Piłkarskie Nadzieje Mielec wygrały bitwę z Czarnymi Trześń. Mielczanie wciąż mają szansę na awans. Zajmują trzecie miejce

kuba
Nadzieje mają wciąż nadzieje na awans
Nadzieje mają wciąż nadzieje na awans Kuba Zegarliński
W zaległym meczu 27. kolejki mieleckiej A klasy Piłkarskie Nadzieje Mielec wygrały z Czarnymi Trześń.

W pierwotnym terminie mecz nie odbył się z powodu burzy, która przetoczyła się nad boiskiem, tuż przed jego rozpoczęciem. Tym razem warunki do gry były idealne i obie drużyny punktualnie wyszły na boisko.

Mecz lepiej rozpoczął się dla Czarnych. Już w 10.minucie objęli prowadzenie. Wtedy jednak na wyższy bieg wskoczyli mielczanie, którzy zaaplikowali rywalowi trzy bramki i na przerwę schodzili z przewagą dwóch trafień.

W drugiej połowie dominowała walka. Gola w końcówce udało się zdobyć Czarnym i emocje towarzyszyły spotkaniu do końca. Ostatecznie nie udało im się jednak wbić trzeciej bramki i to mielczanie mogli cieszyć się z bardzo ważnego zwycięstwa.

Po tej wygranej Piłkarskie Nadzieje Mielec awansowały na 3. miejsce w tabeli. Do pozycji dającej awans tracą dwa punkty.

Czarni Trześń – Piłkarskie Nadzieje Mielec 2:3 (1:3)
1:0 Szymański 10, 1:1 Bajorek 21, 1:2 Pezda 33, 1:3 Błach 40, 2:3 Dąbrowski 90+5.