Piłka ręczna, 1 liga mężczyzn Grupa B. Czuwaj Przemyśl zagra wreszcie u siebie po półtoramiesięcznej przerwie

Wab
Czuwaj zagra u siebie po długiej przerwie
Czuwaj zagra u siebie po długiej przerwie Łukasz Solski
Po półtoramiesięcznej przerwie, spowodowanej aż pięcioma wyjazdowymi meczami „Harcerzyków”, zakończonymi trzema zwycięstwami i dwoma porażkami, przemyscy kibice obejrzą ich wreszcie u siebie.

Sobotnim rywalem jest ASPR Zawadzkie, mający 13 punktów mniej od Czuwaju i znajdujący się na dole tabeli. W pierwszej rundzie lepsza (30:28) była przemyska „siódemka”. Drużyna z Zawadzkich jest mocniejsza, niż w pierwszej rundzie, bo pozyskała kilku graczy z Oławy, która ze względów finansowych wycofała się z rozgrywek.

– Nasza drużyna musi znacznie lepiej zagrać w obronie, bo w ataku nie jest źle – mówi Paweł Bolechowski, prezes Czuwaju. – Nie ukrywamy, że liczymy na zwycięstwo, chociaż Zawadzkie ostatnio wzmocniło się.