Grzegorz Kostka
Tomasz Walat (biało-czerwona koszulka) w pojedynku z Omegą zdobył dwie brqmki
Tomasz Walat (biało-czerwona koszulka) w pojedynku z Omegą zdobył dwie brqmki Grzegorz Kostka
Gdyby w piłce nożnej przyznawano punkty za wrażenie artystyczne, to obie drużyny nie dostały były ani jednego. Na szczęście tak nie jest i trzy punkty pozostały w Przeworsku.

Piłkarze obu drużyn uraczyli kibiców słabym widowiskiem, co prawda emocji troszkę było, ale przyczynił się do nich głównie sędzia główny Piotr Kasperski. Gra toczyła się głównie w środku boisku a pomysł na rozmontowanie zagęszczonych szyków obronnych gości przez Orła kończył się przeważnie w okolicach dwudziestego metra, aż do 42 minuty.

Wtedy to do piłki zagranej z rzutu wolnego dopadł Paweł Zięba i strzelił wprost w wychodzącego bramkarza przyjezdnych. Piłka odbita od Mateusza Tobjasza, trafiła pod nogi Tomasza Walata, który sprytnym lobem nad wracającym bramkarzem, wpakował piłkę do siatki. Był to pierwszy celny strzał gospodarzy w tym meczu.

Drugą połowę gospodarze rozpoczęli podobnie jak zakończyli pierwszą czyli zdobyli gola. Mateusz Kocur dośrodkował z rzutu wolnego a Tomasz Walat musnął piłkę w polu karnym i zrobiło się 2-0.

Orzeł Przeworsk - Omega Stary Zamość 2-0 (1-0)
1-0 Walat (42. lob nad bramkarzem),
2-0 Walat (52, dośrodkowanie Kocura)

Pełna relacja ze składami we wtorkowym Stadionie.