MKS Kańczuga wygrała w Jarosławiu z JKS-em

Tomasz Strzębała
Piłkarze z Jarosławia (granatowo-czarne stroje) przegrali z beniaminkiem z Kańczugi.
Już w 10 minucie po szybkiej akcji Szymona Grabowskiego precyzyjnym uderzeniem w długi róg popisał Artur Grzebyk i goście wyszli na prowadzenie. Jarosławianie odpowiedzieli golem Mateusza Hołuba, który wykorzystał centrę Roberta Żelaznego z rzutu rożnego.

W 37 minucie Dariusza Stecurę pokonał Andrzej Dobek, jednak sędzia dopatrzył się spalonego. Za moment własnego bramkarza omal nie zaskoczył przecinający dośrodkowanie Jacek Götz.

Po przerwie zrobiło się nudo. Gospodarze nie mieli pomysłu na grę, a zadowolona z rezultatu drużyna MKS-u nie kwapiła się specjalnie do ataków.

Wreszcie w 81 minucie Łukasz Laska wypatrzył w polu karnym niepilnowanego Grzebyka, a ten, ku uciesze przyjezdnych z kilku metrów bez problemów wpakował futbolówkę do siatki.

JKS 1909 JAROSŁAW - MKS KAŃCZUGA 1-2 (1-1)

0-1 Grzebyk (10), 1-1 Hołub (17, asysta Żelaznego), 1-2 Grzebyk (81, asysta Laska).

JKS: Stecura - Syty, Noga, Götz, Bartnik - Jurczak (72. Szuba), Sobczak (72. Mikłasz), Hołub, Soczek (83 Mazurkiewicz) - Żelazny, Perczyk.
MKS: Groch - Laska, Sykała, Mazur, Gaweł - Lech, Kiszka (61. Zając), Sochacki, Grabowski - Grzebyk (83. Cieleń), Wruszak (14. Dobek, 69. Cichy).
SĘDZIOWALI Michał Ziemba - oraz Marcin Grzyb i Dariusz Walczyk (Rzeszów). ŻÓŁTE KARTKI: Hołub, Perczyk - Sochacki, Grzebyk, Wruszak. WIDZÓW: 250.

Szersza relacja z meczu, noty dla zawodników i wypowiedzi trenerów w poniedziałek w Nowinach