Głosowanie zakończone
Plebiscyt: PLEBISCYT EDUKACYJNY 2023
Dyrektor Roku Placówki Edukacyjnej
Głosowanie będzie trwać do piątku, 8 grudnia 2023 r. do godz. 20:30. Informacji udziela Agnieszka Grzelka - tel. 502499776, (pon-pt w godz. 9-15) e-mail: [email protected]
-
Łukasz Piś
Zespół Szkół Innowacyjnych, Jarosław
— -
Maciej Polański
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2, Leżajsk
— -
Magdalena Dranka-Żywiec
Szkoła Podstawowa, Harklowa
— -
Magdalena Pyszczuk
Przedszkole Niepubliczne Magiczny Świat Malucha, Rzeszów
— -
Małgorzata Chrząszcz
II Liceum Ogólnokształcące im. Ppłk Józefa Modrzejewskiego, Jasło
— -
Małgorzata Cygan
Publiczna Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II, Skowierzyn
— -
Małgorzata Jastrząb
Publiczne Samorzadowe Przedszkole, Wola Mielecka
— -
Małgorzata Jodłowska
Przedszkole Publiczne, Głogów Małopolski
— -
Małgorzata Konopka
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika, Ustrzyki Dolne
— -
Małgorzata Kozaczenko
Szkoła Podstawowa nr 14 im. Zjednoczonej Europy, Przemyśl
— -
Małgorzata Leja
Szkoła Podstawowa im. Bł. ks. Jerzego Popiełuszki, Majdan Sieniawski
— -
Małgorzata Lenart
Szkoła Podstawowa im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Blizianka
— -
Małgorzata Sowa
Szkoła Podstawowa Rosielnej im. Św.Jana Pawła II, Jasienica Rosielna
— -
Małgorzata Ziober
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Bohaterów Września, Przemyśl
— -
Marek Aftanas
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, Krościenko Wyżne
— -
Marek Chęć
Szkoła Podstawowa Im.Ks.Bpa Jakuba Glazera, Wola Jasienicka
— -
Marek Chmiel
Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki, Lubaczów
— -
Marek Kopera
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 12 im. Jana Pawła II, Stalowa Wola
— -
Marek Kosior
Przedszkole Publiczne, Baranów Sandomierski
— -
Marek Kubit
Technikum nr 5, Krosno
— -
Marek Pilszyk
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 2, Przemyśl
— -
Marek Plizga
III Liceum Ogólnokształcące, Rzeszów
— -
Marek Wójcik
Przedszkole Prywatne Ene-Due-Rabe, Stalowa Wola
— -
Maria Marcinkiewicz
Przedszkole nr 19, Przemyśl
— -
Maria Marut
Szkoła Podstawowa, Wólka Sokołowska
— -
Maria Piekarz
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego, Stalowa Wola
— -
Maria Wielgus
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza, Ostrów
— -
Mariola Milewska
Samorządowe Przedszkole Publiczne Nr4, Sanok
— -
Mariola Twaróg
Samorządowe Przedszkole, Jedlicze
— -
Mariusz Baran
Szkoła Podstawowa im.gen.dyw.Kazimierza Gilarskiego, Rudołowice
— -
Mariusz Kalandyk
Szkoła Podstawowa Im.Armii Krajowej, Kielanówka
— -
Marta Maciejowska
Zespół Szkół, Malawa
— -
Marta Mysona
Technikum nr 1, Mielec
— -
Marta Seweryn-Wilk
Szkoła Podstawowa im. św. Jadwigi Królowe, Sietesz
— -
mgr Arkadiusz Nycz
Szkoła Podstawowa, Besko
— -
Michał Cebula
Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego, Jarosław
— -
Michał Figura
Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi, Boguchwała
— -
Mirosław Guzik
Szkoła Podstawowa im. Ignacego Łukasiewicza, Chorkówka
— -
Monika Fudali
Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza, Kańczuga
— -
Monika Hanas
Ośrodek Rehabilitacyjno - Edukacyjno - Wychowawczy Polskiego Stowarzyszenia, Oleszyce
— -
Monika Krupa
Szkoła Podstawowa im. Komisji Edukacji Narodowej, Wola Dalsza
— -
Monika Lach
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza, Przemyśl
— -
Monika Milo
Szkoła Podstawowa im. ks. Stefana Kardynała Wyszyńskiego, Sarzyna
— -
Nina Hanus
Szkoła Podstawowa im. Stanisławy Grelli, Wrocanka
— -
Paweł Marszałek
Szkoła Podstawowa św. Józefa Sebastiana Pelczara, Jawornik
— -
Piotr Woliński
Niepubliczna Szkoła Podstawowa, Przedszkole, Błędowa Zgłobieńska
— -
Radosław Kluza
I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Konarskiego, Mielec
— -
Rafał Łach
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 9 im. Jana Kochanowskiego, Stalowa Wola
— -
Rafał Zasuwa
Szkoła Podstawowa nr 7 im. gen. Leopolda Okulickiego, Tarnobrzeg
— -
Renata Drewniak
Szkoła Podstawowa nr 1 im. św. Jadwigi Królowej Polski, Żurawica
— -
Renata Iwanów
Zespół Szkolno-Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi Szkoła Podstawowa im. Orła Białego, Orły
— -
Renata Kosiek
Szkoła Podstawowa, Dobieszyn
— -
Renata Skórka
Zespół Szkół Usługowych i Spożywczych, Jasło
— -
Renata Tomaka-Pasternak
Zespół Szkół Drogowo-Geodezyjnych i Licealnych im. Augusta Witkowskiego, Jarosław
— -
Robert Adam
Szkoła Podstawowa nr 1, Golcowa
— -
Robert Miszczak
Zespół Szkół Samorządowych w Średniej Wsi Szkoła Podstawowa, Średnia Wieś
— -
Robert Zoszak
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Królowej Zofii, Sanok
— -
Romana Dubas
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, Jaworze Górne
— -
Ryszard Wacko
Liceum Ogólnokształcące w Czudcu w Zespole Szkół, Czudec
— -
Sabina Kolbusz
Zespół Szkół Technicznych im. prof. Karola Olszewskiego, Sędziszów Małopolski
— -
Sławomir Marciniec
Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy, Lubzina
— -
Sławomir Ożóg
Szkoła Podstawowa, Krzywa Wieś
— -
Sławomira Bernadeta Ormiańska
Przedszkole Publiczne Zgromadzenia Sióstr Św.Dominika, Tyczyn
— -
Stanisław Haduch
Liceum Ogólnokształcące, Jeżowe
— -
Monika Świątek-Bień
Szkoła Podstawowa, Łączki Kucharskie
— -
Sylwia Drozd
Szkoła Podstawowa, Czaszyn
— -
Sylwia Strózik
Przedszkole Niepubliczne Krasnale, Strzyżów
— -
Teresa Tęcza
Bajkowe Prywatne Przedszkole, Jasło
— -
Tomasz Dziumak
I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego, Przemyśl
— -
Tomasz Laskowski
Szkoła Podstawowa im. gen. Ignacego Kruszewskiego, Gogołów
— -
Tomasz Ratowski
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Obrońców Lubaczowa, Lubaczów
— -
Tomasz Siorek
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi, Niechobrz
— -
Urszula Cacaj
Przedszkole Integracyjne nr 12 im. Jana Christiana Andersena, Stalowa Wola
— -
Urszula Janeczko
Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Krawce
— -
Urszula Waśko-Kowalska
Przedszkole Miejskie nr 13, Jasło
— -
Wacław Warda
Szkoła Podstawowa, Kielnarowa
— -
Waldemar Tłuczek
Zespół Szkół Licealnych im. Bolesława Chrobrego, Leżajsk
— -
Waldemar Tomaszewski
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, Miękisz Stary
— -
Grzegorz Kuźniarowicz
Zespół Szkół Mechanicznych im. Stanisława Staszica, Krosno
— -
Wiesława Januszczyk
Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Heleny Modrzejewskiej, Przemyśl
— -
Wiesław Jemioło
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, Dobrynin
— -
Wioleta Dworak
Przedszkole Niepubliczne, Głogów Małopolski
— -
Witold Deptuch
Szkoła Podstawowa nr 15, Krosno
— -
Witold Orłowski
Zespół Szkół i Placówek, Wołkowyja
— -
Zbigniew Barabasz
Karpacka Państwowa Uczelnia, Krosno
— -
Zbigniew Rzeźnik
II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika, Mielec
— -
Zenon Latawiec
Zespół Szkół Salezjańskich, Przemyśl
— -
Piotr Kłęk
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 11, Rzeszów
— -
Anna Król
Przedszkole Nr 2, Przemyśl
— -
Małgorzata Górniak
Przedszkole Miejskie nr 2, Jasło
— -
Justyna Cyran
Zespół Szkolno-Przedszkolny, Tuszyma
— -
Ewelina Siry
Zakątek Malucha, Jodłowa
— -
Katarzyna Sanocka
Szkoła podstawowa nr 2, Niechobrz
— -
Barbara Wiącek
Szkoła Podstawowa im. Janka Zawiszy, Przedbórz
— -
Antoni Salacha
Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie, Kołaczyce
—