Młodzi judocy Millenium Akro Rzeszów zdobyli worek medali na zawodach w Bochni

Młodzi judocy Millenium Akro skutecznie powalczyli na zawodach w Bochni
Młodzi judocy Millenium Akro skutecznie powalczyli na zawodach w Bochni Millenium Akro Rzeszów
Z jedenastoma medalami wrócili z Bochni młodzi judocy i judoczki Millenium AKRO Rzeszów. Wywalczyli je podczas Międzynarodowego Turnieju Judo Młodzików i Dzieci, choć pojechali na zawody w mocno okrojonym składzie.

Z grona podopiecznych trenera Piotra Majchera złote krążki wywalczyli: Hubert Jakubowski (kategoria do 46 kg), Bruno Jakubowski (38 kg), Maria Rzeźnik (40 kg), Maksymilian Piotrowski (35 kg), Hanna Dec (35 kg) i Hlieb Fedor (39 kg).

Srebrne medale z kolei zdobyli: Miłosz Jakubowski (do 66 kg), Robert Tarsała (55 kg), a brązowe przypadły Wojciechowi Gajdkowi (46 kg), Mikołajowi Rzeźnikowi (45 kg) oraz Adamowi Kotowskiemu (25 kg).

Tuż za podium uplasowali się: Aleksander Więch (do 35 kg), Michał Gajda (81 kg) i Jakub Micał (60 kg).

Millenium AKRO Rzeszów w klasyfikacji medalowej uplasowało się na czwartej pozycji, a warto dodać, że w turnieju wystartowało blisko pół tysiąca młodych judoków i judoczek z Polski, Irlandii, Słowacji i Ukrainy.