Niedźwiadki Chemart Przemyśl zrewanżowały się katowiczanom. Po trzeciej kwarcie wszystko było jasne

Przemyślanie nie mieli problemów z udanym rewanżem
Przemyślanie nie mieli problemów z udanym rewanżem niedźwiadki.pl/facebook
Niedźwiadki Chemart Przemyśl udanie weszły w mecz, powiększyły przewagę w trzeciej warcie i ostatecznie pokonały AZS Mickiewicz Katowice 79:65. W niedzielę przemyślanie rozegrają zaległy mecz z Koroną Kraków

W pierwszej rundzie przemyślanie przegrali w Katowicach przegrali wysoko, bo 69:98. Udanym rewanżem pachniało już po pierwszej kwarcie sobotniego meczu. W drugiej kwarcie przemyślanie prowadzili już 37:17, ale Ślązacy do dużej przerwy nieco się ogarnęli (49:38 po 20 minutach). W trzeciej ćwiartce nasz zespół zwarł szyki w obronie, dawał radę pod atakowaną tablicą i po 30 minutach wszystko było jasne (71:48). W ostatniej odsłonie gospodarze pozwolili gościom nieco zmniejszyć straty.

Niedźwiadki Chemart Przemyśl - AZS Mickiewicz Katowice 79:65 (25:14, 24:24, 22:10, 8:17)
Niedźwiadki:
Bal 5, Serwański 20 (2x3, 8 as., 3 str., 6 prz.), Majka 11 (3 prz.), Kucharski 18 (4x3, 3 prz.), Strzępek 15 (2 bl.) oraz Kindlik 2, Complak 2, Kuriańczyk 4, Barszczak 0. Trener Daniel Puchalski.

AZS Mickiewicz: Kuczawski 5 (1x3), Karpacz 14, Wróblewski 0, Kłaczek 4, Grochowski 19 (3x3) oraz Krzymiński 12 (2x3), Stróżczyk 10, Duda 1, Chudzik 0, Wojciechowski 0, Kempa 0. Trener Jarosław Jakubiec.