Waldemar Mazgaj
- Będziemy gotowi na 18 lutego, gdy zaczyna się play-off - mówią w Sanoku. STS jednak wciąż szuka wyjazdowego patentu na „Szarotki”.

TatrySki Podhale Nowy Targ - Ciarko PBS Bank STS Sanok 4:1

Tercje: 2:0, 0:1, 2:0

Bramki: 1:0 Różański 8 minuta (asysty: Zapała i Jokila), 2:0 Gruszka 20 (Wronka), 2:1 Cameron 27 (Brown i Danton), 3:1 Gruszka 44 (Wronka i Tomasik), 4:1 Różański 52 (Jokila).

Podhale: Raszka - Haverinen, Wojdyła; Tomasik, Sulka; Łabuz, Jaśkiewicz; Stypuła, Olchawski - Jokila, Zapała, Różański; Gruszka, McGregor, Wronka; Michalski, Kapica, Tapio oraz Zarotyński i Wielkiewicz.

STS: Missiaen - Tarasuk, Sproule; Roberts, Tuominen; Salija, Olearczyk oraz Demkowicz - Danton, Brown, Cameron; Strzyżowski, Dahlman, Azari; Biały, Kostecki, Sliwinski oraz Bielec, Wilusz. Trener Kari Rauhanen.

Sędziował Wolas (Oświęcim). Kary: 10 - 32 (10 Camerona i Browna) minuty. Widzów 1000.

Nie leży w tym sezonie Podhale ekipie z Sanoka i potwierdziło się to po raz kolejny wczoraj. „Szarotki” wygrały przekonująco wykorzystując błędy sanockiej defensywy. Choć kto wie, jak potoczyłby się mecz, gdyby Danton w 6. minucie trafił do pustej bramki albo tuż przed golem na 2:0 idealną okazję wykorzystał Kostecki.

POZOSTAŁE WYNIKI grupy silniejszej: JKH GKS Jastrzębie - Unia 1:2 k. (1:1, 0:0, 0:0 - d. 0:0, k. 0:2); mecz GKS Tychy - Comarch Cracovia 26.01.

1. Comarch Cracovia 34 81 161-72
2. GKS Tychy 33 73 156-71
3. Podhale Nowy Targ 35 73 160-86
4. JKH GKS Jastrzębie 35 64 116-83
5. Ciarko PBS STS Sanok 35 53 101-93
6. Unia Oświęcim 34 48 112-115