PLUSLIGA
26. kolejka: 5-9 marca
Ślepsk Suwałki - Stal Nysa 3:1 (25:17, 25:20, 19:25, 25:20)
GKS Katowice - Czarni Radom 2:3 (25:21, 26:24, 17:25, 18:25, 9:15)
AZS Olsztyn - Resovia Rzeszów 3:1 (29:27, 25:23, 19:25, 25:18)
Trefl Gdańsk - Aluron Zawiercie 3:1 (25:21, 25:15, 23:25, 26:24)
Cuprum Lubin - Jastrzębski Węgiel 0:3 (25:27, 25:27, 13:25)
Skra Bełchatów - MKS Będzin 3:0 (25:23, 25:16, 25:21)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Verva Warszawa 3:0 (25:20, 25:20, 25:22)
Ostatnie zaległe mecze
Jastrzębski Węgiel - Aluron Zawiercie 1:3 (19:25, 25:20, 20:25, 13:25)
Stal Nysa - Aluron Zawiercie 2:3 (23:25, 19:25, 25:23, 25:21, 11:15)
Ślepsk Suwałki - MKS Będzin 3:0 (25:20, 25:19, 25:17)
Skra Bełchatów - Verva Warszawa 3:1 (17:25, 25:20, 29:27, 25:19)
TABELA
1. | ZAKSA Kędzierzyn-K. | 26 | 70 | 73:21 |
2. | Jastrzębski Węgiel | 26 | 56 | 67:33 |
3. | Trefl Gdańsk | 26 | 50 | 58:40 |
4. | Skra Bełchatów | 26 | 48 | 55:39 |
5. | Asseco Resovia | 26 | 46 | 57:44 |
6. | Verva Warszawa | 26 | 45 | 58:48 |
7. | Aluron Zawiercie | 26 | 43 | 52:43 |
8. | Ślepsk Suwałki | 26 | 36 | 45:50 |
9. | AZS Olsztyn | 26 | 34 | 42:53 |
10. | GKS Katowice | 26 | 33 | 46:57 |
11. | Cuprum Lubin | 26 | 30 | 34:57 |
12. | Czarni Radom | 26 | 24 | 35:63 |
13. | Stal Nysa | 26 | 24 | 39:66 |
14. | MKS Będzin | 26 | 7 | 18:75 |
Terminarz Plusligi w sezonie 2020/21
FAZA ZASADNICZA
1. kolejka: 11-13 września (rewanże 21.11.2020)
Stal Nysa - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0:3 (19:25, 13:25, 16:25)
MKS Będzin - Verva Warszawa Orlen Paliwa 1:3 (20:25, 14:25, 25:20, 24:26)
Cuprum Lubin - PGE Skra Bełchatów 1:3 (25:20, 22:25, 28:30, 24:26)
Aluron CMC Warta Zawiercie - Jastrzębski Węgiel 2:3 (21:25, 25:19, 25:19, 25:27, 12:15)
Asseco Resovia - Trefl Gdańsk 3:2 (25:20, 29:31, 26:24, 17:25, 17:15)
Cerrad Enea Czarni Radom - Indykpol AZS Olsztyn 3:2 (25:17, 23:25, 18:25, 25:21, 15:13)
Ślepsk Malow Suwałki - GKS Katowice 0:3 (18:25, 22:25, 25:27)
2. kolejka: 18-21 września (28.11.2020)
Indykpol AZS Olsztyn - Ślepsk Malow Suwałki 0:3 (22:25, 21:25, 27:29)
Cuprum Lubin - Verva Warszawa Orlen Paliwa 2:3 (25:20, 25:23, 18:25, 21:25, 12:15),
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - MKS Będzin 3:0 (25:16, 25:19, 25:23),
Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia 3:0 (25:21, 25:16, 25:18)
PGE Skra Bełchatów - Aluron Warta Zawiercie 1:3 (27:25, 24:26, 24:26, 23:25)
Cerrad Czarni Radom - Trefl Gdańsk 0:3 (19:25, 21:25, 11:25)
GKS Katowice - Stal Nysa 3:2 (23:25, 20:25, 25:21, 25:18, 15:12)
3. kolejka: 26 września (5.12.2020)
Verva Warszawa - Stal Nysa 3:2 (25:10, 22:25, 23:25, 25:22, 20:18)
Skra Bełchatów - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 1:3 (25:23, 21:25, 17:25, 23:25)
MKS Będzin - Jastrzębski Węgiel 1:3 (25:22, 15:25, 18:25, 18:25)
Trefl Gdańsk - Cuprum Lubin 3:1 (16:25, 25:18, 25:15, 25:18)
AZS Olsztyn - Aluron Zawiercie 0:3 (23:25, 18:25, 16:25)
GKS Katowice - Asseco Resovia 2:3 (15:25, 18:25, 25:19, 25:22, 7:15)
Ślepsk Suwałki - Czarni Radom 3:2 (23:25, 25:23, 25:16, 25:27, 15:8)
4. kolejka: 30 września (12.12.2020)
Stal Nysa - Czarni Radom 2:3 (25:21, 25:27, 25:22, 12:25, 19:21)
Aluron Zawiercie - GKS Katowice 3:0 (25:21, 25:16, 25:23)
Cuprum Lubin - AZS Olsztyn 0:3 (22:25, 20:25, 21:25)
MKS Będzin - Trefl Gdańsk 2:3 (25:23, 21:25, 20:25, 25:22, 11:15)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Jastrzębski Węgiel 3:1 (25:20, 27:29, 25:23, 25:20)
Asseco Resovia - Ślepsk Suwałki 1:3 (25:19, 23:25, 21:25, 21:25)
Verva Warszawa - Skra Bełchatów 3:1 (23:25, 25:11, 29:27, 25:23)
5. kolejka: 03 października (19.12.2020)
Trefl Gdańsk - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0:3 (21:25, 20:25, 23:25)
Cerrad Enea Czarni Radom - Asseco Resovia 2:3 (23:25, 17:25, 25:23, 25:20, 17:19)
PGE Skra Bełchatów - Stal Nysa 3:0 (25:22, 25:15, 25:20)
Jastrzębski Węgiel - Verva Warszawa Orlen Paliwa 2:3 (25:18, 25:23, 25:27, 19:25, 9:15)
GKS Katowice - Cuprum Lubin 2:3 (23:25, 21:25, 25:23, 25:21, 13:15)
Aluron Zawiercie - Ślepsk Suwałki 3:1 (32:34, 25:19, 27:25, 25:13)
Indykpol AZS Olsztyn - MKS Będzin 3:0 (25:18, 25:18, 25:7)
6. kolejka: 10 października (23.12.2020)
Stal Nysa - Asseco Resovia 2:3 (22:25, 25:19, 25:22, 18:25, 12:15)
Aluron CMC Warta Zawiercie - Cerrad Enea Czarni Radom 3:0 (25:21, 25:20, 25:22)
Cuprum Lubin - Ślepsk Malow Suwałki 0:3 (19:25, 22:25, 20:25)
MKS Będzin - GKS Katowice 0:3 (26:28, 23:25, 18:25)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Indykpol AZS Olsztyn 3:1 (25:21, 25:18, 17:25, 25:16)
Verva Warszawa - Trefl Gdańsk 1:3 (25:23, 23:25, 17:25, 25:27)
Skra Bełchatów - Jastrzębski Węgiel 0:3 (25:27, 23:25, 18:25)
7. kolejka: 14 października (9.01.2021)
Jastrzębski Węgiel - Stal Nysa 3:0 (27:25, 25:19, 25:20)
Trefl Gdańsk - Skra Bełchatów 1:3 (25:23, 23:25, 20:25, 15:25)
Indykpol AZS Olsztyn - Verva Warszawa Orlen Paliwa 3:2 (22:25, 25:22, 21:25, 25:14, 15:13)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - GKS Katowice 3:0 (25:16, 26:24, 25:16)
MKS Będzin - Ślepsk Suwałki 0:3 (22:25, 23:25, 20:25)
Czarni Radom - Cuprum Lubin 3:1 (16:25, 27:25, 25:22, 25:19)
Asseco Resovia - Aluron Zawiercie 3:0 (25:18, 25:23, 26:24)
8. kolejka: 17 października (16.01.2021)
Aluron Zawiercie - Stal Nysa 1:3 (25:22, 22:25, 20:25, 22:25)
Cuprum Lubin - Asseco Resovia 3:1 (25:21, 21:25, 25:23, 25:23)
MKS Będzin - Czarni Radom 1:3 (23:25, 25:18, 23:25, 17:25)
Ślepsk Suwałki - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0:3 (24:26, 23:25, 19:25)
Verva Warszawa Orlen Paliwa - GKS Katowice 3:1 (21:25, 25:11, 25:22, 25:16)
Skra Bełchatów - AZS Olsztyn 3:0 (25:17, 25:21, 25:22)
Jastrzębski Węgiel - Trefl Gdańsk 3:0 (25:19, 25:19, 33:31)
9. kolejka: 24 października (23.01.2021)
Trefl Gdańsk - Stal Nysa 3:0 (25:19, 26:24, 25:16)
AZS Olsztyn - Jastrzębski Węgiel 3:1 (15:25, 27:25, 26:24, 25:16)
GKS Katowice - Skra Bełchatów 0:3 (19:25, 22:25, 31:33)
Ślepsk Suwałki - Verva Warszawa 1:3 (25:20, 22:25, 16:25, 23:25)
Czarni Radom - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0:3 (19:25, 14:25, 17:25)
MKS Będzin - Asseco Resovia 1:3 (21:25, 25:23, 20:25, 16:25)
Aluron Zawiercie - Cuprum Lubin 3:0 (25:23, 25:15, 25:19)
10. kolejka: 31 października
Stal Nysa - Cuprum Lubin 1:3 (25:20, 23:25, 29:31, 16:25)
MKS Będzin - Aluron Zawiercie 1:3 (25:19, 23:25, 23:25, 17:25)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Asseco Resovia 2:3 (19:25, 21:25, 25:17, 25:19, 14:16)
Verva Warszawa - Czarni Radom 0:3 (17:25, 23:25, 19:25)
Skra Bełchatów - Ślepsk Suwałki 3:0 (25:17, 26:24, 25:15)
Jastrzębski Węgiel - GKS Katowice 3:0 (26:24, 25:18, 25:18)
Trefl Gdańsk - AZS Olsztyn 3:1 (21:25, 25:22, 25:22, 25:21)
11. kolejka: 04 listopada
AZS Olsztyn - Stal Nysa 3:1 (25:19, 25:22, 20:25, 25:20)
GKS Katowice - Trefl Gdańsk (15:25, 25:23, 25:19, 19:25, 15:11)
Ślepsk Suwałki - Jastrzębski Węgiel 1:3 (17:25, 25:18, 22:25, 22:25)
Czarni Radom - Skra Bełchatów 3:0 (27:25, 25:22, 25:12)
Asseco Resovia - Verva Warszawa 2:3 (25:22, 27:25, 22:25, 23:25, 10:15)
Aluron Zawiercie - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 1:3 (21:25, 25:23, 13:25, 19:25)
MKS Będzin - Cuprum Lubin 3:1 (25:20, 25:23, 20:25, 25:21)
12. kolejka: 07 listopada
Stal Nysa - MKS Będzin 2:3 (21:25, 25:17, 25:22, 24:26, 12:15)
Cuprum Lubin - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 1:3 (15:25, 25:21, 20:25, 16:25)
Verva Warszawa - Aluron Zawiercie 0:3 (18:25, 20:25, 23:25)
Skra Bełchatów - Asseco Resovia 2:3 (17:25, 16:25, 25:16, 25:23, 11:15)
Jastrzębski Węgiel - Czarni Radom 3:1 (25:17, 25:17, 24:26, 25:17)
Trefl Gdańsk - Ślepsk Suwałki 3:0 (36:34, 25:14, 25:20)
AZS Olsztyn - GKS Katowice 3:1 (25:18, 22:25, 25:23, 25:16)
13. kolejka: 14 listopada
Stal Nysa - Ślepsk Suwałki 1:3 (23:25, 25:23, 20:25, 22:25)
Czarni Radom - GKS Katowice 0:3 (16:25, 16:25, 21:25)
Asseco Resovia - AZS Olsztyn 3:1 (29:27, 23:25, 25:13, 25:23)
Aluron Zawiercie - Trefl Gdańsk 0:3 (22:25, 21:25, 23:25)
Jastrzębski Węgiel - Cuprum Lubin 3:0 (25:17, 25:15, 26:28)
MKS Będzin - Skra Bełchatów 0:3 (17:25, 17:25, 22:25)
Verva Warszawa - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 1:3 (17:25, 22:25, 25:23, 16:25)
14. kolejka: 21 listopada
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Stal Nysa 3:0 (25:21, 25:13, 25:19)
Verva Warszawa - MKS Będzin 3:0 (25:22, 27:25, 25:17)
Skra Bełchatów - Cuprum Lubin 0:3 (22:25, 18:25, 21:25)
Trefl Gdańsk - Resovia Rzeszów 3:0 (25:18, 26:24, 25:20)
AZS Olsztyn - Czarni Radom 3:1 (25:19, 26:28, 25:21, 25:20)
GKS Katowice - Ślepsk Suwałki 3:1 (28:26, 23:25, 25:21, 25:23)
Jastrzębski Węgiel - Aluron Zawiercie 1:3 (19:25, 25:20, 20:25, 13:25)
15. kolejka: 28 listopada
Stal Nysa - GKS Katowice 2:3 (25:18, 21:25, 25:20, 23:25, 11:15)
Ślepsk Suwałki - AZS Olsztyn 1:3 (19:25, 26:28, 25:19, 14:25)
Trefl Gdańsk - Czarni Radom 3:1 (28:30, 25:12, 25:18, 25:17)
Resovia Rzeszów - Jastrzębski Węgiel 0:3 (23:25, 18:25, 22:25)
Aluron Zawiercie - Skra Bełchatów 0:3 (15:25, 22:25, 19:25)
Verva Warszawa - Cuprum Lubin 3:1 (25:19, 25:15, 19:25, 25:23)
MKS Będzin - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 1:3 (25:21, 24:26, 23:25, 17:25)
16. kolejka: 05 grudnia
Stal Nysa - Verva Warszawa 2:3 (25:21, 23:25, 15:25, 25:21, 10:15)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Skra Bełchatów 3:2 (22:25, 25:23, 25:13, 26:28, 15:7)
Jastrzębski Węgiel - MKS Będzin 3:1 (25:17, 23:25, 25:23, 25:14)
Cuprum Lubin - Trefl Gdańsk 2:3 (23:25, 25:20, 27:25, 18:25, 16:18)
Aluron Zawiercie - AZS Olsztyn 3:0 (25:23, 25:23, 25:20)
Resovia Rzeszów - GKS Katowice 3:0 (25:13, 25:23, 25:19)
Czarni Radom - Ślepsk Suwałki 0:3 (24:26, 23:25, 28:30)
17. kolejka: 12 grudnia
Czarni Radom - Stal Nysa 3:0 (25:19, 20:25, 25:18, 25:23)
Ślepsk Suwałki - Resovia Rzeszów 3:1 (25:12, 25:21, 21:25, 25:23)
GKS Katowice - Aluron Zawiercie 3:1 (28:26, 25:15, 20:25, 26:24)
AZS Olsztyn - Cuprum Lubin 0:3 (19:25, 22:25, 22:25)
Trefl Gdańsk - MKS Będzin 3:0 (25:21, 25:15, 25:16)
Jastrzębski Węgiel - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 1:3 (23:25, 25:27, 25:23, 22:25)
Skra Bełchatów - Verva Warszawa przełożono na 28 lutego
18. kolejka: 19 grudnia
Stal Nysa - Skra Bełchatów 3:0 (25:20, 25:22, 26:24)
Verva Warszawa - Jastrzębski Węgiel 2:3 (21:25, 17:25, 25:17, 25:20, 9:15)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Trefl Gdańsk 3:0 (25:17, 25:21, 25:22)
MKS Będzin - AZS Olsztyn 0:3 (19:25, 23:25, 21:25)
Cuprum Lubin - GKS Katowice 2:3 (24:26, 27:25, 25:23, 18:25, 13:15)
Ślepsk Suwałki - Aluron Zawiercie 0:3 (24:26, 22:25, 17:25)
Resovia Rzeszów - Czarni Radom 3:0 (32:30, 25:22, 25:20)
19. kolejka: 23 grudnia
Resovia Rzeszów - Stal Nysa 3:1 (25:19, 21:25, 25:17, 25:18)
Czarni Radom - Aluron Zawiercie 2:3 (26:24, 25:13, 20:25, 23:25, 12:15)
Ślepsk Suwałki - Cuprum Lubin 3:1 (25:22, 23:25, 25:21, 25:18)
GKS Katowice - MKS Będzin 3:1 (25:21, 25:19, 24:26, 25:22)
AZS Olsztyn - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0:3 (25:27, 17:25, 16:25)
Trefl Gdańsk - Verva Warszawa 3:2 (25:17, 25:27, 14:25, 25:21, 15:11)
Jastrzębski Węgiel - Skra Bełchatów 3:2 (22:25, 25:21, 25:22, 21:25, 15:8)
20. kolejka: 09 stycznia
Stal Nysa - Jastrzębski Węgiel 3:1 (18:25, 25:18, 25:18, 25:23)
Skra Bełchatów - Trefl Gdańsk 1:3 (18:25, 25:18, 29:31, 21:25)
Verva Warszawa - AZS Olsztyn 3:0 (25:19, 26:24, 25:20)
GKS Katowice - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 1:3 (20:25, 19:25, 25:19, 23:25)
Ślepsk Suwałki - MKS Będzin 3:0 (25:20, 25:19, 25:17)
Cuprum Lubin - Czarni Radom 3:0 (25:21, 25:17, 26:24)
Aluron Zawiercie - Resovia Rzeszów 0:3 (22:25, 19:25, 20:25)
21. kolejka: 16 stycznia
Stal Nysa - Aluron Zawiercie 2:3 (23:25, 19:25, 25:23, 25:21, 11:15)
Resovia Rzeszów - Cuprum Lubin 3:1 (25:16, 25:27, 25:17, 25:23)
Czarni Radom - MKS Będzin 3:0 (29:27, 25:20, 26:24)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Ślepsk Suwałki 3:1 (26:24, 26:24, 23:25, 25:23)
GKS Katowice - Verva Warszawa 0:3 (25:27, 10:25, 19:25)
AZS Olsztyn - Skra Bełchatów 0:3 (23:25, 38:40, 16:25)
Trefl Gdańsk - Jastrzębski Węgiel 1:3 (25:20, 21:25, 17:25, 18:25)
22. kolejka: 23 stycznia
Stal Nysa - Trefl Gdańsk 0:3 (18:25, 19:25, 23:25)
Jastrzębski Węgiel - AZS Olsztyn 3:2 (21:25, 20:25, 27:25, 26:24, 15:9)
Skra Bełchatów - GKS Katowice 3:1 (25:19, 25:16, 18:25, 25:20)
Verva Warszawa - Ślepsk Suwałki 3:2 (28:26, 19:25, 26:28, 25:22, 15:13)
Resovia Rzeszów - MKS Będzin 3:0 (25:20, 27:25, 25:23)
Cuprum Lubin - Aluron Zawiercie 3:1 (30:28, 25:22, 18:25, 26:24)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Czarni Radom 3:0 (25:19, 25:18, 25:20)
23. kolejka: 30 stycznia
Cuprum Lubin - Stal Nysa 3:2 (25:20, 23:25, 25:23, 14:25, 15:10)
Aluron Zawiercie - MKS Będzin 3:2 (25:23, 23:25, 21:25, 25:14, 17:15)
Resovia Rzeszów - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0:3 (19:25, 18:25, 21:25)
Czarni Radom - Verva Warszawa 1:3 (22:25, 25:22, 20:25, 17:25)
Ślepsk Suwałki - Skra Bełchatów 1:3 (25:23, 22:25, 22:25, 24:26)
GKS Katowice - Jastrzębski Węgiel 2:3 (23:25, 25:23, 20:25, 28:26, 9:15)
AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk 3:0 (25:21, 25:21, 25:17)
24. kolejka: 06 lutego
Stal Nysa - AZS Olsztyn 3:1 (30:28, 25:22, 22:25, 25:23)
Trefl Gdańsk - GKS Katowice 3:1 (21:25, 25:22, 25:23, 25:21)
Jastrzębski Węgiel - Ślepsk Suwałki 3:0 (32:30, 27:25, 25:13)
Czarni Radom - Skra Bełchatów 1:3 (18:25, 23:25, 26:24, 16:25)
Verva Warszawa - Resovia Rzeszów 1:3 (22:25, 25:22, 17:25, 16:25)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Aluron Zawiercie 0:3 (18:25, 23:25, 19:25)
Cuprum Lubin - MKS Będzin 3:0 (25:11, 25:20, 25:20)
25. kolejka: 20 lutego
MKS Będzin - Stal Nysa 0:3 (23:25, 12:25, 18:25)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cuprum Lubin 2:3 (25:20, 25:21, 20:25, 23:25, 11:15)
Aluron Zawiercie - Verva Warszawa 0:3 (21:25, 13:25, 20:25)
Resovia Rzeszów - Skra Bełchatów 3:0 (25:15, 26:24, 29:27)
Czarni Radom - Jastrzębski Węgiel 0:3 (27:29, 18:25, 15:25)
Ślepsk Suwałki - Trefl Gdańsk 3:1 (25:21, 26:24, 23:25, 25:18)
GKS Katowice - AZS Olsztyn 3:1 (25:20, 25:22, 22:25, 25:20)
26. kolejka: 6 marca
Ślepsk Suwałki - Stal Nysa 3:1 (25:17, 25:20, 19:25, 25:20)
GKS Katowice - Czarni Radom 2:3 (25:21, 26:24, 17:25, 18:25, 9:15)
AZS Olsztyn - Resovia Rzeszów 3:1 (29:27, 25:23, 19:25, 25:18)
Trefl Gdańsk - Aluron Zawiercie 3:1 (25:21, 25:15, 23:25, 26:24)
Cuprum Lubin - Jastrzębski Węgiel 0:3 (25:27, 25:27, 13:25)
Skra Bełchatów - MKS Będzin 3:0 (25:23, 25:16, 25:21)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Verva Warszawa 3:0 (25:20, 25:20, 25:22)
Faza play-off
Ćwierćfinały: 20, 27 i ew. 31.03.2021 - Zagrają w nich drużyny z miejsc 1-8 po rundzie zasadniczej. Rywalizacja do 2 wygranych meczów, wg par: 1-8, 2-7, 3-6, 4-5 (gospodarzem pierwszego i ew. 3 meczu jest drużyna wyżej sklasyfikowana).
Półfinały: 3, 7 i ew. 10.04.2021 - Zagrają zwycięzcy ćwierćfinałów. Rywalizacja do 2 wygranych meczów, wg par: zw. 1-8 - zw. 4-5, zw. 2-7 - zw. 3-6 (gospodarzem pierwszego i ew. 3 meczu jest drużyna wyżej sklasyfikowana po rundzie zasadniczej).
O miejsca 5 i 7: 3 i 7.04.2021 - Zagrają przegrani ćwierćfinałów. Drużyny niżej sklasyfikowane po rundzie zasadniczej zagrają o 7. miejsce, a wyżej o 5. miejsce. Mecz i rewanż.
O miejsca 9 i 11: 20 i 27.03.2021 - Zagrają w nich drużyny z miejsc 9-12 po rundzie zasadniczej. Rywalizacja w systemie mecz i rewanż.
O miejsce 3: 14, 17 i ew. 21.04.2021 - Zagrają pokonani w półfinałach. Do dwóch wygranych (początkowo miało być do 3 wygranych) - mecz 1 i ew. 3 u ekipy wyżej sklasyfikowanej w sezonie zasadniczym.
Finał: 14, 17 i ew. 21.04.2021 - Zagrają zwycięzcy półfinałów. Do dwóch wygranych (początkowo miało być do 3 wygranych) - mecz 1 i ew. 3 u ekipy wyżej sklasyfikowanej w sezonie zasadniczym.
★ Drużyna, która zajmie 13. miejsce po zakończeniu fazy zasadniczej kończy rozgrywki w sezonie 2020/2021.
★ Drużyna, która zajmie 14 miejsce po zakończeniu fazy zasadniczej kończy rozgrywki w sezonie 2020/21 oraz traci uprawnienia do udziału w rozgrywkach PlusLigi.
Pomeczowe wypowiedzi po meczu Włókniarz - Sparta
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?
Plotki, sensacje i ciekawostki z życia gwiazd - czytaj dalej na ShowNews.pl
- Narożna przeszła poważną operację. Latami ukrywała dolegliwości po porodzie
- Dramat Roksany: przyleciała do teściowej WYNAJĘTYM helikopterem! Oszczędza na własny?
- Pazura wziął kolejny ślub poza granicami Polski. Nikt się tego po nim nie spodziewał
- Michał Szpak w prześwitującej spódnicy. Te widoki trudno zapomnieć