Piotr Kruczek uratował punkt dla Błażowianki

#Łukasz Pado
Korona Rzeszów zremisowała 1-1 w meczu z Błażowianką. Gola na wagę jednego punktu dla gości zdobył w doliczonym czasie gry Piotr Kruczek.

To był bardzo ważny mecz dla obu zespołów w kontekście utrzymania. Błażowianka choć na początku wiosny plasowała się w czołówce, teraz musi ciułać punkty by się utrzymać. Korona jest w jeszcze gorszej sytuacji, ale ta była w niej cały czas.

Pierwsza połowa była o wiele mniej emocjonująca niż pierwsza, w której niewiele się działo, a stworzone sytuacje nie znalazły odzwierciedlenia w postaci goli. Te pojawiły się po przerwie. W 58. minucie mocno zapachniało bramką po strzale Juchy, ale piłkę z linii wybił Ostafiński. Kwadrans później już się tak gościom nie upiekło.

Po strzale Sienki piłka odbiła się od poprzeczki, następnie od jednego z zawodników i wpadła siatki. Jamrozik sięgnął piłkę, ale ta już była poza placem gry.

KORONA BENDIKS RZESZÓW - BŁAŻOWIANKA 1-1 (0-0)

BRAMKI: Sienko (72) - P. Kruczek (90+3).

Relacja ze składami, notami dla zawodników i sędziego oraz opinie w poniedziałkowych Nowinach

Koronawirus fake news. Oto największe absurdy.