O Stalowa Wola. Wysoka wygrana rezerw Siarki Tarnobrzeg. Wyrównany mecz w Jadachach

Puch
archiwum
Piłkarze drugiej drużyny Siarki Tarnobrzeg wbili aż 9 bramek Rotundzie Krzeszów. Sześć bramek padło w Jadachach, a miejscowy LZS zremisował z Bukową Jastkowice 3:3.

Retman po raz pierwszy od ponad roku przegrał na własnym boisku, a wszystko za sprawą Słowianina. Gospodarzom honorowego gola udało się strzelić już w doliczonym czasie gry. Siarka rozbiła Rotundę 9:1.

LZS Jadachy – Bukowa Jastkowice 3:3 (2:1)

Bramki: Marek 13, M. Wolan 43, 75 – M. Partyka 40, 65, Kaczmarczyk 71.

LZS: Turek – Niedziałek, Jadach, Witkowski, Tomczyk, Jadach, Urbaniak, Dul, M. Wolan, T. Wolan, R. Wolan (25 Niedziałek, 54 Zych), Marek. Trener Tomasz Wolan.

Bukowa: M. Majewski - Bartnik, Ożóg, Wołoszyn (65 Golik), Madej (90 Skowroński) – J. Partyka, M. Partyka, Brzeziński – Kosierb (65 Bajdas), Kaczmarczyk, Tofil.

Sędziowali: Tomasz Wilk (Stalowa Wola).

Na zwycięstwo w starciu z beniaminkiem nastawieni byli zawodnicy z Jastkowic, tymczasem po wyrównam spotkaniu musieli zadowolić się remisem. Co więcej to gospodarze po I połowie schodzili z boiska w lepszych nastrojach, gdyż tuż przed przerwą objęli prowadzenie na 2:1. Później jednak piątoligowe doświadczenie gości wzięło górę i to oni przechylili szalę zwycięstwa na swoją stronę. Ostatecznie miejscowym udało się doprowadzić do podziału punktów.

POZOSTAŁE WYNIKI:

Pogoń Leżajsk - San Kłyżów 5:3 (2:0) dla gospodarzy: Leja 18, Gaweł 25, Czarniecki 53,66, Bubiłek 81-karny;

Retman Ulanów - Słowianin Grębów 1:2 (1:0) Kobylarz 90+3 – Kułaczkowski 42, Telka 72;

Unia Nowa Sarzyna - Stal Nowa Dęba 2:0 (0:0) Ulawski 61, Klocek 78;

Stal II Stalowa Wola - Sokół Kamień 4:1 (0:1) dla gości: Bolko;

Sparta Jeżowe - Wisan Skopanie 2:3 (1:1) Siudak, Baran – Serafin, Lis, samobójcza;

Sokół Sokolniki – Olimpia SOLO Pysznica 2:2 (0:2) Muniak 46, 90+5 – Dybka 7, Bednarz 27;

LKS Brzyska Wola - LZS Ździary 1:6 (0:2) Hacia 88 - Łyp dwie, Mulawka dwie, Gruszczyk, Gąsiorowski;

Rotunda Krzeszów - Siarka II Tarnobrzeg 1:9 (1:5) Szewc 25 – Mróz pięć, Świderski dwie, Kargulewicz, Sitek.