Nie tylko derby. Wykaz meczów piłkarskich na Podkarpaciu (21-22 kwietnia)

#Łukasz Pado
Krzysztof Kapica
Mecz Resovia - Stal Sandeco Rzeszów to zdecydowanie wydarzenie piłkarskie nr 1 na Podkarpaciu, ale nie jedyne. Oto jakie mecze odbędą się w sobotę i niedzielę.

PIŁKA NOŻNA

II liga kobiet: Przyjaźń Piotrków T. - Sokół Kolbuszowa D. (n. 14).

II liga: Resovia - Stal Sandeco Rzeszów (s. 16), Stal Stalowa Wola - Znicz Pruszków (s. 16).

III liga: Stal Sanok - Karpaty Krosno (n. 12), Izolator Boguchwała - Siarka Tarnobrzeg (s. 16), Stal Mielec - Polonia Przemyśl (s. 16, na Euroboisku), Limblach Zaczernie - Tomasovia Tomaszów Lubelski (s. 16), Partyzant Targowiska - Podlasie Biała Podlaska (s. 17), Avia Świdnik - Unia Nowa Sarzyna (s. 16), Orlęta Radzyń Podlaski - Strumyk Malawa (n. 14), Chełmianka Chełm - Stal Kraśnik (s. 16).

IV liga: Resovia II - Żurawianka Żurawica (n. 11), Kantor Turbia - Igloopol Dębica (n. 16), Piast Tuczempy - Sokół Nisko (n. 16), Orzeł Przeworsk - Stal Nowa Dęba (n. 16), Pogoń Leżajsk - Wisłoka Dębica (n. 16), JKS 1909 Jarosław - Cosmos Nowotaniec (s. 17), Rzemieślnik Pilzno - Crasnovia Krasne (n. 15), Czuwaj Przemyśl - Czarni Jasło (s. 16).

Podokręg Dębica

KLASA O: Kolbuszowianka - Ikarus Tuszów Narodowy (n. 16), Stal II Mielec - Chemik Pustków (n. 11), Start Wola Mielecka - Lechia Sędziszów (n. 16), Pogórze Wielopole Skrzyńskie - Czarnovia Czarna (s. 16), Raniżovia Raniżów - Sokół Kolbuszowa Dolna (n. 17), Wisłok Wiśniowa - Victoria Czermin (n. 15), Błękitni Ropczyce - LKS Nagoszyn (s. 17), Zryw Dzikowiec - Monis Bielowy (n. 14).

KLASA A: Lubzina - Łęki Górne (n. 16), Kawęczyn - Brzeźnica (n. 14), Brzostek - LKS Pustków (n. 15), Kamionka - Ocieka (n. 16), Krzywa - Łopuchowa (n. 14), Frysztak - Głowaczowa (n. 14, w Lubli), Straszęcin - Borek Wielki (n. 16), Golemki - Zawada (n. 15, w Czarnej).

KLASA B1: Będziemyśl - Olchowa (n. 14, w Olchowej), Gumniska - Stasiówka (n. 12), Paszczyna - Nockowa (n. 12), Mała - Ostrów (n. 14), Wolica Piaskowa - Przedbórz (n. 11, w Borku Wielkim), Gnojnica - Góra Ropczycka (n. 14).

KLASA B2: Żdżary - Borowa (n. 11), Zasów-Mokre - Żyraków (n. 14), Korzeniów - Siedliska Bogusz (n. 11), Dulcza Wielka - Podgrodzie (n. 11, w Radomyślu W.), Wiewiórka - Góra Motyczna (n. 14), Jodłowa - Bobrowa (n. 14), pauzuje Stara Jastrząbka.
Okręg Jarosław

KLASA O: Bizon Medyka - Wólczanka Wólka Pełkińska (s. 16), LKS Skołoszów - Sokół Sieniawa (n. 15), Pogórze Rokietnica - Granica Stubno (n. 15.30), Tęcza Kosienice - MKS Kańczuga (n. 16), MKS Radymno - Huragan Gniewczyna (s. 16), Pogoń Małkowice - Syrenka Roźwienica (n. 16), Cresovia Krzeczowice - Start Pruchnik (n. 15), KS Wiązownica - LKS Miękisz Nowy (n. 16).

KLASA A JAROSŁAW: Laszki - Łowce, Morawsko - Święte, Duńkowice - Pawłosiów, Cieszacin Wielki - Wola Buchowska, Surochów - Zapałów, Makowisko - Koniaczów, JKS II Jarosław - Ostrów, Dobkowice - Szówsko (wszystkie n. 16).

KLASA A LUBACZÓW: Młodów - Lubaczów, Krowica - Dachnów, Narol - Piwoda, Wólka Krowicka - Horyniec, Wielkie Oczy - Ruda Różaniecka, Basznia Dolna - Futory, Cieszanów - Lisie Jamy (wszystkie n. 16).

KLASA A PRZEMYŚL: Jaksmanice - Bircza, Polonia II Przemyśl - Krówniki, Kaszyce - Hurko/Hureczko, Ujkowice - Ostrów, Huwniki - Bolestraszyce, Batycze - Hermanowice, Orły - Dubiecko (wszystkie n. 16), Leszno - Wyszatyce (n. 16.15).

KLASA A PRZEWORSK: Gorzyce - Gać, Tryńcza - Jagiełła, Grzęska - Urzejowice, Studzian - Świętoniowa, Kisielów - Nowosielce, Gorliczyna - Siennów, Babice - Zarzecze (wszystkie n. 16).

KLASA B1 JAROSŁAW: Przedmieście Jarosław - Węgierka, FC Roźwienica - Rudołowice, Wólczanka II Wólka Pełkińska - San Jarosław, Munina - Sośnica, Lutków - Wierzbna, Kidałowice - Jankowice, Chłopice - Pełkinie (n. 13).

KLASA B2 JAROSŁAW: Zaleska Wola - Wysock, Tuchla - Manasterz, Łazy - Nienowice, Michałówka - Chotyniec, Młyny - Bobrówka, Wietlin III - Wietlin (wszystkie n. 13), Korczowa - Mołodycz 0-3 vo.

KLASA B LUBACZÓW: Łukawiec - Zabiała-Stare Sioło, Ryszkowa Wola - Antoniki, Korzenica - Cetula, Stary Lubliniec - Cewków, Opaka - Oleszyce, Zalesie - Stary Dzików, Płazów - Wola Wielka (wszystkie n. 13).

KLASA B PRZEMYŚL: Zadąbrowie - Olszynka, Torki - Olszany, Grochowce - Kalników, Trójczyce - Hurko, Nakło - Nehrybka, Orzechowce - Pikulice, Walawa - Fredropol (wszystkie n. 13).

KLASA B PRZEWORSK: Rozbórz - Łopuszka Wielka, Maćkówka - Majdan Sieniawski, Jodłówka - Manasterz, Mirocin - Niżatyce, Hawłowice - Żurawiczki, Ujezna - Sietesz (wszystkie n. 13), Rozbórz Długi - Pantalowice (n. 16).
Okręg Krosno:

KLASA O: Sanovia Lesko - Start Rymanów (n. 16.30), Szarotka Uherce - Bieszczady Ustrzyki Dolne (n. 16.30), Orzeł Bieździedza - Kotwica Korczyna (n. 16.30), Leśnik Baligród - Nafta Jedlicze (s. 16.30), Stal II Sanok - LKS Pisarowce (n. 16), Przełęcz Dukla - LKS Skołyszyn (s. 17), Górnik Strachocina - GKS Krościenko Wyżne/Pustyny (n. 16.30), Iwonka Iwonicz - Przełom Besko (s. 16.30).

KLASA A1: Rymanów Zdrój - Haczów (n. 13, w Desznie), Grabówka - Przysietnica (n. 15), Bukowsko - Zarszyn (n. 15), Polańczyk - Pielnia (n. 16.30), Brzozów - Sieniawa (n. 16), Długie - Miejsce Piastowe(n. 16.30), Izdebki - Zmiennica (n. 14).

KLASA A2: Zręcin - Kołaczyce (n. 15), Kopytowa - Lubla (n. 15), Kombornia - Nowy Żmigród (n. 15), Markiewicza Krosno - Rogi (n. 11), Sobniów Jasło - Faliszówka (n. 11), Głowienka - Mrukowa (n. 16.30), Łężyny - Kobylany (n. 16.30), pauzuje Nienaszów.

KLASA B1: Nowosielce - Płowce/Stróże Małe (n. 13), Lutowiska - Czarna (n. 16.30), Pakoszówka - Bażanówka (n. 14, w Grabownicy), Jankowce - Tarnawa (n. 13), Bezmiechowa - Niebieszczany (n. 13), Czaszyn - Pobiedno (n. 13), pauzuje Golcowa.

KLASA B2: Lubatówka - Chorkówka (n. 16.30), Głębokie - Równe (n. 16.30), Grabownica - Guzikówka Krosno (n. 16.30), Jaśliska - Klimkówka (n. 13), Hłudno - Jasionka (n. 13), Domaradz - Jasienica (n. 11), Rosielna Jasionów - Trześniów (n. 16.30).

KLASA B3: Hankówka-Brzyszczki - Czeluśnica (n. 13), Osiek Jasielski - Osobnica (n. 13, w Czekaju), Krempna - Dobieszyn (n. 16.30, w Kotaniu), Draganowa - Łubienko (n. 11), Świerzowa - Lubatowa (n. 16.30), Zarzecze - Łęki Dukielskie (n. 13, w Dębowcu), Dębowiec - Moderówka (n. 11).

KLASA C1: Ropienka - Czerteż (n. 11), Poraż - Rzepedź (n. 15), Sanoczek - Łukowe (n. 16.30), Olszanica - Zagórz (n. 16.30), Średnia Wieś - Markowce (n. 15), pauzuje Trepcza.

KLASA C2: Srogów Górny - Dydnia (n. 16.30, w Kostarowcach), Wesoła - Wzdów (n. 13), Posada Górna - Niebocko (n. 11), Iskrzynia - Nozdrzec (n. 13), Górki - Jabłonica Polska (n. 13), pauzuje Odrzechowa.

KLASA C3: Makowiska - Bóbrka (n. 13), Wojaszówka - Potok (n. 13), Odrzykoń - Żeglce (n. 11), Przełęcz II Dukla - Partyzant II Targowiska (n. 13), Wietrzno - Iwla (n. 13), Milcza - Chlebna (n. 13), pauzuje Orlew Krosno.

KLASA C4: Warzyce - Brzyska (n. 13), Tarnowiec - Święcany (n. 16.30), Trzcinica - Nowy Glinik (n. 13), Szebnie - Brzezówka (n. 13), Niepla - Łęki Strzyżowskie (n. 13, w Zimnej Wodzie), Błażkowa - Łubno Szlacheckie (n. 13), pauzują Niegłowice.
Podokręg Rzeszów *

KLASA O: Głogovia Głogów - CCC Dąbrówki (n. 11), Wisłok Strzyżów - KS Stobierna (n. 15), Korona Bendiks Rzeszów - Grom SZiK Handzlówka (s. 16.30), Górnovia Górno - Dynovia Dynów (n. 14.30), Sawa Sonina - Grodziszczanka Grodzisko Dolne (s. 16), Stal II Rzeszów - Techform Orzeł Wólka Niedźwiedzka (n. 11, w Trzebownisku lub Jasionce), Błażowianka Błażowa - ŁKS Łańcut (n. 15), LKS Trzebownisko - Strug SZiK Tyczyn (n. 16).

KLASA A1: Budy Głogowskie - Sokołów (n. 14), Niechobrz - Zabajka (n. 11), Hermanowa - Jasionka (n. 16), Nowa Wieś - Grodzisko (n. 11), Przybyszówka - Wysoka Strzyżowska (n. 11), Nosówka - Zimowit Rzeszów (n. 11), Bratkowice - Izolator II Boguchwała (n. 13).

KLASA A2: Jawornik Polski - Korona II Rzeszów (n. 11), Palikówka - Wola Dalsza (n. 11), Brzóza Stadnicka - Kraczkowa (n. 11), Rakszawa - Żołynia (n. 11), Łąka - Nienadówka (n. 11), Medynia Głogowska - Dylągówka (n. 15). Rogóżno - Wólka Podleśna (n. 14),

KLASA A3: Gryf Mielec - Przecław (n. 16), Podleszany - Werynia (n. 15), Ostrowy Baranowskie - Łączki Brzeskie (n. 11), Ławnica - Radomyśl Wielki (n. 11), Wadowice Górne - Trześń (n. 14), Cmolas - Malinie (n. 11), Hucina - Podborze (n. 16).

KLASA B1: Limblach II Zaczernie - Junak Rzeszów (n. 14), Rudna Mała - Zimowit II Rzeszów (n. 11), Dąbrowa - Klęczany (n. 14), Biała - Trzciana (n. 14), Rudna Wielka - Świlcza (n. 14, w Rudnej Małej), Mrowla - Staroniwa Rzeszów (n. 14), pauzuje Zgłobień.

KLASA B2: Gogołów - Lutoryż, Szufnarowa - Pstrągowa, Kozłówek - Mogielnica, Lubenia - Dobrzechów, Czudec - Niebylec (w Pstrągowej), Zagorzyce - Grunwald Rzeszów (wszystkie n. 14).

KLASA B3: Markowa - Chmielnik (n. 14), Borek Stary - Głuchów (n. 14, w Nowym Borku), Wola Rafałowska - Bachórz (n. 14, w Handzlówce), Sawa II Sonina - Harta (n. 16), Albigowa - Husów (n. 14), Kąkolówka - Hyżne (n. 18), Lecka - Kosina (n. 11, w Nowym Borku), pauzuje Wysoka.

KLASA B4: Trzebuska - Budy Łańcuckie/Korniaktów (n. 14), Wysoka Głogowska - Trzeboś (n. 14), Orzeł II Wólka Niedźwiedzka - Czarna (n. 14), Białobrzegi - Zalesie (n. 14), Hucisko - Sitowianka Budy Łańcuckie (n. 14), Krzemienica - Widełka II (n. 14), Łukawiec - Sokołów II (n. 15), Strażów - Stobierna-Krzywe (n. 14).

KLASA B5: Borowa - Błękitni Jaślany (n. 14), Padew Narodowa - Orłów (n. 14), Pitmark Jaślany - Rzędzianowice (n. 14), Złotniki - Chrząstów (n. 11), Górki - Dębiaki (n. 14), Babicha - Smoczanka Mielec (n. 14), Gliny Małe - Kawęczyn (n. 11), Trzciana - Breń Osuchowski (n. 14).

KLASA B6: Trześń - Widełka, Trzęsówka - Chorzelów, Kolbuszowianka II - Siedlanka, Rzemień - Sokół II Kolbuszowa Dolna, Ostrowy Tuszowskie - Tuszyma, Dobrynin - Kosowy, Zarębki - Przyłęk (wszystkie n. 14).

* godziny na podstawie terminarza
Podokręg Stalowa Wola

KLASA O: Sokół Kamień - Orzeł Rudnik (n. 15), Wisan Skopanie - Mokrzyszów Tarnobrzeg (n. 15), KP Zarzecze - Tłoki Gorzyce (s. 16), Strzelec Dąbrowica - San Kłyżów (n. 15), Olimpia Pysznica - Bukowa Jastkowice (n. 16), LZS Ździary - Strażak Przyszów (s. 16), San Wrzawy - Słowianin Grębów (n. 15, w Gorzycach), Iskra Sobów Tarnobrzeg - LZS Podwolina (n. 15, na Zwierzyńcu).

KLASA A1: Łętownia - Racławice (n. 15), Łowisko - Kuryłówka (n. 17, w Górnie), Wola Zarczycka - Jeżowe (n. 15), Krzeszów - Harasiuki (n. 15), Brzyska Wola - Rzeczyca Długa (n. 15), Jelna - Jarocin (n. 13), Stare Miasto - Przędzel (n. 13).

KLASA A2: Kępie Zaleszańskie - Skowierzyn (n. 15), Zaklików - Kotowa Wola (n. 15), Majdan Królewski - Chwałowice (n. 15), Sokolniki - Lipa (n. 15), Knapy - Wydrza (n. 15), Jadachy - Stany (n. 15, w Chmielowie), Wielowieś - Ocice (n. 13).

KLASA B1: Hadykówka - Zakrzów, Tarnowska Wola - Chmielów, Bojanów - Stale, Serbinów - Wola Baranowska, Baranów Sandomierski - Krzątka, Kopcie - Komorów, Cygany - Żupawa (wszystkie n. 15).

KLASA B2: Radomyśl - Wola Rzeczycka (n. 15), Zdziechowice - Furmany (n. 15), Trześń - Żabno (n. 16), Zabrnie - Pilchów (n. 15, w Grębowie), Zbydniów - Emaus Gorzyce (n. 15, boisko Majdan Zbyd.), Kantor II Turbia - Majdan Zbydniowski (n. 15).

KLASA B3: Glinianka - Majdan Łętowski (n. 15), Wólka Tanewska - Orzeł II Rudnik (n. 15), Bieliniec - Bieliny (n. 15), Kurzyna - Ulanów (n. 15), Hucisko - Koziarnia (n. 15, w Harasiukach), Sójkowa - Sokół II Nisko (n. 15, w Narcie), Kopki - Groble (n. 16).

KLASA B4: Łukowa - Sarzyna, Przychojec - Grodziszczanka II, Biedaczów - Dębno, Chałupki Dębniańskie - Wierzawice, Brzóza Królewska - Tarnogóra, Podlesianka Kamień - Hucisko (wszystkie n. 12.30), pauzuje Giedlarowa.

FLESZ: Polacy żyją krócej. Co nas zabija?

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3