Na koniec zgrupowania Siarka Tarnobrzeg pokonała Pogoń Staszów. Nasza drużyna miała sporo okazji bramkowych, ale brakło skuteczności

Siarkowcy w ostatnim tygodniu ładowali akumulatory na zgrupowaniu
Siarkowcy w ostatnim tygodniu ładowali akumulatory na zgrupowaniu Marcin Radzimowski
W swoim przedostatnim meczu kontrolny Siarka Tarnobrzeg pokonała 1-0 Pogoń Staszów. Mecz został rozegrany na koniec zgrupowania. Bramka padła kilka minut przed końcem gry

Mecz podsumował zgrupowanie tarnobrzeżan w podstaszowskiej Hańczy.

– Mieliśmy sporo okazji, szczególnie w pierwszej połowie, ale chłopcu czuli w nogach solidną dawkę treningów, stąd pewnie brakło skuteczności. Gol padł w 88. minucie

– powiedział Dariusz Dziedzic, prezes naszego klubu.

Siarka ma już zamknięty skład. Ostatni sparing planowała rozegrać z Hetmanem Zamość, ale możliwa jest zmiana rywala.

Pogoń Staszów – Siarka Tarnobrzeg 0:1 (0:0)

Bramka: Mróz.