Piłka nożna na żywo: Legia Warszawa - Stal Sanok. 2-1 do przerwy

Waldemar Mazgaj
Stal Dom-Elbo Sanok przegrywa z warszawską Legią 2-1 po I połowie spotkania 1/4 finału Pucharu Polski. Sanoczanie stracili drugą bramkę już w doliczonym czasie.

Prowadzenie dla Legii zdobył w 19. minucie Piotr Rocki po podanie Tomasza Jarzębowskiego.

Warszawscy kibice jednak niedługo mogli cieszyć się z prowadzenia. Już w 25. minucie, po świetnym dośrodkowaniu Daniela Niemczyka, wyrównanie dla naszej drużyny zdobył Marcin Borowczyk.

Kiedy już wydawało się, że uda nam się utrzymać remisowy wynik do przerwy sanockiego bramkarza zaskoczył Adrian Paluchowski. Legia Warszawa - Stal Dom-Elbo Sanok 2-1 do przerwy.