Podkarpacie wyeliminowane z Regions Cup. Zobacz zdjęcia

Podkarpackie (na niebiesko).
Podkarpackie (na niebiesko). fot. Łukasz Pado
Reprezentacja Podkarpacia amatorów odpadła już w pierwszej rundzie z rywalizacji w Regions Cup. Nasi w rewanżu zaledwie zremisowali w Nowej Sarzynie z przedstawicielami Lubelszczyzny, co premiuje naszych rywali.
Reprezentacja Podkarpacia (na granatowo) zremisowala w rewanzu rozgrywek Regions Cup z przedstawicielami Lubelszczyzny 1-1.

Podkarpacie - Lubelskie 1-1

PODKARPACIE - LUBELSKIE 1-1 (0-0)

W pierwszym meczu 1-2.

BRAMKI: Sas (90+2) - Kusiak (56).
Zobacz zdjęcia z meczu: Podkarpackie - Lubelszczyzna 1-1

PODKARPACIE: Kurosz - Kosztyła, S. Padiasek, Rogala, K. Kołacz - Siciarz (55. Karwat), K. Sierżęga (55. Sas), S. Wolak (76. Parys), Raba, Wójtowicz (46. J. Cetnarski), Pawlak.

LUBELSKIE: Zapał - Skiba, Nowosad, Kysyk, Pyda, Wojtasik, R. Bielak (46. Mitaszka), Boniszczuk (60. Tymosik), Jabłoński (46. Pacek), J. Kusiak (63. P. Bielak), Wawryca (66. Nowak).

SĘDZIOWALI: Grzegorz Stęchły oraz Paweł Drabik i Maciej Gumiński (Jarosław). ŻÓŁTE KARTKI: Wojtasik - Rogala.

Pogoda do gry była wyśmienita, słońce świeciło i nie było upału. Niestety tego dnia świeciło ono dla zespołu z Lubelszczyzny.

Choć to gospodarze częściej przebywali przy piłce, to zespół z Lubelskiego stwarzał sobie więcej okazji do bramki. Długo jednak przyjezdni nie potrafili trafić do dobrze strzeżonej przez Roberta Kurosza bramki.

Zaraz po przerwie w polu karnym Podkarpacia zakotłowało się na dobre. Wawryce i Kusiak ostrzeliwali bramkę Podkarpacia i w końcu Kurosz skapitulował. Od tego momentu nasz zespół musiał zdobyć przynajmniej dwie bramki, aby doprowadzić do wyrównania. Trudno jednak było mieć na to nadzieję. Gra piłkarzy z Podkarpacia nie kleiła się, mnożyły się nieporozumienia, akcji prawie nie było.

Zryw nastąpił dopiero w ostatnich minutach, Dominik Sas sprawdził bramkarza gości w 84. minucie, zrobił to o tyle dobrze, że chwilę potem znalazł sposób na pokonanie go. Czasu na kolejne bramki jednak już nie było.