Na nadziejach się skończyło... Kolejna porażka Marma Ciarko STS-u Sanok [ZDJĘCIA Z MECZU I TRYBUN]

Sanoczanie przegrali we wtorek z Podhalem 1:4
Sanoczanie przegrali we wtorek z Podhalem 1:4 Tomasz Sowa
We wtorek Marma Ciarko STS Sanok zmierzył się z Podhalem Nowy Targ. Nie był to jednak szczęśliwy wieczór dla sanoczan.

Już pierwsza tercja wtorkowego pojedynku pokazała, że ponownie nie będzie łatwo sanoczanom o końcowy sukces, bo krążek dwukrotnie lądował w siatce Salamy. Trochę lepiej zaczęło wszystko wyglądać w kolejnej odsłonie, a efektem tego był kontaktowy gol, którego autorem był Kallionkieli (to jego premierowe trafienie w barwach STS-u). Z kolei przyjezdni nie znaleźli w tej tercji sposoby na bramkarza sanoczan. W decydującej tercji długo utrzymywał się wynik 1:2, bo bardzo dobrze spisywali obaj bramkarze. W końcu jednak dopięli swego gracze z Nowego Targu i zdobyli trzeciego gola. Tuż przed końcową syreną do pustej bramki trafił jeszcze Wielkiewicz.

Marma Ciarko STS Sanok - PZU Podhale Nowy Targ 1:4

Tercje: 0:2, 1:0, 0:2.

Bramki: 0:1 Wielkiewicz 8 (asysta: Lorraine), 0:2 Szczerba 18 (Wielkiewicz, Załamaj), 1:2 Kallionkieli 29 (Ceder, Biłas), 1:3 Neupauer 58-w przewadze (Załamaj, Wronka), 1:4 Wielkiewicz 60 (Cichy).

STS: Salama - MacEachern, Burzik, Huhdanpaa, Tamminen, Viitanen - Binner, Lindberg, Kallionkieli, Ceder, Bukowski - Musioł, Biłas, Filipek, Strzyżowski, Dobosz - Florczak, Gnida, Karnas, Rybnikar, Dulęba. Trener: Elmo Aittola.

Minuty karne: 10-10. Strzały: 31-26. Widzów: 700.