Niedźwiadki Chemart II Przemyśl pojechały w siedmiu do Częstochowy. Pękły dopiero w IV kwarcie

Michał Kindlik w Częstochowie miał dobrze ustawiony celownik - rzucał zza linii 6.75 osiem razy, trafił sześć prób niedźwiadkichemart/facebook
Kontuzje i choroby, które nękają przemyski klub sprawiły, że pod Jasną Górę Niedźwiadki Chemart II wybrały się tylko w siedmioosobowym składzie. Przemyślanie nie oddawali łatwo pola, ale w ostatniej kwarcie nie ustali rywalom i przegrali z Iskrą 82:92.

Po 30 minutach twardej walki rezerwy Niedźwiadków przegrywały tylko 67:69. W IV odsłonie drużynie znad Sanu brakło już "paliwa". Iskra rozpoczęła kwartę od 12:0 (81:67) i choć goście walczyli (80:87 w 39 minucie), gospodarze pewnie postawili na swoim.

Iskra Częstochowa - Niedźwiadki Chemart II Przemyśl 92:82 (24:20, 25:22, 20:25, 23:13)

Najwięcej dla Iskry: Fomiczow 29 (1x3), Kwasek 15 (10 zb.), Complak 12 (2x3), A. Michalak 12, Płaczek 10 (8 as.). Trener: Vahe Muradyan.

Niedźwiadki Chemat II: Kindlik 31 (6x3, 6 as.), Słowik 0, Strzępek 13 (12 zb.), Barszczak 22 (4x3, 4 as.,3 str., 2 bl), Olejarz 3 oraz Kijanka 8, Jabłoński 5. Trener: Paweł Trojnar.