Piłka ręczna 1 liga. Orlen Upstream SRS Przemyśl kończy rok zwycięstwem nad SMS II Kielce

Orlen Upstream SRS Przemyśl rok 2023 zakończył zwycięstwem.
Orlen Upstream SRS Przemyśl rok 2023 zakończył zwycięstwem. Grzegorz Kostka
W zaległym meczu SRS Przemyśl pokonał SMS II Kielce, udanie kończąc ligowe granie w 2023 roku.

Początek meczu nie wskazywał na zwycięstwo gospodarzy, którzy po 17 minutach przegrywali 5:9. Ostatnie dziesięć minut pierwszej odsłony to popisowy fragment w wykonaniu przemyślan. Miejscowi w tym okresie stracili tylko jedną bramkę, rzucając osiem, dzięki czemu na przerwę drużyny zeszły z prowadzeniem przemyskiego zespołu trzema bramkami. Po przerwie podopieczni Jarosława Knopika pozwolili przyjezdnym zbliżyć się tylko na dwie bramki, a między 45 a 50 minutą gospodarze popisali się serią sześciu bramek z rzędu, co przypieczętowała końcowe zwycięstwo przemyślan.
Na szczególne słowa uznania zasłużył Tomasz Kulka, który zdobył aż dwanaście bramek.

Orlen Upstream SRS Przemyśl - SMS II Kielce 29:24

SRS: Nowak, Sar Iwasieczki, Zajdel - Kielar 3, Skawiński 2, Walczyk, Guzdek 2, Kubik, Mróz 1, Paw 4, Świt 2, Hoim 1, Bykowski 2, Kulka 12. Trener: Jarosław Knopik.