Piłka ręczna 2 liga. SPR Stal Mielec przegrała z Wybickim Kielce. Punkty były bardzo blisko

SPR Stal Mielec (białe koszulki) w pojedynku z Wybickim Kielce była blisko pierwszych punktów w sezonie Paulina Polechońska
Mielecka młodzież była bardzo blisko wywalczenia pierwszych punktów w sezonie.

Od pierwszych minut trwała zacięta walka. W środkowej części pierwszej połowy goście wypracowali sobie trzy bramkową zaliczkę, którą dowieźli do przerwy. Po przerwie przyjezdni odskoczyli na sześć trafień, jednak miejscowi nie poddali się i w 52 minucie przegrywali tylko 24:25. W końcówce więcej spokoju zachowali goście i to oni wygrali mecz. Po tym meczu Filip Draguła wskoczył na pierwsze miejsce w klasyfikacji strzelców w grupie IV i na drugie miejsce w ogólnopolskiej klasyfikacji drugiej ligi. Dotychczas zawodnik SPR Stali zdobył 155 bramek w 17 rozegranych meczach.

SPR Stal Mielec – Wybicki Kielce 27:29 (13:16)

SPR Stal: Tara - Draguła 13, Czajkowski 1, Straż 3, Rybicki 4, Nycek 2, Polechoński 2, Mikielewicz, Król 2, Dzierga. Trener Tomasz Sondej.