Pechowa porażka piłkarzy Stali Stalowa Wola w Niepołomicach

Piotr Szpak
Piłkarze Stali Stalowa Wola doznali pechowej porażki w Niepołomicach
Piłkarze Stali Stalowa Wola doznali pechowej porażki w Niepołomicach Grzegorz Lipiec
W sobotnim meczu drugiej ligi piłkarskiej Puszcza Niepołomice wygrała ze Stalą Stalowa Wola 2:1.

Puszcza Niepołomice - Stal Stalowa Wola 2:1 (0:1)

Bramki: 0:1 Adam Waszkiewicz 21, 1:1 Bartosz Żurek 67, 90+1.

Puszcza: Sobieszczyk - Furtak, Bartków, Stawarczyk, Mikołajczyk - Zagórski, Uwakwe, Łączek, Wójcik - Domański, Orłowski.

Stal: Koncki - Waszkiewicz, Wasiluk, Korczyński, Żołądź - Gębalski, Bętkowski, Siudak, Jarosz - Dziubiński, Kołodziej.

W pierwszej połowie gospodarze sprawiali fatalne wrażenie, brakowało im pomysłu na grę oraz sił. Widząc co się dzieje goście zaatakowali śmielej i w 20 minucie objęli prowadzenie, a szczęśliwym zdobywcą gola był Adam Waszkiewicz.

Po zmianie stron gospodarze usilnie dążyli do wyrównania. Udało im się to w 67 minucie kiedy po pięknym strzałem z rzutu wolnego Bartosz Żurek pokonał bramkarza gości.

Ten sam zawodnik w doliczonym czasie gry pokazał, że jest mistrzem wykonywania rzutów wolnych i po tym stałym elemencie gry zdobył zwycięskiego gola dla swego zespołu.

Mimo porażki piłkarze Stali zasłużyli na ciepłe słowa, walczyli pięknie i byli bliscy zdobycia punktu. Niestety, szczęście w sobotnie popołudnie było przy rywalach naszej drużyny

W kolejnym meczu o drugoligowe punkty Stal zagra na własnym boisku z Olimpią Elbląg. Spotkanie odbędzie się w sobotę 18 marca, początek o godzinie 15.

Materiał oryginalny: Pechowa porażka piłkarzy Stali Stalowa Wola w Niepołomicach - Echo Dnia Podkarpackie