OAB Jarosław. Wyniki, relacja, strzelcy. Trzynaście bramek Wirażu Chłopice

red
Promyk Urzejowice (żółto-czarne stroje) podzielił się punktami z KS Szówsko.
Promyk Urzejowice (żółto-czarne stroje) podzielił się punktami z KS Szówsko. Grzegorz Kostka
Siedem bramek padło w Orłach, jednak to goście z Gniewczyny cieszyli się z końcowego zwycięstwa. Lider ze Skołoszowa ma już osiem punktów przewagi.

O Jarosław

MKS Radymno – Sanoczanka Święte 1:0 (0:0)

Bramka: Hamacher 75.

Radymno: Mikus - P. Luft, Stawiarski, Cholewa ż, Herman ż - Sierżęga ż, Suchy, Stysiał, Buczkowski, Kania - Hamacher. Trener: Bogusław Sierżega.

Święte: Siara - Białowąs ż, Chmielowski ż, G. Karbownik ż, J. Kisielewicz – Lach, M. Mucha (40 Noga), A. Mucha, Wolański ż (76 Marek), Piwowar - Kobrzyński ż. Trener: Marcin Mucha

Sędziował: Szczepański (Przeworsk).

Widzów: 200.

Od początku meczu przewaga należała do gospodarzy, jednak w pierwszej odsłonie zmarnowali kilka dogodnych okazji, m.in. trener Sierżęga trafił w spojenie słupka z poprzeczką. Jedyną bramkę w drugiej połowie zdobył Oskar Hamacher, zapewniając miejscowym komplet oczek.

Lisie Jamy – Piwoda 3:2 (2:1) Miłosz 10, Taratuła 15, Kubiszyn 89 - Pindak 40, Wojciechowski 78;

Pawłosiów – Pruchnik 1:2 (0:1) Wilk – Jarosz, Boratyn;

Orły - Gniewczyna 3:4 (1:1) Świst dwie, Tokarz - Trelka dwie, Gardziel, Ł. Wojtas;

Czuwaj - Skołoszów 0:2 (0:0) Mariash 54, Pilawa 62;

Urzejowice – Szówsko 2:2 (2:2) Bochnak dwie – Brodowicz, Mikłasz;

Gorzyce – Torki 2:2 (0:1) Słysz 47, Mazur 66 – Gierczak 55, Rudnicki 32;

Lubaczów – Morawsko 3:0 (1:0) Piotr Hawrylak dwie, Roman;

Ostrów – Stubno 1:0 (0:0) Broszko 75.

A Jarosław

Zwycięska passa Hetmana trwała 9 meczów. W sobotę ten triumfalny pochód przerwała Victoria, która ugrała w Laszkach remis. Po rekordowo wysokim zwycięstwie nad Wietlinem nowym liderem został Wiraż. Ostro postrzelały też Dąb i Łęg. Pierwszą wygraną zanotowało Przedmieście Jarosław. „Kolorowy” był mecz Wisznia - Szkło, sędzia pokazał 8 żółtych i jedną czerwoną kartkę.

Laszki - Kidałowice 0:0;

Chłopice - Wietlin 13:2 (3:1) Łukasiewicz cztery, Jakubik trzy, Kalemba trzy, Paszczyński, Zagrodnik, Gilarski - Iglantowicz, Lech;

Dobkowice - Rokietnica 9:0 (2:0) Wota 14, 49, 83, 88, Stasik 80, 89, Czub 15, Wróbel 60, Gala 70;

Munina - Manasterz 1:2 (1:0) Walczak 7 - Rygowski, Pucyło;

Surochów - Pełkinie 0:2 (0:1) Mazur 15, Piśko 90;

Przedmieście - Węgierka 2:1 (1:1) Litwin 13, P. Środek 56 - M. Środek 14-sam.;

Nienowice - Młyny 3:2 (1:0) Metz 5, 59, S. Duda 64 - Trojnar 50-karny, Gołębiowski 69;

Łowce - Tuchla 6:0 (2:0) Siwuń trzy, Strawa, Turek, sam.

W środę rozegrano zaległy mecz z 7. kolejki: Pełkinie - Nienowice 2:1.

A Lubaczów

Niecodzienny przebieg meczu w Wielkich Oczach. Gwiazda prowadziła z Victorią Stary Dzików 4:0, by... tylko zremisować! Na doodatek gospodarze przy wyniku 4:4 mieli rzut karny, ale kapitan zespołu nie wykorzystał jedenastki. Graniczni Krowica już do przerwy ustalili wynik spotkania ze Zrywem Młodów. Czarni Oleszyce do przerwy przegrywali w Zapałowie, ale ostatecznie gościom udało się sięgnąć po komplet punktów. Z wyjazdu do lidera zrezygnowało ostatnie w tabeli Roztocze.

Wielkie Oczy – Stary Dzików 4:4 (4:1);

Krowica – Młodów 3:0 (3:0) A. Furgała 12, 31, K. Terech 34;

Zapałów – Oleszyce 1:2 (1:0) T. Hałuszczak 41 – Antosz 63, Ważny 72;

Stary Lubliniec – Cewków 0:0;

Korzenica – Futory 2:2;

Cieszanów – Wólka Krowicka 2:3 dla gości Mirosław Kubiszyn, M. Janiszewski, K. Hanus;

Horyniec-Zdrój – Ruda Różaniecka 3:0 walkower – goście nie przyjechali.

A Przemyśl

Tęcza Kosienice ograła u siebie Unię Fredropol, mimo że do przerwy było remisowo. Dwie bramki zdobył dobrze dysponowany Fabian Buczyński. Biało-Czerwoni Kaszyce pokonali z kolei San Hureczko. Motor Grochowce i Żurawianka Żurawica wygrały swoje spotkania, strzelając gola na kilka minut przed końcem spotkania.

Kosienice - Fredropol 4:2 (1:1)

Bramki: W. Kuzioła 38, K. Pańczyszyn 58, Fabian Buczyński 65, 90+4 - P. Duński 45+1, S. Madziar 90+3.
Kosienice: F. Buczyński, D. Buczyński, Warta, Kuzioła, N. Bobko (65 M. Buksa), Lusio, Lizun, Pańczyszyn, Kamler (80 Gocal), W. Buksa (75 Baran), D. Bobko.
Fredropol: Sowa, Sielski, Podbilski, K. Pelc, Madziar, Duński, Czarnota (52 G. Kowalski), Kawecki (27 M. Gierczak), Ł. Kowalski (79 A. Pelc), Ł. Gierczak (87 A. Gierczak), Soroń.

POZOSTAŁE WYNIKI:

Krówniki - Dubiecko 2:0 (1:0) Michałowski 25, Czekański 78-karny;

Hureczko - Kaszyce 1:3 (0:0) Fedak 65 - M. Grabowski 53, Piejko 55, Sas 85;

Grochowce - Sośnica 1:0 (0:0) Arkadiusz Gosa 87;

Kalników - Żurawica 0:1 (0:0) Maciek Bąk 86;

Maćkowice - Huwniki 4:1 (1:1) Piotr Błoński dwie, R. Gorczyca, R. Buksa - G. Bachurski;

Bircza - Jaksmanice 2:0;

Nakło - Trójczyce 1:2.

A Przeworsk

Błękitni nie popisali się w Jagiele, co więcej musieli nawet gonić wynik. Ostatecznie mecz zakończył się podziałem punktów. Do gry w zespole Alabastru wrócił Damian Zając, a zespół z Łopuszki skromnie pokonał Majdan. Gorliczanka ostro sobie postrzelała w meczu z Żurawiem, zdobywając osiem goli z czego cztery stzrelił Jacek Kyciński. Błyskawica ograła Rozbórz, zaś Wisełka wysoko pokonała Piasta. Ostrovia z Wierzbnej wywozi komplet oczek i opuszcza ostatnie miejsce w tabeli.

Jagiełła – Grzęska 2:2 (0:1) Niemiec 49, Rupar 54 – Solarz 25, Domka 66;

Łopuszka – Majdan 2:1 (1:0) K. Dziedzic 20, B. Dziedzic 80 - Gardzielik 58;

Wierzbna - Wola Buchowska 1:2 (1:0) dla gości: Pelc, Gałek;

Gorliczyna – Żurawiczki 8:1 (3:1) Kyciński 2, 26, 54, 80, Strączek 57-karny, Kojder 38, 64, Cząstka 70 - Wąsacz 8;

Siennów – Nowosielce 5:1 (4:0) Skrzypek, Sirko, G. Kuras, Kałamarz, Branowski – M. Kowal;

Babice – Krzeczowice 0:2 (0:1) Grzebyk. D. Białogłowski;

Rożniatów – Rozbórz 4:1.

B Jarosław

Piłkarze z Jankowic znów pokazali moc i choć Makovia w tym sezonie gra nieźle, w starciu z liderem nie miała wiele do powiedzenia. Pierwszy mecz, i to na trudnym terenie w Tuczempach, wygrał LKS Duńkowice. Iskra Zabłotce kończyła grę w dziewiątkę, ale i tak pokonała Wesołą.

Makowisko - Jankowice 0:3 (0:0) Szkulski 48, Lis 60, Łagoda 81;

Zabłotce - Zadąbrowie 4:1 (1:1) Dubanik 40, 47, Gołdynia 55, Piotr Broda 90 - Fudali 15;

Tuczempy - Duńkowice 1:2 (0:2) Lis - Ciukało 6-karny, Tokarz 33;

Rudołowice - Cetula 2:1 (1:1) Gołąb, Trzak - Kudera;

Łazy - Michałówka 1:0 (0:0) Skoczylas 50.

Pauza: Wysocko.

B Lubaczów

W obecnych rozgrywkach Roztocze Narol kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa, podobnie było w meczu przeciwko Unii Łukawiec. Wola Wielka dzięki wygranej przeciwko ekipie Piasta Antoniki awansowała na drugie miejsce. Basznia Dolna przed własną publicznością

Narol – Łukawiec 4:3 bramki dla gospodarzy zdobyli: Mazurkiewicz, Przybysz, Marynicz, Banaś;

Miękisz Nowy – Błękitni Zalesie 3:1;

Basznia Dolna – Płazów 8:0;

Antoniki – Wola Wielka 0:2 (0:1) Radecki 20, Kasperski 65;

Oleszyce – Opaka 0:3

Pauza LKS Mołodycz

B Przemyśl

LKS Batycze postrzelali w Walawie, zdobywając sześć bramek. Wyjazdowe zwycięstwo odnieśli też Czarni, którzy pokonali Bizona na jego boisku. Lider ograł ostatnie w tabeli Niziny. Korona jedną bramką pokonała Jawora, zaś w Pikulicach padł wynik nie rozstrzygnięty.

B Przeworsk

Lider musiał sporo się napocić, aby wygrać w Niżatycach. Kisielów doprzerwy prowadził w Jodłówce, ale meczu nie wygrał. Ostatecznie drużyny podzieliły się punktami. Wisłoczance niestraszny Huragan, piłkarze z Tryńczy wygrali w Rozborzu Długim.

Niżatyce – Hawłowice 3:4 (2:1) Orzechowski, Kałamarz, Gwizdała - Misiąg, R. Znamieńczyków, Domański dwie;

Zarzecze – Maćkówka 2:0 (0:0) Wasyłyk, Łuc;

Manasterz – Świętoniowa 3:1 (1:1) Argasiński dwie, Pieniążek - Jagieła;

Rozbórz Długi – Tryńcza 1:5 dla gości: Nowak, Sosnowy, Bystrek, Duży, Kuźniar;

Jodłówka – Kisielów 2:2 (0:1) Porębny, Pilch – samob, Hubacz;

Mirocin – Gać 4:0 (2:0) Fedor, Pruchnicki, Gwozdek, Trojnar.