OAB Jarosław. Wyniki, relacje, strzelcy. Gol bramkarza Startu Pruchnik [ZDJĘCIA]

red
Żuraw Żurawiczki (białe koszulki) przegrał z Gorliczanka Gorliczyna.
Żuraw Żurawiczki (białe koszulki) przegrał z Gorliczanka Gorliczyna. Grzegorz Kostka
W Pruchniku miejscowy bramkarz otworzył wynik spotkania.

O Jarosław

Start Pruchnik – Czarni Pawłosiów 3:1 (1:0)

Bramki: Rożek 22, Gemra 60, K. Rabczak 81 – Sikora 66.

Pruchnik: Rożek - Czarniecki ż, Szmuc (70 Drzymała), Stanik (85 Przepaśniak), Gemra, Sykała, M. Mikłasz ż (60 K. Rabczak), Kurecki, K. Mikłasz, Znamieńczyków (81 Kubas), Ostrzywilk (89 P. Rabczak). Trener Arkadiusz Kiszka.

Radymno: Bobowicz - Wańkowicz, Wilk, Rychtyk, M. Czyż (35 Zawada), Sikora, Bańka, Olszański, Młodnicki (62 P. Czyż), Bogacz, Stecko. Trener Roman Wawrzynkiewicz.

Sędziował Ł. Łamasz (Jarosław)

Widzów 200.

Gospodarze zrobili kolejny krok w kierunku utrzymania się w lidze. Pierwsza bramka padła po strzale bramkarz Startu, Kamila Rożka. Miejscowi prowadzenie podwyższyli w 60minucie za sprawą celnego strzału Dawida Gemry. Czarni nie odpuścili po sześciu minutach złapali kontakt. Zwycięstwo gospodarzom przypieczętował Kamil Rabczak, wprowadzony na boisku w drugiej połowie.

Sanoczanka Święte – MKS Radymno 3:3 (2:0) Karbownik 14, 16-karny, Rajzer 90-samob. - Walczak 47, Buczkowski 60, Sęga 64;

Szówsko - Urzejowice 2:2 (1:1) Golba 37, Bojarski 85 - Al. Kondracki 36, Dziedzic 72;

Morawsko - Lubaczów 0:2 (0:1) Krzemiński, Piotr Hawrylak;

Gniewczyna - Orły 1:2 (1:2) Piątek 10 - Świst 25, 41;

Skołoszów - Czuwaj 4:1 (3:0) Zarębiński 7, Mariash 19, Pilawa 32, Broda 73 – Mrozek 87;

Torki – Gorzyce 4:1 (1:1) Adamski 10, Mroziński 47, Wiatek 59-karny, Gierczak 67 - Myłek 34;

Stubno - Ostrów 1:0 (0:0) Gawron 87;

Piwoda - Lisie Jamy 1:4 (0:2) Broda - Pytel dwie, Ważny, Kalita.

Klasa A Jarosław

Hetman Laszki jest już o krok od awansu. W Jarosławiu Korona Tuchla przegrywała 0:2 i choć od 69. min, po czerwonej kartce dla Huberta Huka, musiała radzić sobie w dziesięciu, zdołała odwrócić losy spotkania. Delin po zaciętym meczu pokonał Błękitnych.

Laszki - Manasterz 3:0 (2:0) Bawoł, Klaczkowski, Wolański;

Chłopice - Kidałowice 0:1 (0:0) Iwański;

Munina - Pełkinie 4:3 (1:1) Kasprzak 42, 77, Mazur 55, Fedyk 88 - Stęchły 60, 70, Gliniany 7-karny;

Surochów - Węgierka 3:2 (0:1) Długoń 53-karny, 67-karny, W. Mazur 83-głową - Lizak 29, 82;

Łowce - Młyny 2:2 (0:1) Sawka 48, 62 - Andrushchyshyn 10, 78;

Przedmieście - Tuchla 2:3 (1:0) Wajda 30-karny, 64-karny - Barnaś 72, Początek 74, Słotwiński 78;

Nienowice - Rokietnica 3:0 walkower;

Dobkowice - Wietlin 1:2 (1:1) Rokicki 38 - Bereza 30, Bednarz 71.

Klasa A Przemyśl

Do ostatnich minut ważyły się losy meczu rozgrywanego przez San Hureczko i Strażaka Sośnica. Do 90 minuty było remisowo, ale w doliczonym czasie gry gospodarze zdobyli aż dwie bramki i zgarnęli pełną pulę punktów. Rewelacyjne spotkanie rozegrał Arkadiusz Fedak, który zdobył 4 gole.

Maćkowice - Kaszyce 0:6 (0:2) J. Wielgosz 15, Maciej Grabowski 43, Mateusz Grabowski 57, K. Kuźmiński 59, Jakub Ziobro 70, 80;

Krówniki - Trójczyce 2:1 (0:1) P. Dzidek 82, D. Janas 90+3 - K. Bratkowski 42;

Hureczko - Sośnica 6:4 Arkadiusz Fedak cztery, A. Danielak, K. Czernicki - Bartosz Łoś dwie, Matwijczak, Iwaneczko;

Nakło - Fredropol 0:3 (0:0) Marcin Sienkiewicz dwie, K. Podbilski;

Grochowce - Dubiecko 2:1 (1:1) A. Gosa 23, P. Jakubiec 90+4 - Ł. Zając 32;

Kalników - Huwniki 4:3 (1:3) Piotr Nycz dwie, Hajduk, D. Stecyk - W. Gierczak 2, P. Mościszko 16, G. Bachurski 35;

Kosienice - Jaksmanice 4:3.

Pauza: Żurawica.

Klasa A Przeworsk

Lider mimo drobnych problemów w pierwszych fragmentach meczu, później strzelił sześć bramek i zgarnął komplet punktów. Grzęska pewnie ograła Jagiełłe, a trzy bramki padły z rzutów karnych.

Żurawiczki - Gorliczyna 2:6 (1:3) Majkutowski 15, Kubas 84 - Hołub 19, Strączek 38, Dzimira 49, Kyciński 61, Kojder 68;

Grzęska - Jagiełła 6:2 (2:1) Solarz 11-karny, 56, 64-karny, Przeszłowski 31, Pyrz 77, Żak 58-karny - Pietruś 26, Janusz 82;

Majdan - Łopuszka 4:1 (3:0) Gardzielik dwie, Micuła, Krawiec - Jędryka;

Wola Buchowska – Wierzbna 1:0 (0:0) K. Kubrak 50;

Krzeczowice - Babice 4:0 (2:0) Sycz 14, Pakuła 44, D. Białogłowski 62, 78;

Nowosielce - Siennów 1:4 (1:1) Ł. Kowal – G. Kuras, Boratyn, Gawłowski, Skrzypek;

Rozbórz - Rożniatów 0:1 (0:1) Dziedzic.

Klasa B Jarosław

Łazowianka znów doznała dotkliwej porażki. W kontekście walki o awans ważny mecz w Tuczempach wygrała Iskra Zabłotce.

Łazy - Jankowice 0:14 (0:2) Balabukh 31, 46, 47, 53, 56, 61, Lis 60, 68, 73, 76, Sykała 6, Sawa 57, Tigranyan 71, Skowron 79;

Tuczempy - Zabłotce 1:3 (0:0) dla gości: Noga, Patryk Broda, Dubanik;

Rudołowice - Wysocko 0:7 (0:2) Janiec cztery, Białowąs, Wielgos, Woźnica;

Makowisko - Zadąbrowie 2:3 (1:2) dla gości: Kędzior 40, Boratyn 43, Fudała 58;

Duńkowice - Cetula 4:1 (1:0) Tokarz, Kowalczyk, Buniowski, Pytlak - Kasjan.

Pauza: Sanovia.

WYJAŚNIENIE. Tydzień temu, w oparciu o informację przekazaną nam telefonicznie przez przedstawiciela Tęczy Wysocko Marka Jańca, podaliśmy, że w meczu Tęcza - LKS Duńkowice pierwszą bramkę dla gości zdobył piłkarz o nazwisku Judasz. W rzeczywistości zawodnik ten ma na nazwisko Tokarz. Za pomyłkę przepraszamy.

Klasa B Lubaczów

Po wygranym spotkaniu derbowym z Wolą Wielką, zespół z Narola zapewnił sobie przepustkę do rozgrywek lubaczowskiej A klasie w sezonie 2022/23. Ciekawie zapowiada się walka o drugie miejsce dające awans.

Narol – Wola Wielka 1:0 (1:0) Mirosław Banaś 43 – karny

Legia Oleszyce – Basznia Dolna 2:4 R. Rymarowicz, Babik - Gutkowski dwie, Szczybyło, Tokarz dwie

Miękisz Nowy – Leśnik Płazów 3:2 Sopel, Trojnar – Bundyra dwie

Antoniki – Zalesie 3:2 Hypiak dwie, Kędzior – Stec, Matacz

Mołodycz – Łukawiec 5:2 Kiełbasa dwie, Szadkowski, Arian, Marek - dla gospodarzy

Klasa B Przemyśl

Artmax nie dał szans Nizinom, aplikując gościom trzy bramki. Lider przegrał z Batyczami, które nie odpuszczają walki o awans. Medyka wywiozła komplet oczek z Ujkowic.

Klasa B Przeworsk

Start Mirocin w najniższym możliwym stosunku wygrał w Niżatycach. Zwycięską bramkę zdobył Dawid Gwozdek. Dziesięć bramek padło w Rozborzu Długim, miejscowi w Huraganowy stylu rozbili Kisielów, strzelając osiem bramek.

Niżatyce - Mirocin 0:1 Gwozdek;

Hawłowice - Maćkówka 4:2 (3:1) Grochoła 1, Znamieńczyków 6, P. Woźnica 30, 83 - Sowa 23, Surówka 71;

Rozbórz Długi - Kisielów 8:2 (3:1) dla gości: Zając, Piekarz;

Jodłówka - Gać 1:0 (0:0) Gilarski;

Zarzecze - Świętoniowa 5:1 (1:1) Mikołajek, Gruz, Michałowski, Kijanka, Mazur – S. Mirek;

Manasterz - Tryńcza 0:2 Bury dwie;

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani