Piłka ręczna. Kolejny etap turnieju Enea Cup 2021 za nami

OPRAC.:
mat. prasowe
21 października w Szkole Podstawowej w Staszowie odbył się finał wojewódzki turnieju piłki ręcznej Enea Cup 2021 dla klas 4-8.

W turnieju zespoły rywalizowały w dwóch kategoriach - 4-6 klasa i 7-8 klasa. Pojawiły się drużyny z: z Czajkowa, Jurkowic, Sichowa, Staszowa oraz Bogorii.

W kategorii 7-8 klasa najlepsza okazała się szkoła podstawowa z Czajkowa, która wyprzedziła ekipy z Jurkowic, Wilczyc i Bogorii.

Wśród młodszych zwyciężył zespół ze Staszowa. Drugie miejsce zajął Czajków, trzecie miejsce należało do Sichowa, a na czwartym uplasowała się drużyna z Jurkowic.

W czasie turnieju uczestnicy mieli również okazję spotkać się z zawodnikami Handball Stali Mielec.

Finał odbędzie się już niebawem, bo 4 listopada w Szkole Podstawowej Nr 7 w Mielcu. Wystąpią zwycięzcy wszystkich etapów Enea Cup 2021.