Piłkarze Polonii Przemyśl przegrali ważny mecz [ZDJĘCIA]

Łukasz Solski
Ołeksandr Rozman (P) walczy o piłkę z zawodnikiem Chełmianki.
Ołeksandr Rozman (P) walczy o piłkę z zawodnikiem Chełmianki. Łukasz Solski
W meczu o przysłowiowe 6 punktów Polonia Przemyśl przegrała u siebie z Chełmianką Chełm 0-1 (0-1).

Przed dzisiejszym meczem obie ekipy zajmowały dwa ostatnie miejsca w tabeli. Polonia nie wykorzystała niestety okazji na zdobycie trzech jakże cennych punktów. Chełmianka przyjechała do Przemyśla z nowym trenerem Arturem Bożykiem. Szkoleniowiec lepszego debiutu nie mógł sobie wymarzyć.

Zobacz zdjęcia: Polonia Przemyśl - Chełmianka

Goście pierwszą i jak się później okazało jedyną bramkę tego spotkania zdobyli w 35 minucie. Na listę strzelców wpisał się Daniel Krakiewicz.

Polonia niesiona przez całe spotkanie dopingiem swoich kibiców, nie była w stanie wykorzystać żadnej dogodnej sytuacji. Jakby tego było mało, w 87 minucie czerwoną kartę zobaczył Sergii Sywyj.