pmarkocki
Stal II Sanok po meczu z Pisarowcami miała powody do radości.
Stal II Sanok po meczu z Pisarowcami miała powody do radości. Tomasz Sowa
Przełęcz PPMD Dukla bezbramkowo zremisowała u siebie z LKS-em Skołyszyn i boleśnie odczuła tę stratę.

Rywal do awansu, Nafta Splast Jedlicze, pokonała bowiem na wyjeździe Leśnika Baligród i dystans punktowy między pierwszą, a drugą drużyną w tabeli powiększył się do 6 "oczek". Na uwagę w tej kolejce zasługuje też hat-trick Jakuba Zimy z Iwonki Iwonicz.

PRZEŁĘCZ PPMD DUKLA - LKS SKOŁYSZYN 0-0

W pierwszej połowie optyczną przewagę posiadali miejscowi, lecz trudno im było sforsować dobrze zorganizowaną obronę przyjezdnych.

Po przerwie defensywa Skołyszyna również nie dała się zaskoczyć, a w ostatnich sekundach goście bliscy byli rozstrzygnięcia meczu na swoją korzyść. Po jednej z kontr w sytuacji sam na sam z bramkarzem znalazł się Rąpała, próbował kiwać Nowaka, który jednak pokazał klasę i przechwycił piłkę.

IWONKA IWONICZ - PRZEŁOM BESKO 3-1 (0-1)
BRAMKI: Zima 3 (65, 70, 80) - Kijowski (20).

Klasycznym hat-trickiem popisał się Jakub Zima, trzykrotnie w drugiej połowie wpisując się na listę strzelców. Za pierwszym razem precyzyjnie przymierzył z 20 metrów, w drugim przypadku pokonał bramkarza rywali po indywidualnej akcji, a ostatni gol, to strzał głową z bliska. Goście długo prowadzili po uderzeniu Kijowskiego, lecz prowadzenia, w obliczu skuteczności Zimy, nie utrzymali.
LEŚNIK BALIGRÓD - NAFTA SPLAST JEDLICZE 1-2 (0-1)
BRAMKI: Pawiak (50-karny) - Okrajek (30.), Ziobro (80).

Goście byli skuteczniejsi, dzięki czemu wyjechali z Baligrodu z kompletem punktów. Gola na wagę zwycięstwa strzelił głową w końcówce Ziobro, a piłkę w pole karne z rzutu wolnego wrzucał Czaja. Gospodarze swoje szanse zmarnowali w pierwszej połowie. Paczkowski przegrał pojedynek sam na sam z bramkarzem, a Biłas i Pawiak z bliska nieznacznie pudłowali.

POZOSTAŁE WYNIKI: Górnik Strachocina - GKS Krościenko Wyżne/Pustyny 3-0 (2-0) Łuczka (15), Mogilany 2 (30, 63); Orzeł Bieździedza - Kotwica Korczyna 3-2 (0-1) Szarek (76), Wojdyła (86), Cyrulik (90+3) - Słowik 2 (9, 53); Sanovia Lesko - Start Rymanów 2-2 (1-2) Baraniewicz (12), Ochmański (60) - Zięba (13-wolny), Kielar (24); Szarotka Uherce - Bieszczady Ustrzyki Dolne 2-1 (2-0) Sowa 2 (27, 45) - Kołodziej (90); Stal II Agenda 2000 Sanok - LKS Pisarowce 3-2 (1-0) Faka 2, Sobolak - Malik (49), Dereń (90+1).