Patryk Mazur zdobył bramkę dla reprezentacji Polski do 17 lat w spotkaniu z Walią

Paweł Miś
Paweł Miś
Patryk Mazur zdobył bramkę dla reprezentacji Polski U-17 w meczu z Walią.
Patryk Mazur zdobył bramkę dla reprezentacji Polski U-17 w meczu z Walią. Stal Rzeszów
Reprezentacja Polski U-17 w swoim pierwszym meczu turnieju o Puchar Syrenki wygrała z Walią 7:2 (4:2). Jedną z bramek dla Polski zdobył Patryk Mazur - zawodnik Stali Rzeszów.

16-letni pomocnik wyszedł w podstawowym składzie naszej reprezentacji i w 12. minucie otworzył wynik spotkania. W 77. minucie został zmieniony przez Huberta Jasiaka.

Patryk Mazur ma już za sobą debiut w pierwszej drużynie Stali Rzeszów. W spotkaniu ligowym 4.kolejki Fortuna 1 ligi z Arką Gdynia pojawił się na boisku w 74. minucie.

W swoich kolejnych meczach w ramach turnieju o Puchar Syrenki "biało-czerwoni" zagrają z Gruzją (22 sierpnia) i Rumunią (24 sierpnia).

U-17: Polska - Walia 7:2 (4:2)

Bramki: Szczepanik dwie, Mazur, Jakóbczyk, Adkonis, Jasiak, samobójcza - Myles, Allen.

Polska: Pruchniewski - Potulski, Kriegler, Szwiec - Szczepaniak (66 Baniowski), Mazur (77 Jasiak), Adkonis (77 Pruszko), Popielec (61 Dziewiatkowski), Mazurek (66 Pietuszewski) - Jakóbczyk (77 Izunwanne), Gieroba (61 Stankiewicz). Trener: Rafał Lasocki.