reklama

Piłka, kolarstwo i żużlowe derby. Sportowy Rozkład Jazdy (30-31 maja)

LUCIZaktualizowano 
archiwum
Przed nami kolejny weekend pełen sportowych emocji. Największe zapowiadają się przy ul. Hetmańskiej w Rzeszowie. W niedzielę bowiem na starcie z miejscowymi żużlowcami PGE Stali przyjeżdża Unia Tarnów.

Oto pełen zestaw najciekawszych wydarzeń sportowych weekendu. Sportowy rozkład jazdy.

BIEGI
W CISNEJ:
Bieg Rzeźnika Ultra 134,5 km (s. 22, start ze stadionu Orlika).
W LEŻAJSKU: II Leżajski Bieg Zośki Turosz 15 km (s. 11, start i meta przy MCK).

KOLARSTWO
W RZESZOWIE:
Skandia Maraton Lang Team na dystansach Rodzinna Parada - 9 km, Mini - 36 km, Medio - 53 km i Grand Fondo - 85 km (s. 11, start i meta obok hali na Podpromiu).
W RZESZOWIE: Tauron Lang Team Race (n. 11, start i meta obok hali na Podpromiu).

KOSZYKÓWKA
W RZESZOWIE:
Turniej młodziczek i żaczek z okazji dnia Dziecka z udziałem Gimball Tarnawa, Lotnik Wierzawice i MLKS Rzeszów (s. 9.30, hala CKU).

LEKKOATLETYKA
W STALOWEJ WOLI:
Podkarpacka Olimpiada Młodzieży (n. 15, stadion MOSiR).

PIŁKA NOŻNA
I liga kobiet:
UKS Bogdańczowice - Sokół Kolbuszowa Dolna (s. 11).
II liga kobiet: Naprzód Sobolów - Resovia (s. 13), Bronowianka Kraków - DAP Dębica (n. 16).
II liga: Stal Mielec - Wisła Puławy, Limanovia Limanowa - Siarka Tarnobrzeg, Okocimski Brzesko - Stal Stalowa Wola (wszystkie n. 16).
III liga: Chełmianka Chełm - Avia Świdnik, Resovia - Wólczanka Wólka Pełkińska, Tomasovia Tomaszów Lubelski - Izolator Boguchwała, JKS 1909 Jarosław - Motor Lublin, Karpaty Krosno - Stal Kraśnik, Lublinianka Lublin - Hetman Żółkiewka, Sokół Sieniawa - Podlasie Biała Podlaska, Wisłoka Dębica - Orzeł Przeworsk, Orlęta Radzyń Podlaski - Stal Rzeszów (wszystkie s. 17).
IV liga: Kolbuszowianka Kolbuszowa - Przełom Besko (n. 17), Stal Nowa Dęba - Strumyk Malawa (s. 16), Crasnovia Krasne - Wisłok Wiśniowa (s. 17), Piast Tuczempy - Bukowa Jastkowice (s. 15), Polonia Przemyśl - Czarni 1910 Jasło (s. 16), Cosmos Nowotaniec - Sokół Nisko (n. 14), Pogoń Leżajsk - Sawa Sonina (n. 17), LKS Skołoszów - Rzemieślnik Pilzno (s. 17).
Centralna Liga Juniorów: Wisła Kraków - Stal Rzeszów (s. 14), ŁK Łomża - Stal Mielec (s. 14).
Liga Makroregionalna Juniorów Młodszych: Resovia - Stal Mielec (n. 11).

Podokręg Dębica
Klasa O:
Igloopol Dębica - Czarni Trześń (s. 11), Czarnovia Czarna - Victoria Czermin (n. 17), Ostrovia Ostrowy Baranowskie - Progres Kawęczyn (n. 11.30), Zryw Dzikowiec - Wilga Widełka (n. 15), Lechia Sędziszów Młp. - Borowiec Straszęcin (s. 17), Sokół Kolbuszowa Dolna - Start Wola Mielecka (s. 17), Błękitni Ropczyce - Radomyślanka Radomyśl Wielki (s. 17), Chemik Pustków - Monis Bielowy/Strzegocice (s. 17).
Klasa A - gr. 1: Krzywa - Kamionka (n. 11), Gnojnica - Klęczany (n. 14), Ostrów - Zagorzyce (n. 16), Łopuchowa - Frysztak (n. 14), Lubzina - Przedbórz (n. 17), Ocieka - Wielopole Skrzyńskie (n. 15, w Kamionce),; gr. 2: Żyraków - Golemki (n. 15), Podgrodzie - Wisłoka II Dębica (n. 15), Brzostek - Wiewiórka (n. 17), Głowaczowa - LKS Pustków (n. 11), Góra Motyczna - Brzeźnica (n. 11), Paszczyna - Nagoszyn (n. 17).
Klasa B - gr. 1: Zawada - Olchowa (n. 17), Wolica Piaskowa - Góra Ropczycka (n. 14), Błękitni II Ropczyce - Pustynia (n. 16), Mała - Nockowa (n. 17), Borek Wielki - Będziemyśl (n. 14); gr. 2: Bobrowa - Borowa (n. 14), Stara Jastrząbka - Stasiówka (n. 14), Siedliska Bogusz - Jodłowa (n. 14.30), Łęki Górne - Zasów-Mokre (n. 14), Pauza Czarnovia II.

Okręg Jarosław
Klasa O:
KS Kisielów-Pełnatycze - Płomień Morawsko (n. 16), MKS Radymno - Granica Stubno (s. 17), MKS Kańczuga - Huragan Gniewczyna (s. 12), Santos Piwoda - Pogoń-Sokół Lubaczów (n. 17), Start Pruchnik - Motor Grochowce (s. 17), Błękitni Grzęska - KS Wiązownica (s. 15), Sanoczanka Święte - Czuwaj Przemyśl (n. 17), Roztocze Narol - Zorza Zarzecze (n. 17).
Klasa A - gr. jarosławska: Szówsko - Makowisko (s. 18), Surochów - Wysock (n. 13), Ostrów - Laszki, Pełkinie - Cieszacin Wielki, Syrenka Roźwienica - Zapałów, Rokietnica - Manasterz, Rudołowice - Pawłosiów, Łowce - Kidałowice (wszystkie n. 17); gr. lubaczowska: Cewków - Ruda Różaniecka, Krowica - Oleszyce, Wielkie Oczy - Stary Dzików, Lisie Jamy - Dachnów, Horyniec - Basznia Dolna, Futory - Cieszanów, Płazów - Młodów (wszystkie n. 17); gr. przemyska: Huwniki - Kaszyce, Batycze - Orły, Medyka - Krówniki, Jaksmanice - Hurko/Hureczko, Leszno - Torki, Fredropol - Zadąbrowie, Ujkowice - Nehrybka, Dubiecko - Żurawica (wszystkie n. 17); gr. przeworska: Jagiełła - Świętoniowa (n. 16.30), Babice - Gać, Tryńcza - Siennów, Urzejowice - Krzeczowice, Nowosielce - Gorzyce, Gorliczyna - Żurawiczki, Majdan Sieniawski - Rozbórz (wszystkie n. 17).
Klasa B - gr. jarosławska 1: Węgierka - Wola Buchowska (n. 12), Wierzbna - Sośnica, Dobkowice - Chłopice, Munina - Jankowce (wszystkie n. 14), Przedmieście Jarosław - Koniaczów rozegrano 1:2, San Jarosław - Mołodycz 0:3 vo, pauza FC Roźwienica. gr. jarosławska 2: Michałówka - Tuchla, Chotyniec - Miękisz Nowy, Zaleska Wola - Duńkowice, Korczowa - Korzenica, Wietlin - Młyny (wszystkie n. 14); Łazy - Nienowice (n. 16), Pauza Bobrówka. gr. lubaczowska: Cetula - Antoniki, Łukawiec - Zalesie, Ryszkowa Wola - Stary Lubliniec, Wólka Krowicka - Opaka, Wola Wielka - Zabiała-Stare Sioło (wszystkie n. 14), gr. przemyska: Kosienice - Bircza (s. 17), Niziny - Ostrów, Nakło - Bolestraszyce, Wyszatyce - Maćkowice, Olszany - Pikulice, Trójczyce - Kalników (wszystkie n. 14), Pauza Orzechowce; gr. przeworska: Pantalowice - Kramarzówka (n. 13), Rożniatów - Niżatyce, Manasterz - Łopuszka Wielka, Maćkówka - Mirocin, Sietesz - Hawłowice, Jodłówka - Rozbórz Długi (wszystkie n. 14), Pauza Studzian.

Okręg Krosno
Klasa O:
LKS Skołyszyn - Orzeł Bieździedza (n. 15), LKS Haczów - Orzeł Faliszówka (s. 17), Iwonka Iwonicz - Bukowianka Bukowsko (s. 16.30), Kotwica Korczyna - Bieszczady Ustrzyki Dolne (n. 15), Nafta Jedlicze - Szarotka Uherce (s. 16), LKS Pisarowce - Partyzant Targowiska (n. 11, w Sanoku), Przełęcz Dukla - Grabowianka Grabówka (n. 16.30), Iskra Przysietnica - Start Rymanów (n. 16.30).
Klasa A - gr. 1: Sieniawa - Bażanówka (n. 15), Krościenko Wyżne - Zmiennica (n. 16.30), Długie - Jasienica Rosielna (n. 16.30), Klimkówka - Lesko (s. 16.30), Brzozów - Strachocina (n. 16.30), Średnia Wieś - Zarszyn (n. 13), Bezmiechowa - Kombornia (n. 14), Izdebki - Pielnia (n. 15), gr. 2: Kobylany - Nowy Żmigród (n. 16.30), Kołaczyce - Burza Rogi (n. 16), Sobniów Jasło - Markiewicza Krosno (n. 11), Kopytowa - Moderówka (n. 13), Zarzecze - Łężyny (n. 11), Zręcin - Nienaszów (n. 15), Odrzykoń - Głowienka (n. 11), Lubla - Osiek Jasielski (n. 16.30).
Klasa B - gr. 1: Polańczyk - Niebieszczany (n. 13), Tarnawa - Czerteż (n. 13), Srogów Górny - Nowosielce (n. 16.30), Poraż - Baligród (n. 14), Pakoszówka - Czarna (n. 13), Odrzechowa - Rzepedź (n. 12), Płowce/Stróże Małe - Markowce (n. 13); gr. 2: Rymanów Zdrój - Nozdrzec (n. 16.30), Jaśliska - Guzikówka Krosno (n. 13), Iskrzynia - Jabłonka (n. 13), Jabłonica Polska - Dobieszyn (n. 10), Żeglce - Chorkówka (n. 13), Jasionka - Lubatówka (n. 13), Domaradz - Jasionów (n. 11); gr. 3: Makowiska - Łubienko (n. 13), Błażkowa - Tarnowiec (n. 16), Niepla - Glinik Nowy (n. 13), Dębowiec - Święcany (n. 13), Brzyska - Czeluśnica (n. 13), Łęki Dukielskie - Mrukowa (n. 13). Pauza Hankówka-Brzyszczki.
Klasa C - gr. 1: Zagórz - Czaszyn (n. 13), Lutowiska - Ropienka (n. 13), Jankowce - Myczkowce (n. 13), Pauza Olszanica. gr. 2: Hłudno - Wróblik Szlachecki (n. 13), Wesoła - Niebocko (n. 13), Dydnia - Głębokie (n. 13), Grabownica - Milcza (n. 16.30), Górki - Golcowa (n. 13), Wzdów - Trześniów (n. 13); gr. 3: Posada Górna - Bóbrka (n. 13), Wrocanka - Wietrzno (n. 11), Iwla - Świerzowa (n. 16.30), Pustyny - Szczepańcowa (n. 11), Węglówka - Orlew Krosno (n. 13), Lubatowa - Równe (n. 13); gr. 4: Szebnie - Wojaszówka, Chlebna - Niegłowice, Krempna - Potok, Draganowa - Łęki Strzyżowskie, Łubno Szlacheckie - Brzezówka (wszystkie n. 13).
Podokręg Rzeszów
Klasa O:
KS Dąbrówki - Stal II Rzeszów (s. 15.30), Sokół Sokołów Młp. - Wisłok Strzyżów (n. 17), Jawor Krzemienica - Bratek Bratkowice (s. 16), Jedność Niechobrz - KP Zabajka (s. 17), Orzeł Wólka Niedźwiedzka - Astra Medynia Głogowska (n. 14), Start Brzóza Stadnicka - Grodziszczanka Grodzisko Dolne (n. 16.30), KS Stobierna - Resovia II (n. 15), LKS Trzebownisko - Dynovia Dynów (n. 17).
Klasa A - gr. 1: Głogów Młp. - Niebylec (n. 11), Chmielnik - Wysoka Strzyżowska (n. 12), Mogielnica - Wysoka Głogowska (n. 11.30), Zaczernie - Staroniwa Rzeszów (n. 14), Przybyszówka - Tyczyn (n. 16), Hermanowa - Jasionka (n. 16), Korona Rzeszów - Nowa Wieś 3:0 vo.; gr. 2: Żołynia - Albigowa (pt. 17.30), Husów - Błażowa (n. 12), Borek Stary - Dalsza (n. 14), Jawornik Polski - Białobrzegi (n. 15), Rakszawa - Rogóżno (n. 15), Markowa - Handzlówka (n. 16), Palikówka - Czarna (n. 11), gr. 3: Gryf Mielec - Przecław (n. 16), Dulcza Wielka - Smoczanka Mielec (n. 16), Trzęsówka - Wola Chorzelowska (n. 11), Cmolas - Breń Osuchowski (n. 12), Hucina - Ławnica (n. 11), Podleszany - Raniżów (n. 11), Wadowice Górne - Jaślany (n. 14), Pauza Chrząstów.
Klasa B - gr 1: Zimowit Rzeszów - RKS Rzeszów (n. 14), Mrowla - Junak Rzeszów (n. 14), Dąbrowa - Biała (n. 11), Rudna Wielka - Budy Głogowskie (n. 17, Zaczernie), Rudna Mała - Tytan Rzeszów (n. 11), Świlcza - Trzciana (n. 14). gr 2: Zgłobień - Grodzisko (n. 12), Pstrągowa - Szufnarowa (n. 13), Grunwald Rzeszów - Czudec, Kozłówek - Lubenia, Dobrzechów - Lutoryż, Nosówka - Połomia (wszystkie n. 14); gr 3: Harta - Kraczkowa (n. 12.30), Bachórz - Wola Rafałowska (n. 14), Hyżne - Łańcut (n. 14), Strażów - Dylągówka (n. 15), Wysoka - Sawa II Sonina 3:0 vo, Pauza Głuchów; gr 4: Trzebuska - Budovia Budy Łańc. (n. 11, Trzeboś), Łukawiec - Stobierna-Krzywe (n. 11), Zalesie - Kosina, Wólka Podleśna - Trzeboś, Łąka - Korniaktów, Nienadówka - Sitowianka Budy Łańc. (wszystkie n. 14); gr 5: Padew Narodowa - Górki, Tuszów Narodowy - Złotniki, Babicha - Borowa, Dębiaki - Gliny Małe (wszystkie n. 14), Pauza Malinie.; gr 6: Łączki Brzeskie - Podborze, Wierzchowiny - Trzciana, Ruda - Tuszyma, Kawęczyn - Chorzelów, Rzędzianowice - Wylów (wszystkie n. 14); gr 7: Kolbuszowianka II - Siedlanka (n. 11), Przyłęk - Trześń (n. 11.30), Kosowy - Werynia (n. 14), Dobrynin - Poręby Dymarskie (n. 14), Sokół II Kolb. Dolna - Zarębki (n. 12), Pauza Ostrowy Tuszowskie.

Podokręg Stalowa Wola
Klasa O:
Stal II Stalowa Wola - Unia Nowa Sarzyna (s. 13), Wisan Skopanie - Sparta Jeżowe (s. 17), Unia Skowierzyn - OKS Mokrzyszów (n. 14), Sokół Sokolniki - San Wrzawy, Sokół Kamień - Słowianin Grębów, Orzeł Rudnik - Olimpia Pysznica, LZS Rzeczyca Długa - ŁKS Łowisko, LZS Ździary - Stal Gorzyce (wszystkie n. 16).
Klasa A - gr. 1: Brzóza Królewska - Dębno (s. 17), Przędzel - Zarzecze (n. 17), Górno - Jelna, Krzeszów - Jarocin, Wola Zarczycka - Harasiuki, Kuryłówka - Podlesianka Kamień, Groble - Sarzyna (wszystkie n. 16); gr. 2: Kotowa Wola - Majdan Królewski (n. 14), Stany - Podwolina, Wielowieś - Radomyśl, Hadykówka - Dąbrowica, Stale - Chwałowice, Jadachy - Zaklików, Kłyżów - Siarka II Tarnobrzeg (wszystkie n. 16).
Klasa B - gr. 1: Komorów - Kopcie (n. 13), Zakrzów - Wola Baranowska, Serbinów - Tarnowska Wola, Żupawa - Cygany, Chmielów - Krzątka, Żabno - Sobów, Knapy - Ocice (wszystkie n. 16); gr. 2: Wydrza - Emaus Gorzyce (s. 17), Zdziechowice - Lipa (n. 12), Wola Rzeczycka - Zabrnie, Trześń - Majdan Zbydniowski, Zbydniów - Rozwadów (wszystkie n. 16); Pauza Turbia. gr. 3: Hucisko - Kopki (n. 11), Ulanów - Kurzyna, Wólka Tanewska - Sójkowa, Przyszów - Glinianka, Bieliny - Racławice (wszystkie n. 13.30); Pauza Bieliniec. gr. 4: Brzyska Wola - Giedlarowa (n. 11.30), Tarnogóra - Hucisko, Majdan Łętowski - Grodziszczanka II, Przychojec - Stare Miasto, Wierzawice - Łętownia, Łukowa - Biedaczów (wszystkie n. 13.30).

TENIS STOŁOWY
Puchar ETTU * finał kobiet:
SPAR-Zamek Tarnobrzeg - Metz TT (pt. 17.30).
W JAROSŁAWIU: Indywidualne Mistrzostwa Podkarpacia Skrzatów (s. 10).

ŻUŻEL
PGE Ekstraliga:
PGE Stal Rzeszów - Unia Tarnów (n. 19.30).
Polska Liga Żużlowa 2: Polonia Piła - KSM Krosno (n. 16.30).

Flesz - nowi marszałkowie Sejmu i Senatu, sukces opozycji

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3