Odwołano dyrektora Centrum Kulturalnego w Przemyślu

Norbert Ziętal
Adam Halwa.
Adam Halwa. Norbert Ziętal
Zarząd Województwa Podkarpackiego odwołał Adama Halwę ze stanowiska dyr. Centrum Kulturalnego w Przemyślu. Obowiązki będzie pełnił do 30 kwietnia.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że Halwa pozostanie w CK, na stanowisku specjalisty.

6 lutego zarząd wystąpił do 20 różnych stowarzyszeń i grup kulturalnych z byłego woj. przemyskiego o wydanie opinii w sprawie odwołania Halwy. Opinie te są wymagalne, choć nie są wiążące. Ostatecznie dyrektor zgodził się na odejście za porozumieniem stron.

Dyrektorem CK Halwa jest od 2006 r. Wcześniej, przez trzy lata, był zastępcą dyrektora.

FLESZ: Kiedy będzie wiosna? Zwierzęta dają sygnały.

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 19

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

c
czytelnik
W dniu 12.03.2014 o 18:24, Gość napisał:

Adaś, pisz dalej i broń swojej żoneczki  hahahahapodać więcej faktów  ? a może wyprać brudy na forum ?

No i co ?

Wszystko wiadomo ?

Prawdę trzeba pisać i prawdę trzeba mówić.

Po to jest FORUM

 

G
Gość
W dniu 11.03.2014 o 21:52, Gość napisał:

 oooooo, coś tu też piszą o innym związku :~faziuaNapisano 02 luty 2014 - 14:34:32Popieram w 100% Lisowiec oddaj kasę......... 

Adaś, pisz dalej i broń swojej żoneczki  hahahaha

podać więcej faktów  ? a może wyprać brudy na forum ?

G
Gość

Na zdięciu wygląda jak by był zaskoczony :D

Popierap decyzję

G
Gość
W dniu 11.03.2014 o 21:06, Gość napisał:

Ktoś też pisze o Dyrektor DPS-u, czy wg Ciebie ma ona związek z tą tragedią?

oooooo, coś tu też piszą o innym związku :

~faziua

Napisano 02 luty 2014 - 14:34:32

Popieram w 100% Lisowiec oddaj kasę.........

 

G
Gość
W dniu 11.03.2014 o 20:40, Gość napisał:

ktoś pisze o tragedii w dps a ty piszesz o czymś innym (

 

Ktoś też pisze o Dyrektor DPS-u, czy wg Ciebie ma ona związek z tą tragedią?

G
Gość
W dniu 11.03.2014 o 20:40, Gość napisał:

Tak czytam twoje wypociny - ktoś pisze o tragedii w dps a ty piszesz o czymś innym ( samobójstwie i to w dodatku stażysty/ki )Nigdzie się nie doczytałem tego to ty piszesz na forum. hahahaNie wiem nic w tej sprawie o czym ty piszesz. hahahaRuszyło sumienie ??? hahahah oj, ruszyło !Zmień inicjały i nie podszywaj się za kogoś.Widzę że masz obsesję na punkcie pana Chalwy

 

A Ty jesteś czyimś adwokatem?  Sumienie? O czym Ty piszesz chłopcze?

 

PS Nie ośmieszaj się. Wujek z PSL-u nie pomógł to do niego miej pretensję :)

G
Gość
W dniu 11.03.2014 o 19:15, F...c napisał:

A wiesz jakim cudem Pan Halwa został dyrektorem CK? O jego dobroci to też ostrożnie się wypowiadaj. Szkoda, że Kwaśny już nie żyje, to by Ci coś na ten temat powiedział.Jeżeli chodzi o Panią Dyrektor DPS-u w Huwnikach, to widzę, że masz jakąś obsesję na jej punkcie albo czyhasz na jej stołek. Piszesz o jakimś mobbingu, złym traktowaniu ludzi, wtrącasz jeszcze w to samobójstwo stażysty... Wiesz chociaż z jakiego powodu to zrobił? Gościu, jakbyś wiedział coś konkretnego o sprawie to zgłosiłbyś to gdzie trzeba, a nie pier***olił na forum.

Tak czytam twoje wypociny - ktoś pisze o tragedii w dps a ty piszesz o czymś innym ( samobójstwie i to w dodatku stażysty/ki )

Nigdzie się nie doczytałem tego to ty piszesz na forum. hahaha

Nie wiem nic w tej sprawie o czym ty piszesz. hahaha

Ruszyło sumienie ??? hahahah oj, ruszyło !

Zmień inicjały i nie podszywaj się za kogoś.

Widzę że masz obsesję na punkcie pana Chalwy

G
Gość
W dniu 11.03.2014 o 19:59, przem. napisał:

 Pytanie w czym pan Halwa jest gorszy od ok. 70 letniego W. Władyczyna - Dyrektora Muzeum Z.P.

 

Masz nieaktualne informacje :)

 

PS Przestaniesz wreszcie pisać o sobie? Nie ośmieszaj się. Jakoś Twoi pracownicy peanów na Twój temat tu nie piszą.

p
przem.

Hm , zastanawiam się co tu napisać , po prostu szkoda słów. Odwołuje się człowieka prężnego , kompetentnego , sympatycznego i co istotne stosunkowo młodego. Dzięki właśnie takiemu człowiekowi mamy m. inn. wyremontowane Centrum Kulturalne i funkcjonujące wreszczie małe ale w miarę nowoczesne kino. A co było i jest dzięki 3 kadencjom Chomy : kino letnie pod chmurką w okolicach Kopca Tatarskiego , 1 seans filmowy na dworcu PKP , obiecanki cacanki że kino będzie , że Choma o kinie myśli i takie sobie ble , ble przed wyborami. Można pisać wiele o bardzo udanym sezonie na zjezdzie narciarskim do którego jak zwykle Choma i jego ugrupowanie tzw. Regia Civitas dopłaci jak zwykle kilkaset tys. zł , można pisać o przemyskim skayparku i basenach , parkach wodnych dla dzieci , hali sportowej ,sali koncertowej, spieprzonym boisku Czuwaju za ok. 5 mln , budzie-wiacie na wyciągu za ok, 2 ,5 mln , można pisać o wielkim pomyśle wielkiego drugiego prezydenta Haydera o modernizacji parku - lasku na Lipowicy o czym coraz ciszej i dobrze , i o wielu innych bajeczkach opowiadanych i obiecywanych naiwnym wyborcom. A tu nagle jedyny w miarę młody prężny człowiek jakim jest pan Halwa jest odwołany przez Zarząd Województwa bo w nie wpisał się do aktualnego politycznego chóru. Pytanie w czym pan Halwa jest gorszy od ok. 70 letniego W. Władyczyna - Dyrektora Muzeum Z.P. No cóż można i tak , ale do czego doprowadzimy przez taką politykę kadrową , posmotrim , uwidim.

F
F...c
W dniu 11.03.2014 o 18:01, Gość napisał:

Masz słuszną rację. Taka prawda i fakty.Wielkie HALO w mediach bo odwołany został Dyrektor CK w Przemyślu. To bardzo dobry dyrektor i jako człowiek.Dużo zrobił dla Centrum i ludzi.Pisze się o odwołaniu w mediach ? bo nazywa się Halwa ?Ale dlaczego NIKt nie odwoła Dyrektora DPS w Huwnikach gdzie jest mobbing,złe traktowanie ludzi,i na domiar tego doszło tam w m-cu lutym  do tragedii ! Nikt nie wie dlaczego i jak to się stało.Nie było żadnej kontroli ? Nikt się nie zainteresował Chyba nawet nie wie o tragedii Starostwo i Inspekcja Pracy ? Sprawę zamieciono pod dywanik.Jak to możliwe, że ludzi odpowiednich na odpowiedzialnych stanowiskach się odwołuje ?a ludzi nie odpowiedzialnych nie odpowiednich nie kompetentnych,może nawet chorych psychicznie trzyma się na stanowiskach ze względu na układy i opcje polityczne ? Czy dlatego że nazywa się  Ważna ?" Czy może nadal stanowiska będą piastować ludzie którzy będą w danej chwili związani z partią rządzących ,,na górze"Rozliczymy was już nie długo i wszystkich.

 

A wiesz jakim cudem Pan Halwa został dyrektorem CK? O jego dobroci to też ostrożnie się wypowiadaj. Szkoda, że Kwaśny już nie żyje, to by Ci coś na ten temat powiedział.

Jeżeli chodzi o Panią Dyrektor DPS-u w Huwnikach, to widzę, że masz jakąś obsesję na jej punkcie albo czyhasz na jej stołek. Piszesz o jakimś mobbingu, złym traktowaniu ludzi, wtrącasz jeszcze w to samobójstwo stażysty... Wiesz chociaż z jakiego powodu to zrobił? Gościu, jakbyś wiedział coś konkretnego o sprawie to zgłosiłbyś to gdzie trzeba, a nie pier***olił na forum.

G
Gość
W dniu 11.03.2014 o 10:17, Władymir Władymirowicz napisał:

Czy można coś zarzucić obecnemu dyrektorowi....?Remont C.K.,kino nowoczesne przynoszące dochody,no może troche mało imprez kulturalnych no ale z wypowiedzi wynika że nawet chcial przystosować sale widowoskową bardziej do takich imprez i prawdopodobnie zrobił to po remoncie,dziwne się dzieją rzeczy a my czytelnicy i mieszkańcy tego miasta zauważamy to coraz bardziej i nie mówię to tylko w swoim imieniu,przykład poprzednia Pani wicedyrektor po starcie w wyborach do senatu(nie weszła ,ale zdobyła dość sporą liczbę głosów zagrażając przy tym innym kandydatom)została natychmiast odwołana ze stanowiska,pewnie obecny dyrektor nie należy do odpowiedniej partii,a może po wystawieniu kandydatów społeczeństwo wybierałoby ludzi na takie stanowiska.Czy może nadal stanowiska będą piastować ludzie którzy będą w danej chwili związani z partią rządzących ,,na górze".Nie wiem też czy to jest prawda więc nie bedę sie wypowiadać ale zapytam może ktoś z czytelników wie,czy radni z Przemyśla są w większości ,,poustawiani"na stanowiskach tylko dlatego że są radnymi i należą do pewnych partii?Pozdrawiam.

Masz słuszną rację. Taka prawda i fakty.

Wielkie HALO w mediach bo odwołany został Dyrektor CK w Przemyślu. To bardzo dobry dyrektor i jako człowiek.Dużo zrobił dla Centrum i ludzi.

Pisze się o odwołaniu w mediach ? bo nazywa się Halwa ?

Ale dlaczego NIKt nie odwoła Dyrektora DPS w Huwnikach gdzie jest mobbing,złe traktowanie ludzi,i na domiar tego doszło tam w m-cu lutym  do tragedii ! Nikt nie wie dlaczego i jak to się stało.Nie było żadnej kontroli ? Nikt się nie zainteresował Chyba nawet nie wie o tragedii Starostwo i Inspekcja Pracy ? Sprawę zamieciono pod dywanik.

Jak to możliwe, że ludzi odpowiednich na odpowiedzialnych stanowiskach się odwołuje ?

a ludzi nie odpowiedzialnych nie odpowiednich nie kompetentnych,może nawet chorych psychicznie trzyma się na stanowiskach ze względu na układy i opcje polityczne ? Czy dlatego że nazywa się  Ważna ?

" Czy może nadal stanowiska będą piastować ludzie którzy będą w danej chwili związani z partią rządzących ,,na górze"

Rozliczymy was już nie długo i wszystkich.

W
Władymir Władymirowicz

Czy można coś zarzucić obecnemu dyrektorowi....?Remont C.K.,kino nowoczesne przynoszące dochody,no może troche mało imprez kulturalnych no ale z wypowiedzi wynika że nawet chcial przystosować sale widowoskową bardziej do takich imprez i prawdopodobnie zrobił to po remoncie,dziwne się dzieją rzeczy a my czytelnicy i mieszkańcy tego miasta zauważamy to coraz bardziej i nie mówię to tylko w swoim imieniu,przykład poprzednia Pani wicedyrektor po starcie w wyborach do senatu(nie weszła ,ale zdobyła dość sporą liczbę głosów zagrażając przy tym innym kandydatom)została natychmiast odwołana ze stanowiska,pewnie obecny dyrektor nie należy do odpowiedniej partii,a może po wystawieniu kandydatów społeczeństwo wybierałoby ludzi na takie stanowiska.Czy może nadal stanowiska będą piastować ludzie którzy będą w danej chwili związani z partią rządzących ,,na górze".Nie wiem też czy to jest prawda więc nie bedę sie wypowiadać ale zapytam może ktoś z czytelników wie,czy radni z Przemyśla są w większości ,,poustawiani"na stanowiskach tylko dlatego że są radnymi i należą do pewnych partii?Pozdrawiam.

E
EWA

Proszę jak rządzą PISIORY. WORD Przemyski dzięki decyzjom Pana Dyrektora z nadania PIS-u będzie można zamknąć jak tak dalej będzie rządził.

 

t
tomasz

Ktoś z kolegów marszałka potrzebował pracy

c
czytelnik
W dniu 10.03.2014 o 17:23, marcq napisał:

no i poszło po kosztach...

Ale nie wiemy za co go odwołano i dlaczego ?

Co przeskrobał ?

Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3