O Stalowa Wola: Stal Gorzyce kroczy równym tempem. Tylko minuta meczu i... koniec. To były bardzo zacięte derby gminy Pysznica

CK, Luci
W ostatniej kolejce znów sypnęło golami
W ostatniej kolejce znów sypnęło golami Archiwum
Stal Gorzyce wygrywa mecz za meczem i pewnie prowadzi. Tym razem pokonała Rotundę Krzeszów. Niecodzienna sytuacja: Stal II Stalowa Wola - Sokół Sokolniki mecz przerwano po minucie z powodu zdekompletowania drużyny Stali.

OLIMPIA SOLO PYSZNICA - SAN KŁYŻÓW 3:4 (3:2)

Bramki: Sobiło 10, 33, Młynarczyk 21-karny - Madej 3, 30-karny, Mroczek 72, Kata 82.

Olimpia: Węglarz - Młynarczyk, Błażejowiczl, W. Dziura (73 K. Szwedo), Szadol, Dybka l(74 A. Dziura), Bajgierowicz, M. Szwedo (46 Trawiński), Kuliś l, Sobiło, Bąk. Trener Sławomir Adamus.

San: Rogala - Kutyła, P. Pięta l, D. Piętal, Bąk (70 J. Siek), Madej, Butryn l (90 M. Siek), Drąg, Kata, Cichoń, Mroczekl. Trener Paweł Sroka.

Sędziował Kijak (Stalowa Wola). Widzów 500.

Derby gminy Pysznica obejrzała liczna rzesza kibiców. Padło aż 7 goli. Na przerwę w lepszych humorach schodziła Olimpia. Po zmianie stron San mocno przycisnął i zdołał przechylić szalę na swoją korzyść.

POZOSTAŁE WYNIKI:
KP Zarzecze - Unia Skowierzyn 7:1 (2:1)
Szuba 26, 48, 69, 84, Chmiel 6, 68, Zadworny 75 - Myszka 28, Unia nie wykorzystała karnego przy stanie 2:1;

Słowianin Grębów - Górnovia Górno 2:1 (1:1) Janeczko 34, Kloc 66 - Partyka 9;

LZS Ździary - Sparta Jeżowe 8:1 (3:0) Cupak dwie, K. Pchełka dwie, Wojtas, Gąsiorowski, Łyp, M. Pchełka - Chudzik (karny),

OKS Mokrzyszów - Pogoń Leżajsk 2:0 (2:0) Guściora 10, Stadnik 20;

Bukowa Jastkowice - Stal Nowa Dęba 3:2 (1:1)
dla gospodarzy: Kaczmarczyk 9, Kosierb 57, Brzeziński 80,

Rotunda Krzeszów - Stal Gorzyce 0:3 (0:2) Tur 3, 26, Szeser 79,

Sokół Kamień - Strzelec Dąbrowica 8:2 (3:2)
dla gospodarzy: Podstawek dwie, Kobylarz dwie, Rurak dwie, Piróg, Piekut;

Stal II Stalowa Wola - Sokół Sokolniki mecz przerwano po minucie z powodu zdekompletowania drużyny Stali.