Partyzant Targowiska przegrał z Podlasiem [ZDJĘCIA]

Przemysław Markocki
Partyzant (niebieskie stroje) uległ przed własną publicznością Podlasiu.
Partyzant (niebieskie stroje) uległ przed własną publicznością Podlasiu. Tomasz Jefimow
Partyzant Targowiska prowadził już 2-0, ale został bez punktów. Gracze Piotra Kota przegrali z Podlasiem Biała Podlaska.
Partyzant Targowiska-Podlasie Biała PodlaskaPartyzant Targowiska (niebieskie stroje) przegrał z Podlasiem Biała Podlaska 2-3 (2-0)

Partyzant Targowiska - Podlasie

Po pierwszej połowie nic nie wskazywało na to, że piłkarze Partyzanta Targowiska mogą stracić w tym meczu punkty.

Po golach Damiana Łanuchy i Kamila Walaszczyka gracze Piotra Kota prowadzili już 2-0.

Zobacz zdjęcia: Partyzant Targowiska - Podlasie Biała Podlaska

Po przerwie jednak coraz więcej z gry mieli gości. Kontaktowego gola zdobył Wojciech Hołoweńko, a wyrównanie ekipie z Lubelszczyzny zapewnił Arkadiusz Maksymiuk.

Minutę przed końcem bramkarza gospodarzy zaskoczył Łukasz Sawtyruk i trzy punkty pojechały do Białej Podlaskiej.

PARTYZANT TARGOWISKA - PODLASIE BIAŁA PODLASKA 2-3 (2-0)

1-0 Łanucha (3), 2-0 Walaszczyk (45-karny), 2-1 Hołoweńko (67), 2-2 Maksymiuk (83), 2-3 Sawtyruk (89)

Obszerna relacja z meczu wraz ze składami oraz notami dla piłkarzy i sędziego w poniedziałkowym Stadionie