Partyzant Targowska rozbił Poniatową. Zobacz zdjęcia

Sebastian CzechZaktualizowano
Partyzant zdecydowanie przeważał i wypracowywał strzeleckie sytuacje, które już w pierwszych minutach mógł zamienić na gole.

Zobacz zdjęcia z meczu: Partyzant Targowiska - Stal Poniatowa

Po jednej z pierwszych akcji ofensywnych miejscowych sam na sam z bramkarzem znalazł się Paweł Kozub, jednak minimalnie przestrzelił.

Chwilę później tego samego zawodnika ubiegł w ostatniej chwili w polu karnym ubiegł Karol Czajka. Między czasie Patryk Fryc uderzył z dystansu i omal nie zaskoczył bramkarza Stali.

Na lewej pomocy znakomicie radził sobie Artur Wierdak. Raz po raz mijał rywali, stwarzając strzeleckie okazje. Tak było na przykład w 15. minucie, kiedy to na szybkości ograł przeciwnika, wszedł w pole karne, posłał piłkę wzdłuż pola bramkowego, ale nie było chętnego do dostawienia nogi.

Dlatego kolejny indywidualny atak Wierdak już sam postanowił sfinalizować. Kiwnął obrońcę, później bramkarza i posłał piłkę do siatki.

Strzelec gola potwierdził również klasę po przerwie. Najpierw wymanewrował obronę, zagrał do Marcina Borowczyka, ale ten będąc w polu karnym przestrzelił.

Następnie Wierdak znowu okazał się szybszy od defensorów Stali, lecz Karol Kurzępa zdołał odbić piłkę i wygrać z nim pojedynek jeden na jeden. Na szczęście futbolówkę przejął Borowczyk i umieścił w siatce. Piłkarz ten już w pierwszej połowie popisał sie ładnym lobem, ale Jarosław Walęciuk głową z linii bramkowej wybił wówczas piłkę.

PARTYZANT MAL-BUD TARGOWISKA - STAL PONIATOWA 3-0 (1-0)

1-0 Wierdak (22, indywidualna akcja), 2-0 Borowczyk (80, dobitka strzału Wierdaka), 3-0 Słaby (83, po dośrodkowaniu z rogu).

Składy obydwu drużyn, noty dla zawodników i sędziego oraz wypowiedzi w poniedziałkowym Stadionie