Orzeł Przeworsk zremisował z Pogonią Leżajsk i awansował do III ligi

Grzegorz Kostka
Drużyna Orła Przeworsk świętująca awans do III ligi
Drużyna Orła Przeworsk świętująca awans do III ligi Grzegorz Kostka
Remis w meczu przed ostatniej kolejki z Pogonią Leżajsk dał piłkarzom Orła Przeworsk awans do III ligi.

Mecz przyjaźni Orła z Pogonią na trybunach na boisku zakończył się również wynikiem nie rozstrzygniętym. Pierwsza połowa zdecydowanie należała do gospodarzy, którzy po bramkach Pawła Zięby i Radosław Strączka prowadzili 2-0.

Po zmianie stron do głosu doszli goście i dwukrotnie pokonali Bartosza Drzystka, wpierw po indywidualnej akcji trafił Artur Lebioda, zaś wyrównał Dominik Bucior.

Zdobyty jeden punkt wystarczył aby po meczu na boisku polał się szampan i miejscowi mogli świętować awans do III ligi.

Orzeł Przeworsk - Pogoń Leżajsk 2-2 (2-0)
O meczu Radosław Strączek (Orzeł):

W końcu mamy III ligę. Cieszymy się bardzo z tego jednego punkty, który dał nam awans. Szkoda tylko, że nie wygraliśmy ale sami swoimi błędami w drugiej połowie do tego doprowadziliśmy. Po przerwie wyszliśmy zbyt pewni siebie. Na szczęście ten jeden punkcik nam wystarczył.

Pełna relacja ze składami i wypowiedziami po meczowymi w poniedziałkowym Stadionie