MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Nadsański Bank Spółdzielczy - SANBank jest nowoczesną instytucją finansową

Józef Lonczak
Józef Lonczak
SANBank, oprócz dbałości o swoich klientów, wypełnia też swoją misję lokalną, uczestniczy w społecznym i kulturalnym życiu mieszkańców, współorganizuje i sponsoruje wiele imprez
SANBank, oprócz dbałości o swoich klientów, wypełnia też swoją misję lokalną, uczestniczy w społecznym i kulturalnym życiu mieszkańców, współorganizuje i sponsoruje wiele imprez
Nadsański Bank Spółdzielczy, znany też pod krótszą nazwą SANBank, z siedzibą w Stalowej Woli jest nowoczesną i prężnie rozwijającą się instytucją finansową.

SANBank to uniwersalny bank, który może się poszczycić 97-letnią tradycją. Dzisiaj oferuje szeroką gamę nowoczesnych produktów i usług bankowych zarówno dla klientów indywidualnych, jak również dla przedsiębiorstw i instytucji. Niewątpliwą zaletą SANbanku w konkurencji nawet z największymi instytucjami bankowymi działającymi na Podkarpaciu jest elastyczna oferta, indywidualne podejście oraz szybkie decyzje kredytowe, co w biznesie jest także bardzo ważne.

Oprócz centrali w Stalowej Woli SANBank posiada 16 placówek, w tym oddziały w Stalowej Woli, Bojanowie, Ulanowie, Nowej Sarzynie, Jeżowem, Rzeszowie oraz Krakowie.

SANBank jest dostawcą szerokiej gamy usług bankowych na terenie swojego działania, z którego usług chętnie korzysta szerokie grono podkarpackich firm oraz klientów indywidualnych.

Na przykład oferta dla firm obejmuje m.in. szeroką gamę takich produktów, jak:
- kredyty inwestycyjne dla firm, które chcą pozyskać nowoczesne rozwiązania technologiczne z wykorzystaniem środków unijnych i nie tylko,
- kredyty z przeznaczeniem na finansowanie inwestycji związanych z zakupem środków transportu, maszyn, urządzeń, nieruchomości, spłaty kredytu inwestycyjnego w innym banku i wykupu środków trwałych z leasingu,
- kredyty na finansowanie przedsięwzięć deweloperskich, ale też kredyty dedykowane wspólnotom mieszkaniowym na remonty i modernizacje nieruchomości. Poza tym:
- konta firmowe,

- karty kredytowe,

- lokaty, ubezpieczenia,

- terminale POS,

- bankowość elektroniczną i wiele innych produktów.

Dlatego SANBank jest w stanie kompleksowo obsługiwać klientów biznesowych działających w każdej branży.

SANBank radzi sobie z konkurencją dużych banków komercyjnych, bo jego atutami są: znajomość rynku lokalnego, indywidualne podejście do klienta, elastyczna oferta i szybkie decyzje kredytowe.

Mimo licznych wyzwań, w ciągu blisko 100-letniej działalności SANBank wspólnym wysiłkiem kierownictwa i oddanych pracowników zawsze dokładał wszelkich starań, by efektywnie funkcjonować, zapewnić klientom bezpieczeństwo i wysoką jakość obsługi.

Prężne działania odzwierciedlają wysokie pozycje w rankingach banków spółdzielczych i SANBank jest niewątpliwie jednym z Liderów Podkarpacia. Aktywność i osiągnięcia banku są wysoko cenione. Świadczą o tym nie tylko zadowoleni klienci, ale również liczne nagrody i wyróżnienia, w tym „Bank Przyjazny dla Przedsiębiorców” czy „Nagroda za zasługi i aktywny rozwój edukacji ekonomicznej w Polsce”.

SANBank wypełnia też swą misję lokalną, uczestnicząc w społecznym i kulturalnym życiu regionu, współorganizując i sponsorując wiele imprez.

Pasja informatyki

od 7 lat
Wideo

Plan na budowę Tarczy Wschód – minister podał szczegóły

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na nowiny24.pl Nowiny 24