Ogniska koronawirusa na Podkarpaciu - 5.08. Dwa pozytywne wyniki u pracowników Urzędu Gminy w Lubaczowie

Beata Terczyńska
Beata Terczyńska
Karolina Misztal
Sanepid potwierdził dwa pozytywne przypadki zakażenia koronawirusem u pracowników Urzędu Gminy w Lubaczowie oraz u 3 osób z kontaktu. Kwarantanną objęto osoby z bliskiej styczności oraz ich rodziny. W szpitalu MSWiA w Rzeszowie do wczoraj przebadano cały personel i pacjentów oddziału chirurgii. Potwierdzono 4 dodatnie przypadki, w tym u 2 osób z personelu medycznego i 2 pacjentów.

Jak wygląda sytuacja w ogniskach koronawirusa na Podkarpaciu? Oto najnowsze dane sanepidu.

W Urzędzie Gminy w Dubiecku potwierdzono już 11 wyników dodatnich, w tym u 5 pracowników oraz 6 osób z kontaktu (z pracownikami urzędu).

W Szpitalu im. Ojca Pio w Przemyślu - 29 wyników dodatnich, w tym u 11 pacjentów, 13 osób z personelu medycznego i 5 osób z kontaktu. Oddział wewnętrzny został zamknięty.

Na terenie miasta i powiatu przemyskiego są dwa ogniska rodzinne, w których potwierdzono wynik dodatni u 11 osób.

W Szpitalu MSWiA w Rzeszowie do 4 sierpnia przebadano cały personel i pacjentów oddziału chirurgii. W placówce potwierdzono 4 dodatnie przypadki, w tym u 2 osób z personelu medycznego i 2 pacjentów.

Potwierdzono 2 przypadki zakażenia u pracowników Urzędu Gminy w Lubaczowie oraz u 3 osób z kontaktu. Kwarantanną objęto osoby z bliskiej styczności oraz ich rodziny.

W Zakładach Mięsnych w Jarosławiu wynik dodatni potwierdzono dotąd u 313 osób, w tym u 206 pracowników oraz 107 osób z kontaktu.


FLESZ: Wakacje zagranicą. Tam nie pojedziesz

Wideo

Komentarze 1

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone ze względu na ciszę wyborczą i zostanie włączone po jej zakończeniu.

Podaj powód zgłoszenia

b
bees

W szpitalu MSWiA w Rzeszowie na chirurgii zarażonych koronawirusem SARS-CoV2 zostało co najmniej czterech pacjentów, nie dwóch. Jeśli o czymś piszecie - to piszcie PRAWDĘ!

Dodaj ogłoszenie