Piłka ręczna 1 liga. SPR Orzeł Przeworsk wygrał w Sandomierzu z Wisła. Co za pogoń przeworszczan

SPR Orzeł Przeworsk rok kończy zwycięstwem w Sandomierzu.
SPR Orzeł Przeworsk rok kończy zwycięstwem w Sandomierzu. Grzegorz Kostka
Orzeł Przeworsk po znakomitej drugiej połowie wywozi komplet punktów z Sandomierza.

Wisła Sandomierz - SPR Orzeł Przeworsk 33:35 (23:14)

Orzeł: Barnaś, Kędzior - Wlazło, Mroszczyk, Starzecki 8, Jewuła 5, Mochocki 2, Dutka, M. Kubisztal 9, Świerk, Małecki 3, Czapka 1, Wajda, D. Kubisztal 2, Bednarz 5. Trener Tomasz Mochocki.

Kary 10 i 8 min.

Widzów 100.

To były dwie odmienne połowy w wykonaniu Orła. W pierwszej połowie goście nie mogli znaleźć recepty na rzuty Wisły. Miejscowym wpadało praktycznie wszystko i do przerwy prowadzili dziewięcioma trafieniami. Nikt chyba z kibiców Wisły nie sądził, że po przerwie obraz gry diametralnie się zmieni. Pierwsze dziesięć minut po przerwie to koncert Orła. Przyjezdni wygrali tę część zawodów 10:1. Do remisu doprowadzili w 57 minucie i już nie pozwolili gospodarzom zdobyć żadnej bramki, a że jeszcze dwa razy sami trafili, to trzy punkty pojechały do Przeworska.