Piłka nożna. Weekendowe mecze w klasach OAB Stalowa Wola

Retman Ulanów (na niebiesko) pokonał KS Jarocin
Retman Ulanów (na niebiesko) pokonał KS Jarocin Krzysztof Nowaliński
W weekend o kolejne punkty walczyli piłkarze w klasach OAB Stalowa Wola.

Klasa O

Lider czyli Sokół Kamień nie dał żadnych szans zespołowi z Woli Zarzyckiej. Sokół ułożył sobie spotkanie pod siebie już w 1. minucie, kiedy gola zdobył Rychel. Do przerwy padły jeszcze dwa gole, a drugie tyle piłkarze z Kamienia zdobyli jeszcze w drugich 45 minutach. Nie zawiodła również Stal Gorzyce, która również zdobyła sześć goli tyle, że w Jastkowicach.

Wola Zarzycka – Kamień 0:6 (0:3)

Bramki: Rychel 1 i 18, Woźniak 38, Rurak 47, Horajecki 77, Bednarz 86.

Azalia: Kozak – Kłos (70 Siwiec), Szczepański (75 Sarzyński), A. Sobota (70 Płoszaj), Pieniek (46 Kurcaba), Perlak ż, Florek, Ferenc, Mendoń ż, Bąk (25 G. Sobota ż), Noga. Trener Piotr Szmuc.

Sokół: Osiński – Kobylarz (60 Bednarz), Konefał (65 Kozak), D. Podstawek, Rychel, Woźniak, Horajecki, Rurak, Piekut, Bartnik (50 M. Podstawek), Dziedzic. Trener Marek Kusiak.

POZOSTAŁE WYNIKI:
Jastkowice – Gorzyce 0:6 (0:3) Falasa 11, Filipiak 17, Bednarz 22 i 54, Bernaś 81, Partyka 83-karny;

Klasa A1

San Stalowa Wola, plasujący się na drugim miejscu w tabeli, stracił punkty w Ocicach, remisując z tamtejszą Koniczynką. Gospodarze walczyli bardzo ambitnie, dwukrotnie odrabiając straty i zostali zasłużenie nagrodzeni jednym punktem.

WYNIKI:
Serbinów – Wola Rzeczycka 4:2 (1:0) Stępien 27, 61, Banik 68, Furdyna 90+1 – Temporale 50, Stańkowski 76;

Dąbrowica – Krzątka 3:1 (2:1) dla gospodarzy: F. Marek 22, 41, 69;

Ocice – San Stalowa Wola 2:2 (0:1) Dziadura 50, 85 – Rogowski 33, Kułacz 60;

Zakrzów – Wola Baranowska 5:0 (3:0) Wolak 11, Mróz 20, Tokarski 39, Kanios 69, Szlęzak 84;

Żupawa – Zaklików 2:2 (1:0) P. Wierzgacz 17-karny, Surma 88 – P. Skoczyński 75-karny, P. Pankowski 83;

Skopanie – Mokrzyszów 2:0 (1:0) K. Kubiak 23, B. Furdyna 88-karny;

Wrzawy – Wielowieś 4:2 (2:0) dla gospodarzy: M. Fietko trzy, M. Wiciński;

Skowierzyn – Żabno 2:0 (1:0) Prarat 43, Brzeski 65;

Rzeczyca Długa pauzowała.

Klasa A2

Niesamowity przebieg miał mecz Sokoła Hucisko z Rotundą Krzeszów. Piłkarze Sokoła fatalnie zaczęli i do 57. minuty przegrywali nawet 0:3. Jednak mocno wzięli się do roboty i całe spotkanie wygrali 4:3. Długo wydawało się, że mecz Staromieszczanki z Sanem Wierzawice zakończy się podziałem punktów, ale gola na wagę zwycięstwa w końcówce zdobył Niemczyk. Lider z Jarocina przegrał z Retmanem Ulanów. Wszystko wskazuje na to, że walka o awans będzie niezwykle wyrównana i rozstrzygnięcia możemy poznać dopiero na samym końcu.

WYNIKI:
Hucisko – Krzeszów 4:3 (0:1) Tomaka, Płachciak, Stępień, Loryś – Wnuk, Kulik dwie;

Brzóza Królewska – Przędzel 6:0 (4:0) Wawrzaszek 10, Stopyra 20, 33 i 66, Bielecki 44, Szczepanik 77;

Stare Miasto – Wierzawice 0:1 (0:0) Niemczyk 77;

Ulanów – Jarocin 1:0;

Wólka Tanewska – Stany 3:0 (3:0) Góreczny 20, 27 i 38;

Sarzyna – Giedlarowa 4:1;

Harasiuki – Łukowa 0:3;

Sójkowa – Jeżowe 2:1 (1:0) Peszt 5, Szewc 55 – Kozyra 92.

Pauza Kłyżów.

Klasa B1

Kopcie zapisały na swoim koncie kolejne trzy punkty i awans mają już naprawdę na wyciągnięcie ręki. Do końca nie zostało wiele, a ich przewaga w tabeli wynosi sześć punktów. Wprawdzie Jadachy pokazały niesamowitą moc w pojedynku z Chmielowem, ale trzeba też pamiętać, że to ostatni zespół w tabeli. Cygany, które nie mają już żadnych szans na awans przegrały wyraźnie mecz wyjazdowym z Kolejarzem Knapy, który jest zespołem wyraźnie niżej notowanym.

Klasa B2

Lider w ten weekend dopisał do swojego dorobku kolejne trzy punkty. Podwoliny nie zdołali zatrzymać tym razem piłkarze ze Zdziechowic choć trzeba przyznać, że wygrana faworyta wcale nie była okazała. Dystansu do Podwoliny stara się nie tracić ekipa ze Zbydniowa, która pewnie wygrała na wyjeździe z Turbią i walka w tej grupie pewnie będzie trwała do samego końca. Orzeł Glinianka, który ma już zdecydowanie większą stratę do prowadzącej dwójki pewnie pokonał u siebie zespół z Kotowej Woli.

Klasa B3

Łętownia po kolejnej wygranej jest już coraz bliżej zapewnienia sobie awansu. Punkty stracił natomiast wicelider z Huciska, który przegrał z Wólczanką Wólką Grodziska. Aż osiem bramek padło w Biedaczowie, gdzie Górnovia bardzo pewnie pokonała ostatni w tabeli Orzeł Biedaczów.

WYNIKI:
Biedaczów – Górno 2:6 dla gości Piersiak trzy, Słonina, Bolko, Piędel;

Rudnik nad Sanem – Majdan Łętowski 3:1 (0:1) Poźniak 49, Szymonik 54, Maciaszek 87 – Olko 7;

Kuryłówka – Kopki 3:1;

Łętownia – Tarnogóra 3:0;

Wólka Grodziska – Hucisko 2:1.