Piłkarze z niższych ligach odrabiali zaległości [WYNIKI, STRZELCY]

Radomyślanka Radomyśl Wielki - Kamieniarz Golemki 1:0
Smoczanka Mielec - Wisłoka II Dębica 0:2 (0:0)
Bramki: Kontrabecki 46, B. Król 78
Team Przecław - Atut Podborze 1:4

O Jarosław

Łęk Ostrów - Pogoń-Sokół Lubaczów 0:3 Hojdak dwie, Grabowski

Huragan Gniewczyna - Santos Piwoda 2:3 (2:1) Ł. Wojtas, Piątek - Wojciechowski trzy

Klasa O Rzeszów

KS Stobierna - Wisłok Strzyżów 6:0
Strumyk Malawa - Grunwald Budziwój Rzeszów 5:1

A Dębica

Walcząca o awans Kaskada Ostrów-Kamionka przegrywa drugi mecz z rzędu. Na wiosnę zespół Piotr Mikulskiego zdobył zaledwie 4 oczka i stracił miejsce premiowane awansem. Dla Zasowa te punkty są zaś jak tlen, bo drużyna ta robi wszystko żeby uciec ze strefy spadkowej.

Zasów-Mokre - Ostrów-Kamionka 3:2 (2:1) Róg 10, Bogdan 25, Ryczek 65-karny - Pernal 8, Dłużeń 70.

A Jarosław

Hetman Laszki - Fredro Surochów 3:1 (1:0) Klaczkowski, Wolański, Junik - Mazur.

A Rzeszów 1

Plantator Nienadówka - Piast Nowa Wieś (śr. 17.30)

A Rzeszów 3

Bez kłopotów niżej notowanego rywala ograł Dromader Chrząstów, który może jeszcze włączyć się do wyścigu o awans. Ruda zajmuje ostatnie miejsce w ligowej tabeli i jej szanse na utrzymanie maleją w związku z coraz lepszą grą Jaślan, obecnie przedostatniej drużyny rozgrywek.

Dromader Chrząstów - Orły Ruda 3:1 (3:0) Hadam, Polak dwie - Dolot.

Klasa BII Dębica

Mecz na szczycie był pełen emocji do ostatnich minut. Do przerwy prowadził Straszęcin, ale losy spotkania odwróciła bramka samobójcza.

Baszta Zawada - Borowiec Straszęcin 3:2 (0:2) Pająk 58-samob., Konsur 61, Wilczyński 90+3 – Kurdziel 13, 38.
LKS Brzeźnica - Chemik II Pustków 4:0 (2:0) Pajor 22, Jaskot 28, Tabian 71, Kitrys 76
w 60. min drugą żółtą i czerwoną kartkę otrzymał B. Różak (Brzeźnica).
Dąbrówka Stara Jastrząbka - Dąb Żdżary 14:0 (5:0) Krawczyk 19, Waśko 21, 57, Bieniasz 26, 28, 67, 85, 87, Pupek 36, 49, 72, 80, Mrozowski 68, 75.