów otrzyma:

 • tytuł Koła Gospodyń Wiejskich Roku Polski 2019
 • statuetkę i dyplom wręczane na scenie podczas uroczystej gali plebiscytu na Centralnych Targach Rolniczych w Nadarzynie koło Warszawy
 • dodatkową nagrodę finansową w wysokości 5000 złotych

Koła Gospodyń Wiejskich, które w ogólnopolskim finale plebiscytu zajmą drugie i trzecie miejsce otrzymają:

 • dyplomy i statuetki wręczane na scenie podczas uroczystej gali plebiscytu na Centralnych Targach Rolniczych
 • dodatkowe nagrody finansowe w wysokości 3000 złotych i 2000 złotych odpowiednio za drugie i trzecie miejsce w ogólnopolskim rankingu

Kategoria SOŁECTWO ROKU

Sołectwa, które w każdym powiecie zdobędą najwięcej głosów otrzymają:

 • tytuł Sołectwa Roku w powiecie
 • zaproszenie na uroczystą, wojewódzką galę plebiscytu
 • medal i dyplom wręczane podczas gali

 • awans do wojewódzkiego etapu plebiscytu z zachowaniem zdobytych głosów

Sołectwo, które w wojewódzkim etapie plebiscytu zdobędzie najwięcej głosów otrzyma:

 • tytuł Sołectwa Roku Podkarpacia 2019
 • statuetkę i dyplom wręczane na scenie podczas wojewódzkiej gali plebiscytu
 • nagrodę w postaci profesjonalnego filmu prezentującego sołectwo, publikacji filmu w serwisie www.nowiny24.pl i promocji filmu na Facebooku o łącznej wartości 3000 złotych
 • voucher o wartości 5000 złotych na zakup materiałów budowlanych w Markecie Budowlanym Majster

 • zaproszenie na Centralne Targi Rolnicze w Nadarzynie koło Warszawy
 • awans do ogólnopolskiego finału plebiscytu z zachowaniem zdobytych głosów

Sołectwa, które w wojewódzkim etapie plebiscytu zajmą drugie i trzecie miejsce otrzymają:

 • statuetki i dyplomy wręczane na scenie podczas wojewódzkiej gali plebiscytu
 • vouchery na zakup materiałów budowlanych w Markecie Budowlanym Majster o wartości 3000 złotych i 2000 złotych odpowiednio za drugie i trzecie miejsce w rankingu wojewódzkim sołectw
 • Vouchery o wartości 2000 złotych i 1000 złotych na reklamę Sołectwa w serwisie internetowym www.nowiny24.pl odpowiednio za drugie i trzecie miejsce w rankingu wojewódzkim sołectw

Sołectwo, które w ogólnopolskim finale plebiscytu zdobędzie najwięcej głosów otrzyma:

 • tytuł Sołectwa Roku Polski 2019
 • statuetkę i dyplom wręczane na scenie podczas uroczystej gali plebiscytu na Centralnych Targach Rolniczych w Nadarzynie koło Warszawy
 • dodatkową nagrodę finansową w wysokości 5000 złotych

Sołectwa, które w ogólnopolskim finale plebiscytu zajmą drugie i trzecie miejsce otrzymają:

 • statuetki i dyplomy wręczane na scenie podczas uroczystej gali plebiscytu na Centralnych Targach Rolniczych
 • dodatkowe nagrody finansowe w wysokości 3000 złotych i 2000 złotych odpowiednio za drugie i trzecie miejsce w ogólnopolskim rankingu

Kategoria GOSPODARSTWO AGROTURYSTYCZNE ROKU

Gospodarstwa Agroturystyczne, które w każdym powiecie zdobędą najwięcej głosów otrzymają:

 • tytuł Gospodarstwa Agroturystycznego Roku w powiecie
 • zaproszenie na uroczystą, wojewódzką galę plebiscytu
 • medal i dyplom wręczane podczas gali

 • awans do wojewódzkiego etapu plebiscytu z zachowaniem zdobytych głosów

Gospodarstwo Agroturystyczne, które w wojewódzkim etapie plebiscytu zdobędzie najwięcej głosów otrzyma:

 • tytuł Gospodarstwa Agroturystycznego Podkarpacia 2019
 • statuetkę i dyplom wręczane na scenie podczas wojewódzkiej gali plebiscytu
 • Voucher na wykonanie profesjonalnego filmu prezentującego Gospodarstwo Agroturystyczne Roku wraz z emisją na portalu www.nowiny24.pl o łącznej wartości 3000 złotych
 • zaproszenie na Centralne Targi Rolnicze w Nadarzynie koło Warszawy
 • awans do ogólnopolskiego finału plebiscytu z zachowaniem zdobytych głosów

Gospodarstwa Agroturystyczne, które w wojewódzkim etapie plebiscytu zajmą drugie i trzecie miejsce otrzymają:

 • statuetki i dyplomy wręczane na scenie podczas wojewódzkiej gali plebiscytu
 • Vouchery o wartości 2000 złotych i 1000 złotych na reklamę Gospodarstwa Agroturystycznego w serwisie internetowym www.nowiny24.pl odpowiednio za drugie i trzecie miejsce w rankingu wojewódzkim gospodarstw agroturystycznych

Gospodarstwo agroturystyczne, które w ogólnopolskim finale plebiscytu zdobędzie najwięcej głosów otrzyma:

 • tytuł Gospodarstwa Agroturystycznego Roku Polski 2019
 • dyplom i statuetkę wręczane na scenie podczas uroczystej gali plebiscytu na Centralnych Targach Rolniczych w Nadarzynie koło Warszawy
 • ogólnopolską kampanię promocyjną na Facebooku promującą gospodarstwo jako zwycięzcę plebiscytu o zasięgu 1 000 000 odbiorców
 • voucher o wartości 10 000 złotych na reklamę w dziennikach regionalnych lub serwisach internetowych wydawnictwa Polska Press Grupa w Polsce

Gospodarstwa agroturystyczne, które w ogólnopolskim finale plebiscytu zajmą drugie i trzecie miejsce otrzymają:

 • dyplomy i statuetki wręczane na scenie podczas uroczystej gali plebiscytu na Centralnych Targach Rolniczych
 • ogólnopolską kampanię promocyjną na Facebooku promującą gospodarstwa jako laureatów plebiscytu o zasięgu 500 000 odbiorców
 • vouchery na reklamę w dziennikach regionalnych lub serwisach internetowych wydawnictwa Polska Press Grupa w Polsce[/b] w wartości 6000 złotych i 4000 złotych odpowiednio za drugie i trzecie miejsce w ogólnopolskim rankingu

Patroni plebiscytu


Adam Nowak
Prezes Zarządu Krajowego Związku Młodzieży Wiejskiej


Wiktor Szmulewicz
Prezes Krajowej Rady Izb Rolniczych

Wojewódzka Rada KGW w Rzeszowie

Stowarzyszenie Sołtysów Województwa Podkarpackiego

_____________

Więcej informacji
tel. 510 026 862 (w godz. 9-16, pn-pt)
e-mail: plebiscyt@nowiny24.pl

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3