Pierwsza "setka" koszykarzy Gimbaskets 2 Przemyśl [ZDJĘCIA]

Łukasz Solski
Wiktor Majka (z piłką) mija obrońców Rosy Radom.
Wiktor Majka (z piłką) mija obrońców Rosy Radom. Łukasz Solski
Po czterech zwycięstwach z rzędu MCS Daniel Gimbaskets 2 Przemyśl został liderem II ligi gr. B.

W pierwszej kwarcie niedzielnego meczu zawodnicy Rosy Radom mieli niesamowitą skuteczność co dało im 24 punkty. Następne dwie odsłony to bardzo dobra gra w obronie Gimbaskets 2. Udało się osiągnąć wysokie prowadzenie. W 34. min przewaga miejscowych osiągnęła aż 35 punktów.

ZOBACZ ZDJĘCIA z meczu Gimbaskets 2 - Rosa Radom

- W czwartej kwarcie zrobiliśmy zmiany i gra trochę siadła. Do końca walczyliśmy o wygranie przynajmniej 18 punktami co dawało fotel lidera naszej grupy. Po bardzo dobrym meczu udało się wygrać różnicą 22 "oczek". Za tydzień ciężki mecz z drużyną z Łodzi, która również jest niepokonana do tej pory - powiedział asystent trenera Krzysztof Młot.

MCS Daniel Gimbaskets 2 Przemyśl - Rosa Radom 101:79 (24:24, 27:12, 33:17, 17:26)

Gimbaskets 2: K. Majka 15 (2x3, 6 as.), Patoka 12 (5 as.), Płocica 21 (2x3), Krzywdziński 17 (2x3, 9 zb.), Mikołajko 17 oraz W. Majka 6, Strzępek 6 (7 zb.), Pandura 5 (1x3), Skafiriak 2, Dratwa 0, Siwak 0, Stefanowicz 0.

Rosa: Kołakowski 22 (2x3), Gos 18 (3x3), Stopierzyński 6, Pabianek 15, Wątroba 0 oraz Bejnar 8 (2x3), Jasiński 4, Orębski 4, Kowalski 0, Pluta 0, Wydra 0.