Patryk Mazur strzelił drugiego gola dla reprezentacji Polski U-17 podczas turnieju o Puchar Syrenki

Paweł Miś
Paweł Miś
Patryk Mazur w kolejnym meczu zdobył bramkę dla reprezentacji Polski do lat 17.
Patryk Mazur w kolejnym meczu zdobył bramkę dla reprezentacji Polski do lat 17. Stal Rzeszów
Reprezentacja Polski do lat 17 wygrała swój drugi mecz podczas turnieju o Puchar Syrenki. Gracze trenera Rafała Lasockiego pokonali Gruzję 4:2 (1:1).

Patryk Mazur mecz z Gruzją rozpoczął na ławce rezerwowych. 16-letni pomocnik Stali Rzeszów pojawił się na placu gry zaraz po przerwie. W 84. minucie ładnym strzałem lewą nogą wykończył szybką akcję naszej reprezentacji i ustalił wynik spotkania.

Niewątpliwie ozdobą meczu był gol Stanisława Gieroby, który trafił do siatki rywala uderzeniem z połowy boiska.

U-17: Polska - Gruzja 4:2 (1:1)

Bramki: Jakóbczyk 36, Gieroba 67, 79, Mazur 84 - Culaia 26, Choroiszwili 82

Polska: Pruchniewski (87 Bobier) - Jaroszuk (87 Kriegler), Potulski, Dziewiatkowski - Baniowski (80 Szczepaniak), Sarapata, Pruszko (46 Patryk Mazur), Jasiak (80 Popielec), Jakóbczyk (71 Pietuszewski) - Izunwanne (46 Gieroba), Stankiewicz. Trener: Rafał Lasocki.

Na zakończenie turnieju Polska zmierzy się z reprezentacją Rumunii (24 sierpnia).