reklama

Na co się wybrać w weekend? Czyli sportowy rozkład jazdy

#Łukasz PadoZaktualizowano 
W Łańcucie Sokół walczy o ekstraklasę ze Sportino Inowrocław.
W Łańcucie Sokół walczy o ekstraklasę ze Sportino Inowrocław. Krzysztof Kapica
Boks, koszykówka, piłka ręczna, tenis stołowy, żużel i cała masa meczów piłki nożnej. Na to można się wybrać w najbliższą sobotę i niedzielę. Zobacz kalendarz imprez sportowych na 9 i 10 kwietnia na Podkarpaciu.

Podczas, gdy siatkarze Asseco Resovii grają w Kędzierzynie-Koźlu o mistrzostwo Polski, siatkarki Stali Mielec odpoczywają przed rundą play-off, a żużlowcy PGE Marmy Rzeszów jadą do Leszna, na Podkarpaciu można wybrać się na wiele innych, ciekawych spotkań.

W sobotę fanów koszykówki na pewno zaciekawią spotkania w Łańcucie i Przemyślu. Toczyć się bowiem tam będą mecze o awans. Sokół walczy o ekstraklasę ze Sportino Inowrocław, a w Przemyślu Polonia zagra derbowe mecze ze Zniczem w ramach półfinału II ligi. Ostatni mecz w tym sezonie rozegrają zaś koszykarki AZS-u OPTeam Res-Drob Rzeszów. W akcji zobaczyć będzie można też wózkarzy.

Fanów boksu zaciekawi zapewne inauguracja Młodzieżowej Ligi Bokserskiej. Wisłok Rzeszów podejmie u siebie Rushh Kielce. Goście ze Świętokrzyskiego bardzo wzmocnili się ostatnio.

Walkę o medale rozpoczynają szczypiorniści Stali Mielec, a żużlowcy KSM Krosno pokażą się w końcu swojej publiczności, na razie w meczu towarzyskim z KMŻ Lublin.

SPORTOWY ROZKŁAD JAZDY (9-10 kwietnia)

BILARD
I liga: Konsalnet Warszawa - Pino Ventor Dębica (n. 12).

BOKS
Międzyokręgowa Liga Bokserska: Wisłok Rzeszów - Rushh Kielce (n. 16, hala ROSiR przy ul. Pułaskiego).

KOSZYKÓWKA
PLK: Polonia Warszawa - Siarka Tarnobrzeg (s. 18).
I liga kobiet: AZS OPTeam Res-Drob Rzeszów - PWSZ Kon-Bet Konin (s. 18).
I liga mężczyzn - ćwierćfinał (mecz nr 3): Sokół Łańcut - AZS Sportino Inowrocław (s. 17.30).
II liga mężczyzn- półfinały (mecze nr 3 i 4): AZS AWF Katowice - Delikatesy Centrum PBS Bank MOSiR Krosno (s. 18 i ew. n. 18), Polonia Przemyśl - Znicz Jarosław (s. 18 i n. 18).

KOSZYKÓWKA NA WÓZKACH
PLKnW: Start Rzeszów - KSN Warszawa (s. 18, n. 10, hala niebieska na Podpromiu).

LEKKOATLETYKA
W PRZEMYŚLU: 48. Biegi Przełajowe o "Błękitną Wstęgę Sanu" (s. 10.30, dolna stacja wyciągu narciarskiego, obiekty sportowe MKS Polonia, ul. Sanocka).
PIŁKA NOŻNA

II liga: Stal Sandeco Rzeszów - OKS 1945 Olsztyn (s. 15), Jeziorak Iława - Stal Stalowa Wola (s. 16), Ruch Wysokie Mazowieckie - Resovia (n. 15).

III liga: Polonia Przemyśl - Unia Nowa Sarzyna (s. 14), Karpaty Krosno - Tomasovia Tomaszów Lubelski (s. 16), Izolator Boguchwała - Chełmianka Chełm (s. 15), Stal Poniatowa - Siarka Tarnobrzeg (n. 14), Podlasie Biała Podlaska - Stal Mielec (s. 16), Wisła Puławy - Partyzant Targowiska (s. 16), Avia Świdnik - Bogdanka II Łęczna (śr. 15.30); Olender Sól - Stal Sanok 0-3 vo.

IV liga: Rzemieślnik Pilzno - Żurawianka Żurawica (n. 15), Pogoń Leżajsk - Sokół Nisko (s. 15), Orzeł Przeworsk - Stal Nowa Dęba (n. 16), MKS Kańczuga - Strumyk Malawa (s. 16.30), Lechia Extrans Sędziszów - Wisłoka Dębica (s. 16), Piast Tuczempy - Limblach Zaczernie (n. 16), Kolbuszowianka - Crasnovia Krasne (n. 16), JKS 1909 Jarosław - Gamrat/Czarni Jasło (s. 16).

Podokręg Dębica
KLASA O: Igloopol Dębica - Start Wola Mielecka (s. 16), Wisłok Wiśniowa - Kaskada Kamionka (n. 15), Zryw Dzikowiec - Pogórze Wielopole Skrzyńskie (n. 12.30), Sokół Kolbuszowa Dolna - Stal II Mielec (s. 16), Chemik Pustków - Czarnovia Czarna (s. 16), Raniżovia Raniżów - Błękitni Ropczyce (n. 16), Ikarus Tuszów Narodowy - Piast Wadowice Górne (s. 15), Jutrzenka Ławnica - Strzelec Frysztak (s. 16).
KLASA A: Korzeniów - Gumniska (n. 11), Ocieka - Krzywa (n. 14, w Kamionce), Kawęczyn - Łopuchowa (n. 14), Żyraków - Straszęcin (n. 14), Nagoszyn - Brzostek (n. 15), Borowa - Brzeźnica (n. 13.30), Lubzina - Bielowy (n. 17), Łęki Górne - LKS Pustków (n. 14).
KLASA B1: Góra Ropczycka - Zawada (n. 14), Paszczyna - Olchowa (n. 13), Mała - Nockowa (n. 15), Przedbórz - Gnojnica (n. 14), Będziemyśl - Borek Wielki (n. 14, w Olchowej), Ostrów - Stasiówka (n. 15).
KLASA B2: Dulcza Wielka - Wiewiórka (n. 14), Głowaczowa - Podgrodzie (n. 11), Zasów-Mokre - Stara Jastrząbka (n. 14), Golemki - Bobrowa (n. 14, w Jaźwinach), Żdżary - Góra Motyczna (n. 14), pauzuje Jodłowa.

Okręg Jarosław
KLASA O: Budowlani Szówsko - Pogórze Rokietnica (n. 15), Czuwaj Przemyśl - MKS Radymno (s. 16), Huragan Gniewczyna - Błękitni Grzęska (n. 16.30), Golbalux Wiązownica - Pogoń-Sokół Lubaczów (n. 16.30), Bizon Medyka - LKS Skołoszów (n. 14), Granica Stubno - Roztocze Narol (s. 16), Wólczanka Wólka Pełkińska - Syrenka Roźwienica (n. 16), Pogoń Małkowice - Sokół Sieniawa (n. 16).
KLASA A JAROSŁAW: Duńkowice - Pruchnik, Wysocko - Morawsko, San Jarosław - Laszki, Tuchla - Zapałów, Korczowa - Łowce, Surochów - Ostrów, Święte - Dobkowice, Pawłosiów - Wola Buchowska (wszystkie mecze n. 16).
KLASA A LUBACZÓW: Ruda Różaniecka - Miękisz Nowy (n. 16), Stary Dzików - Młodów (n. 16), Dachnów - Basznia Dolna (n. 16), Horyniec - Futory (n. 16), Cieszanów - Piwoda (n. 16), Ryszkowa Wola - Oleszyce (n. 17), Krowica - Lisie Jamy (n. 16).
KLASA A PRZEMYŚL: Polonia II Przemyśl - Bolestraszyce, Orły - Dubiecko, Huwniki - Ostrów, Ujkowice - Nakło, Hermanowice - Torki, Bircza - Krówniki, Jaksmanice - Kosienice, Hurko/Hureczko - Kaszyce (wszystkie mecze n. 16).
KLASA A PRZEWORSK: Studzian - Tryńcza (n. 16), Zarzecze - Nowosielce (n. 16), Mirocin - Kisielów (n. 13), Krzeczowice - Urzejowice (n. 16), Gorzyce - Żurawiczki (n. 16), Siennów - Gać (n. 13.30), Jagiełła - Świętoniowa (n. 16).
KLASA B1 JAROSŁAW: FC Roźwienica - Cieszacin Wielki (n. 13), Wierzbna - Lutków (n. 13), Jankowice - Chłopice (n. 13), Węgierka - Przedmieście Jarosław (n. 13), JKS II Jarosław - Sośnica (n. 17), Kidałowice - Rudołowice (n. 13), pauzuje Munina.
KLASA B2 JAROSŁAW: Koniaczów - Wietlin III, Młyny - Korzenica, Manasterz - Nienowice, Chotyniec - Bobrówka, Makowisko - Michałówka, Zaleska Wola - Łazy (wszystkie mecze n. 13), pauzuje Mołodycz.
KLASA B LUBACZÓW: Wólka Krowicka - Płazów, Łukawiec - Cetula, Stary Lubliniec - Opaka, Wielkie Oczy - Wola Wielka, Zabiała-Stare Sioło - Zalesie (wszystkie mecze n. 13), Załuże - Cewków 0-3 vo.
KLASA B PRZEMYŚL: Batycze - Leszno, Olszany - Grochowce, Nehrybka - Kalników, Orzechowce - Walawa, Trójczyce - Zadąbrowie, Pikulice - Wyszatyce (wszystkie mecze n. 13).
KLASA B PRZEWORSK: Rozbórz Długi - Hawłowice, Maćkówka - Niżatyce, Majdan Sieniawski - Jodłówka, Manasterz - Pantalowice, Gorliczyna - Ujezna (wszystkie mecze n. 13), Babice - Łopuszka Wielka (n. 14), pauzuje Rozbórz.

Okręg Krosno
KLASA O: GKS Krościenko Wyżne/Pustyny - Szarotka Uherce (n. 11), Piast Miejsce Piastowe - Przełęcz Dukla (n. 16.30), Wisłoka Nowy Żmigród - Iwonka Iwonicz (n. 16.30), Górnik Strachocina - LKS Pisarowce (n. 16.30), LKS Skołyszyn - Cosmos Nowotaniec (n. 15), Nafta Jedlicze - Leśnik Baligród (n. 16), Bieszczady Ustrzyki Dolne - Sanovia Lesko (n. 15), Czarni II Jasło - Przełom Besko 0-3 vo.
KLASA A1: Brzozów - Bażanówka (n. 16.30), Izdebki - Zmiennica (n. 15), Przysietnica - Stal II Sanok (n. 16.30), Sieniawa - Długie (n. 15), Rymanów - Grabownica Starzeńska (n. 11), Zarszyn - Polańczyk (n. 16.30), Pielnia - Haczów (n. 16.30).
KLASA A2: Jasionka - Głowienka (n. 16.30), Faliszówka - Bieździedza (n. 15, w Kopytowej), Kobylany - Dębowiec (n. 16.30), Korczyna - Mrukowa (n. 15), Rogi - Kombornia (n. 16.30), Kołaczyce - Łężyny (n. 16.30), Sobniów Jasło - Zręcin (n. 11).
KLASA B1: Bukowsko - Grabówka (n. 13), Niebieszczany - Jankowce (n. 13), Bezmiechowa - Czarna (n. 16.30), Rudenka - Lutowiska (n. 13), Płowce/Stróże Małe - Golcowa (n. 13), Pobiedno - Rzepedź (n. 16.30), Nowosielce - Tarnawa (n. 15).
KLASA B2: Domaradz - Lubatówka (n. 11), Chorkówka - Jabłonica Polska (n. 11), Klimkówka - Markiewicza Krosno (n. 16.30), Rymanów Zdrój - Trześniów (n. 11, w Desznie), GKS II Krościenko Wyżne/Pustyny - Równe (n. 16.30), Rosielna - Jasionów (n. 11), Guzikówka Krosno - Głębokie (n. 11).
KLASA B3: Krempna - Czeluśnica (n. 16.30, w Kotaniu), Hankówka-Brzyszczki - Tarnowiec (n. 13), Szebnie - Dobieszyn(n. 13), Łęki Dukielskie - Łubienko (n. 13), Osobnica - Świerzowa (n. 15), Draganowa - Osiek Jasielski (n. 11), Nienaszów - Kopytowa (n. 16.30).
KLASA C1: Średnia Wieś - Ropienka (n. 13), Srogów Górny - Zagórz (n. 13, w Kostarowcach), Rzepedź II - Poraż (n. 13, w Wisłoku), Łukowe - Olszanica (n. 13), Czerteż - Cosmos II Nowotaniec (n. 13), Czaszyn - Markowce (n. 13), Sanoczek - Trepcza (n. 16.30).
KLASA C2: Pakoszówka - Tyrawa Solna (n. 13), Wzdów - Hłudno (n. 13), Górki - Iskrzynia (n. 16.30), Dydnia - Partyzant II Targowiska (n. 16.30), Izdebki II - Odrzechowa (n. 13, w Nozdrzcu), Niebocko - Posada Górna (n. 13), pauzuje Wesoła.
KLASA C3: Lubatowa - Żeglce (n. 13), Wietrzno - Potok (n. 13), Bóbrka - Milcza (n. 13), Husaria Dukla - Chlebna (n. 13), Wrocanka - Przełęcz II Dukla (n. 13), Makowiska - Orlew Krosno (n. 13), Iwla - Jaśliska (n. 13).
KLASA C4: Zarzecze - Warzyce (n. 13, w Dębowcu), Trzcinica - Glinik Nowy (n. 13), Niegłowice - Moderówka (n. 13), Brzyska - Łęki Strzyżowskie (n. 13, w Kłodawie), Wojaszówka - Święcany (n. 13), Niepla - Łubno Szlacheckie (n. 13), pauzuje Brzezówka.

Podokręg Rzeszów
KLASA O: Stal II Rzeszów - Resovia II (n. 16), Korona Rzeszów - Izolator II Boguchwała (s. 16), Górnovia Górno - LKS Łąka (n. 16), Grodziszczanka Grodzisko Dolne - LKS Trzebownisko (s. 17, w Grodzisku Górnym), Dynovia Dynów - CCC Dąbrówki (n. 14), Włókniarz Rakszawa - Strug SZiK Tyczyn (n. 16), Błażowianka Błażowa - Sawa Sonina (n. 14), ŁKS Łańcut - Techform Orzeł Wólka Niedźwiedzka (n. 16).
KLASA A1: Hermanowa - Świlcza (n. 11), Sokołów - Nosówka (n. 11), Niechobrz - Przybyszówka (n. 11, stadion Motoru Boguchwała), Bratkowice - Wysoka Strzyżowska (n. 14, w Świlczy), Głogów - Lutoryż (n. 11), Strzyżów - Jasionka (n. 14), Nowa Wieś - Zimowit Rzeszów (n. 13).
KLASA A2: Nienadówka - Medynia Głogowska (n. 12), Dylągówka - Albigowa (n. 11), KS Stobierna - Wólka Podleśna (n. 11), Hyżne - Żołynia (n. 11.30), Kraczkowa - Brzóza Stadnicka (n. 14), Handzlówka - Kosina (n. 14), Białobrzegi - Palikówka (n. 13).
KLASA A3: Widełka - Hucina (n. 14), Czermin - Radomyśl Wielki (n. 11, w Szafranowie), Malinie - Ostrowy Baranowskie (n. 14.30), Babicha - Przyłęk (n. 14), Trześń - Podborze (n. 11), Złotniki - Trzciana (n. 11), Cmolas - Przecław (n. 16).
KLASA B1: Staroniwa Rzeszów - Zabajka (n. 14), Junak Rzeszów - Limblach II Zaczernie (n. 11.30), Budziwój Rzeszów - Budy Głogowskie (n. 14), Zgłobień - Trzciana (n. 15), Rudna Mała - Klęczany (n. 15), Rudna Wielka - Biała Rzeszów (n. 17, w Rudnej Małej), Mrowla - Dąbrowa (n. 14).
KLASA B2: Mogielnica - Lubla (n. 14), Gogołów - Lubenia (n. 14), Czudec - Dobrzechów (n. 11), Niebylec - Kozłówek (n. 14), Hermanowa II - Zagorzyce (n. 14), Pstrągowa - Szufnarowa (n. 14), pauzuje Grodzisko.
KLASA B3: Rogóżno - Głuchów (n. 14), Borek Nowy - Jawornik Polski (n. 14), Błażowianka II - Harta (n. 17), Bachórz - Wola Rafałowska (n. 15), Lecka - Wysoka (n. 14), Chmielnik - Markowa (n. 11), Zimowit II Rzeszów - Husów (n. 14).
KLASA B4: Krzemienica - Trzebuska (n. 14), Hucisko - Strażów (n. 14), Budy Łańcuckie - Stobierna-Krzywe (n. 14), Korona II Rzeszów - Trzeboś (n. 11), Wysoka Głogowska - Zalesie (n. 12), Wola Dalsza - Czarna (n. 14), pauzuje Łukawiec.
KLASA B5: Gryf Mielec - Pitmark Jaślany (n. 16), Podleszany - Padew Narodowa (n. 15), Borowa - Kawęczyn (n. 14), Smoczanka Mielec - Breń Osuchowski (n. 15), Chrząstów - Błękitni Jaślany (n. 14), Orłów - Gliny Małe (n. 14), Rzędzianowice - Górki (n. 14), pauzują Dębiaki.
KLASA B6: Łączki Brzeskie - Sokół II Kolbuszowa Dolna (n. 14), Rzemień - Trześń (n. 14), Dobrynin - Siedlanka (n. 15), Kosowy - Kolbuszowianka II (n. 11, w Niwiskach), Zarębki - Tuszyma (n. 14, w Kolbuszowej Dolnej), Podole - Trzęsówka (n. 14), Ostrowy Tuszowskie - Werynia (n. 15).

Podokręg Stalowa Wola
KLASA O: Słowianin Grębów - LZS Kępie Zaleszańskie (n. 15), Sokół Kamień - Strzelec Dąbrowica (n. 15, boisko Kamień Prusina), Iskra Sobów Tarnobrzeg - LZS Ździary (s. 17, w Zwierzyńcu), Mokrzyszów Tarnobrzeg - KP Zarzecze (n. 15), Olimpia Pysznica - Rotunda Krzeszów (n. 15), Tłoki Gorzyce - Bukowa Jastkowice (n. 11), San Wrzawy - San Kłyżów (n. 15, w Gorzycach), Kantor Turbia - LZS Podwolina (n. 17), Korona Majdan Królewski - Strażak Przyszów (n. 17).
KLASA A5: Brzóza Królewska - Jeżowe, Rzeczyca Długa - Stare Miasto, Jarocin - Łętownia, Brzyska Wola - Rudnik, Kopki - Wola Zarczycka, Jelna - Harasiuki, KS Sarzyna - Przędzel, Sójkowa - Łowisko (wszystkie mecze n. 15).
KLASA A6: Zaklików - Skopanie, Kotowa Wola - Wielowieś Tarnobrzeg, Kopcie - Chwałowice, Hadykówka - Knapy, Ocice Tarnobrzeg - Sokolniki, Radomyśl - Jadachy, Tarnowska Wola - Skowierzyn, Lipa - Pilchów (wszystkie mecze n. 15).
KLASA B5: Stany - Chmielów (n. 15), Zakrzów - Baranów Sandomierski (n. 16), Wola Baranowska - Stale (n. 15), Serbinów Tarnobrzeg - Komorów (n. 15, na Zwierzyńcu), Bojanów - Cygany (n. 15), pauzuje Krzątka.
KLASA B6: Zbydniów - Furmany (n. 15), Zdziechowice - Zabrnie (n. 15), Wola Rzeczycka - Majdan Zbydniowski (n. 15), Trześń - Żabno (n. 15), Wydrza - Emaus Gorzyce (n. 16).
KLASA B7: Tarnogóra - Racławice (n. 15.30), Wolina - Koziarnia (n. 16), Kurzyna - Bieliniec (n. 15), Ulanów - Hucisko (n. 15), Glinianka - Bieliny (n. 15), Wólka Tanewska - Sokół II Nisko (n. 15).
KLASA B8: Wierzawice - Kuryłówka (n. 15), Piskorowice - Dębno (n. 13), Giedlarowa - Chałupki Dębniańskie (n. 13), Łukowa - Grodziszczanka II (n. 13), Biedaczów - Podlesianka Kamień (n. 13), Przychojec - Hucisko (n. 13).

PIŁKA RĘCZNA

PGNiG Superliga mężczyzn * play-off
W MIELCU: BRW Stal Mielec - Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn (n. 17.30).

I liga kobiet: Siódemka Jarosław - Beskid Nowy Sącz (n. 15).

I liga mężczyzn: KSSPR Końskie - Czuwaj POSiR Przemyśl (s. 18).

II liga mężczyzn: KSZO Ostrowiec Św. - Juvenia Rzeszów (s. 15), Orzeł Przeworsk - Górnik Sosnowiec (s. 18).

SIATKÓWKA
PlusLiga mężczyzn * play-off
W Kędzierzynie-Koźlu: Mecz półfinałowe nr 3 i 4 ZAKSA - Asseco Resovia (pt. 18, s. 17).

TENIS STOŁOWY
I liga kobiet: MKSTS II Polkowice - KKTS Krosno (s. 16).
I liga mężczyzn: PKS Kolping Jarosław - Stone Master Trefl Zamość (s. 16), BISTS Polsport Bielsko-Biała - KSTS Kontap-MOSiR Krosno (s. 16).

ŻUŻEL
Speedway Ekstraliga
W LESZNIE: Unia - PGE Marma Rzeszów (n. 18.30).
Towarzysko: KMŻ Lublin - KSM Krosno (s. 15), KSM Krosno - KMŻ Lublin (n. 13).

Flesz - nowi marszałkowie Sejmu i Senatu, sukces opozycji

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3