Piłka ręczna 1 liga. SPR Orzeł Przeworsk przegrał z MTS Chrzanów [ZDJĘCIA]

Osłabiony SPR Orzeł Przeworsk (białe koszulki) przegrał z liderem z Chrzanowa.
Osłabiony SPR Orzeł Przeworsk (białe koszulki) przegrał z liderem z Chrzanowa. Grzegorz
SPR Orzeł musiał radzić sobie bez czterech podstawowych zawodników i w starciu z liderem niewiele mógł zdziałać.

SPR Orzeł Przeworsk – MTS Chrzanów 28:35 (13:17)

SPR Orzeł: Barnaś, Szczepaniec, Kędzior - Wlazło, Mroszczyk 1, Jewuła 2, Dutka 6, Kubisztal 6, Świerk 4, Małecki 3, Kubik 4, Bednarz 2. Trener Michał Kubisztal

Kary: 4 i 8 min

Widzów: 250.

Przeworszczanie dobrze rozpoczęli i w 6 minucie prowadzili 4:3. Z czasem jednak krótka ławka rezerwowych oraz dwa, trzy błędy w ataku sprawiły, że goście odskoczyli na cztery, pięć bramek i nie oddali tej przewagi do końca pierwszej połowy. Po przerwie miejscowi robili co mogli, jednak doświadczony rywal nie pozwolił na zbliżenie się do siebie. Jak tylko gospodarze zniwelowali dystans do trzech trafień, błyskawicznie goście ponownie odskakiwali. Tym zwycięstwem ekipa z Chrzanowa praktycznie zapewnił sobie wygranie ligi. - Mając tak krótką ławkę, robiliśmy co mogliśmy, aby dociągnąć mecz do końca. Brakowało nam dzisiaj kilku zawodników, którzy normalnie wychodzą w pierwszej siódemce. Chwała chłopakom, walczyliśmy na tyle ile wystarczyło sił, za to dziękuję drużynie. Dzisiaj przyjechał lider, wiadomo było, że będą bardzo zmotywowani, żeby wygrać z nimi za brakło nam dwóch, trzech ludzi na ławce - podsumował trener Orła, Michał Kubisztal.