Pewne zwycięstwo tenisistek stołowych Siarki-ZOT Tarnobrzeg

Piotr Szpak
Wiktoria Pawłowicz odniosła drugie zwycięstwo w ciągu dwóch dni.
Wiktoria Pawłowicz odniosła drugie zwycięstwo w ciągu dwóch dni. Grzegorz Lipiec
W sobotnim meczu ekstraklasy tenisa stołowego Jedynka Łódź przegrała z Siarką-ZOT Tarnobrzeg 0:3.

Wyniki gier: Julia Ślęzak - Wiktoria Pawłowicz 0:3 (8:11, 6:11, 3:11), Agata Uchnast - Andrea Todorović 0:3 (6:11, 6:11, 7:11), Kinga Stefańska - Katarzyna Gieryń 0:3 (6:11, 7:11, 8:11).

Niespodzianki nie było, bowiem była ona tylko możliwa w sensacyjnych rozważaniach, ale do sensacji nie doszło. Krocząca od pięciu lat od zwycięstwa do zwycięstwa tarnobrzeska drużyna nie zawiodła pokazując zawodniczkom ekipy beniaminka ekstraklasy na czym polega gra na wysokim poziomie.

W pierwszej grze łódzcy kibice mogli oklaskiwać kunszt byłej mistrzyni Europy Białorusinki Wiktorii Pawłowicz, która tylko w pierwszym secie musiała się trochę napracować by wygrać. Bez problemów wygrała także swoją grę Serbka Andrea Todorović, która zaprezentowała wiele ofensywnych zagrań na wysokim poziomie. W trzeciej grze dni Kinga Stefańska z Katarzyna Gieryń stworzyły widowisko na wysokim poziomie, ale kapitan tarnobrzeskiej drużyny nie pozwoliła swojej rywalce na wygranie choćby seta.

W piątek Siarka-ZOT wygrała we własnej hali 3:0 z Chrobrym Międzyzdroje, a już w niedzielę o godzinie 16 podopieczne trenera Zbigniewa Nęcka w trzecim w ciągu trzech dni mecz zmierzą się w Krakowie z tamtejszą Bronowianką.

Materiał oryginalny: Pewne zwycięstwo tenisistek stołowych Siarki-ZOT Tarnobrzeg - Echo Dnia Podkarpackie