Piłka nożna kobiet. Piłkarki na Podkarpaciu zainaugurowały tegoroczne rozgrywki w 3. lidze podkarpackiej

archiwum
W weekend odbyły się pierwsze mecze w 3. lidze kobiet (grupa podkarpacka) w rundzie jesiennej. Liderem na razie Inter Gnojnica.

Zawodniczki z Gnojnicy nie dały szans rywalkom z Bud Łańcuckich i wygrały na ich terenie aż 7:0. Inter już do przerwy prowadził 3:0, a w drugiej połowie tylko dopełnił formalności.

Z bardzo dobrej strony pokazały się również piłkarki z Boguchwały. Izolator dosyć łatwo rozprawił się z Sanovią Lesko, a wszystkie 4 bramki, które padły w tym spotkaniu zostały strzelone przez zawodniczki "Izolacji" w pierwszych 15 minutach meczu.

Olimpia Pysznica pokonała na swoim terenie Koronę Tuchla, a spadkowicz z 2. ligi DAP Dębica tylko zremisował na wyjeździe ze Startem Jarosław.

WYNIKI:

Sanovia Lesko - Izolator Boguchwała 0:4 (0:4) Prugar 5, Turczyn 11, Witalec 12 i 14,

Start Jarosław - DAP Dębica 1:1 (0:1) Oczkowska 84 - Sąsiadek 29

Sitowianka Budy Łańcuckie - Inter Gnojnica 0:7 (0:3) Drąg 13, Darłak 19 i 75, Wielopolska 30, Skóra 49, Kielar 56, Róg 64

Olimpia Pysznica - Korona Tuchla 2:0

Luka Modrić o nagrodzie UEFA dla piłkarza roku: Cristiano wysłał mi wiadomość, w której gratulował mi wygranej