Piłkarze z Podkarpacia odrabiali w środę zaległości. Sprawdź wyniki meczów w klasach OAB [STRZELCY, RELACJE]

redakcja
Sprawdźcie wyniki środowych spotkań w podkarpackich klasach OAB.

Okręgowy Puchar Polski - Krosno

Piłkarze Ekoballu Stali Sanok pokonali w półfinale Pucharu Polski na szczeblu okręgu krośnieńskiego Beskid Posadę Górną 4:2 i awansowali do finału, w którym 11 maja zmierzą się z Karpatami Krosno.

Beskid Posada Górna - Ekoball Stal Sanok 2:4 (1:2) T. Kasperkowicz 20, Jagniszczak 72-samobójcza - Trukhan 25, 35, Adamiak 52, Błażowski 89.

O Krosno

Drużyny krośnieńskiej okręgówki odrobiły zaległości z 3 kwietnie br. Wówczas to fatalne warunki atmosferyczne uniemożliwiły rozegranie zaplanowanych spotkań. Dzisiaj zaś, w ramach drugiego etapu odrabiania zaległości (pierwszy odbył się tydzień temu), rozegrano dwa mecze.

WYNIKI:
Partyzant Mal-Bud1 Targowiska – Zamczysko Mrukowa 3:0 (1:0) H. Wilk 30, K. Kubal 58, W. Haznar 90; Przełom Besko – Cosmos Nowotaniec 0:2 (0:0) Jesue 53, Darianienko 90.

A Dębica

Lechia II Sędziszów Młp. pokonała u siebie zespół z Kamionki i to sprawiło, że tym drugim odskoczyła nieco czołowa dwójka, a co za tym udzie szansa na awans do okręgówki.
Pilzno II – LKS Pustków 1:3 (1:1) Urjasz 44 – D. Mazur 40, M. Krawczyk 64, Chmura 87;

Paszczyna – Nagoszyn 3:0 vo.
Drużyna gości nie stawiła się na mecz.

Sędziszów Młp. II – Ostrów-Kamionka 3:2 (2:0) Łyko 35, Wesołowski 45, Jaworek 72 – M. Fornek 51, Konrad Świniuch 54;

Brzostek – Łęki Górne 3:2 Wolański 1-karny, Szymański 7, 60 - Kula 23, Tabor 54.

Ocieka – Łopuchowa 1:1 (1:0) Nędza 43 – A. Madeja 51,

Mała – Żyraków 1:3 (1:1) Budzik - Lubera, Mitan, Łączyński.

Mecz Zasów-Mokre - Sokół Krzywa przełożono na 15 maja.

A1 Rzeszów

W pierwszym starciu 22 kolejki Jasionka niespodziewanie zremisowała z Bratkiem Bratkowice. Dla gospodarzy jest to cenny punkt, który może ich uratować przed spadkiem. Goście natomiast na pewno liczyli na więcej jednak są po maratonie meczów rozgrywanych co trzy lub cztery dni. Zapewne zmęczenie wynikające z takiej intensywności wpłynęło na wyniki meczu.

Bratkowice - Jasionka 0:0.

A2 Rzeszów

Derby na remis

Z zaległym meczu 15 kolejki pomiędzy Tatyną Dylągówka a Iskrą Jawornik Polski ujrzeliśmy remis. Strzelanie rozpoczęło się dopiero w drugiej połowie. Dla gospodarzy jest to cenny punkt zdobyty z wyżej usytuowanym przeciwnikiem.

Dylągówka - Jawornik Polski 1:1 (0:0) dla gospodarzy Kłoda 80.

B Przemyśl

Korona Olszany zdobyła w zaległym meczu ważne punkty w kontekście walki o awans. Dla rezerw Polonii Przemyśl to dopiero druga porażka w tym sezonie w lidze.
Olszany – Polonia II Przemyśl 2:0

B1 Rzeszów

W przesuniętym spotkaniu 15 kolejki pomiędzy drużynami z Rzeszowa padł remis 2:2. Po pierwszej połowie bliżej wygranej byli zawodnicy rezerw Przybyszówki jednak nie udało im się utrzymać zwycięskiego wyniku do końcowego gwizdka. W drugim meczu Wysoka Głogowska pewnie ograła na wyjeździe ostatnia w tabeli Białą Rzeszów. Wysokie prowadzenie goście mieli już po pierwszej połowie. Dla gospodarzy bramkę na otarcie łez zdobył kapitan Waldemar Stokłosa.

Biała Rzeszów - Wysoka Głogowska 1:4 (0:3) Stokłosa 48 - Baranski 3, Bereś dwie 10, 62, Wesół 18
Baranówka Rzeszów - Przybyszówka II 2:2 (0:1) dla gości Gil dwie