Piłka nożna, 1 i 2 liga kobiet. Skuteczny finisz Arini Resovii, dobra inauguracja Sokoła Kolbuszowa Dolna

Katarzyna Czyż (u góry) zdobyła pierwszego gola dla Resovii z rzutu wolnego. O trzy punkty jednak rzeszowianki musiały walczyć do końca Michał Czajka
Arini Resovia i Sokół Kolbuszowa Dolna wygrały swoje mecze z niżej notowanymi rywalkami.

1 liga

To nie była wcale łatwa przeprawa dla Resovii choć patrząc na tabelę, to były zdecydowanymi faworytkami. Najpierw prowadzenie objęły rzeszowianki, ale miejscowe wyrównały przed końcem pierwszej połowy. Trzy punkty w doliczonym czasie gry zapewniła dopiero Izabela Mroczka.

Arini Resovia - Ząbkovia Ząbki 2:1 (1:1)

Bramki dla Resovii: Czyż, Mroczka.

POZOSTAŁE WYNIKI:
Stomilanki - Rolnik 10:0; ROW - UKS SMS II Łódź 0:0; SWD Wodzisław Śl. - Czwórka Radom 3:3; Trójka - Pogoń Tczew 3:6; Skra Częstochowa - Polonia Środa Wlkp. 0:0.

2 liga

Sokółki w swoim pierwszy meczu na wiosnę nie zawiodły - wprawdzie po pierwszej połowie prowadziły skromnie, ale potem się rozkręciły i ostatecznie bardzo pewnie wygrały.

Sokół Kolbuszowa Dolna - KSP Kielce 4:0 (1:0)

Bramki: Wdowiak, Nowak, Kseń, Kot.

Bielawianka - Podgórze Kraków 2:1; Prądniczanka Kraków - Pogoń Zduńska Wola 1:1; Unia Lublin - Ostrovia Ostrów Wlkp. 0:1; Śląsk II Wrocław - Wanda Nowa Huta 1:0.