Piłka ręczna 1 liga. SPR Orzeł Przeworsk przegrał w Sandomierzu z Wisłą

SPR Orzeł Przeworsk (białe koszulki) sezon kończy porażka w Sandomierzu.
SPR Orzeł Przeworsk (białe koszulki) sezon kończy porażka w Sandomierzu. Grzegorz Kostka
Borykający się z kłopotami kadrowymi Orzeł na zakończenie sezonu z Sandomierza wraca bez punktów, o czym zdecydowała druga połowa.

Wisła Sandomierz - SPR Orzeł Przeworsk 31:23 (16:15)

SPR Orzeł: Barnaś, Szczepaniec, Kędzior - Wlazło 1, Mroszczyk, Starzecki 4, Jewuła 4, Dutka, Świerk 5, Małecki 1, Czapka, Kubik 4, Bednarz 4. Trener Michał Kubisztal

Kary: 14 i 8 min

Widzów: 100.

Pierwsze minuty należały do gospodarzy, którzy w 11 min. prowadzili 6:2. Orzeł zerwał się do odrabiania strat i powolutku do prowadził do remisu w 20 minucie. Końcówka pierwszej połowy była bardzo wyrówna. Więcej szczęścia mieli miejscowi i to oni na przerwę zeszli z minimalnym prowadzeniem. W pierwszych dziesięciu minutach po przerwie, przeworszczanie nie trafili ani raz, co wykorzystała Wisła i odskoczyła na pięć trafień. Przyjezdni częściowo zniwelowali straty, ale braki kadrowe sprawiły, że miejscowi grając spokojnie powiększali przewagę, która ostatecznie wyniosła osiem bramek.