,,Ona'' bohaterka pokazu - bielizna damska

Artykuł sponsorowany
Czym jest dla dzisiejszej kobiety bielizna? Na ile powinna zakrywać jednocześnie odsłaniając? Jakie powinna budzić emocje i jak ją pokazać, by nie straciła na sensualności i elegancji?

Z tym jakże trudnym zadaniem doskonale sobie radzi właścicielka salonu bielizny Paryżanka, Pani Monika Bardian, która po raz kolejny udowodniła, że temat bielizny czuje doskonale i w swoich autorskich pokazach, potrafi przedstawić bieliznę w sposób elegancki i tajemniczy, nadając im wyjątkowy charakter.

W zeszłym tygodniu, rzeszowianie mieli okazję oglądać w Hotelu Bristol dwa autorskie pokazy bielizny Pani Moniki. W wydarzeniu brało udział ponad 200 osób.

Osoby, które zajmują się na co dzień bielizną, doskonale wiedzą, jak trudnym zadaniem jest pokazanie bielizny na modelkach tak, aby nadać jej szyku, klasy i elegancji. Przygotowanie takiego pokazu wymaga od autora dużej wrażliwości, wyobraźni i smaku, by wzbudzić w odbiorcy pozytywne doznania wizualne.

Pani Monika przygotowując się do pokazów, zaplanowała wszystko w najdrobniejszych szczegółach. Dobrała odpowiednią bieliznę, wystylizowała modelki nie zapominając o dodatkach, które wykonała własnoręcznie.

W pierwszym pokazie zatytułowanym ,,Magia i tajemnica'' modelki zaprezentowały zmysłową, elegancką, bardzo okazałą bieliznę francuskich i brytyjskich producentów. Misterne koronki i hafty przykuwały uwagę widzów. Dominował kolor czarny, symbolizujący kobiecą klasykę.

Po krótkiej przerwie muzycznej, widzowie mieli okazję przenieść się w zupełnie inne czasy. Pokaz zatytułowany ,,Anna Maria Antonina'' nawiązywał w szczególny sposób do epoki francuskiej królowej, co zostało podkreślone wyjątkową stylizacją. Zamierzeniem autorki pokazu było ucharakteryzowanie modelek w taki sposób, aby do złudzenia przypominały francuskie hrabiny. Wiodącym motywem stały się gorsety, a wśród nich wyjątkowe firmy La Belle Epoque. Dodatki takie jak peruki, make up, krynoliny oraz tiulowe spódnice, podkreślały francuski styl pokazu. Finezji i szyku dodały modelkom figlarne pończoszki, do których zostały doszyte czerwone i czarne kokardki. W pokazie dominowały barwy mocno kobiece, czerwień i czerń, dobrane na zasadzie kontrastu. Wprowadzenie czerwonych i czarnych róż, które modelki trzymały w dłoniach, dodatkowo podkreśliły unikatowość prezentowanych gorsetów.

Pokazy zakończyły się gromkimi brawami ze strony publiczności, która w ten sposób wyraziła swój zachwyt i uznanie.

Pani Monika Bardian po raz kolejny udowodniła, że to co tworzy jest wyjątkowe, ponieważ jak sama mówi tworzy z pasją. Pokazy pozwalają realizować się jej artystycznie. Jest nie tylko brafitterką, ale także kreatorką własnego artystycznego wizerunku. Nam obiecała, że nadal będzie tworzyć coraz to ciekawsze pokazy, ponieważ robi to co kocha, a bielizna pochłonęła ją całkowicie.

Czekajmy więc z niecierpliwością .........

mgr fizjoterapii Monika Bardian dyplomowana brafitterka, właścicielka salonu bielizny Paryżanka w Rzeszowie
www.paryzanka.eu
www.facebook.com/paryzanka.eu

W pokazie mogą Państwo podziwiać modelki z Papilio Agency.

Wideo