Policjanci z Kielc ranni w wypadku w Tarnobrzegu. Znamy szczegóły zdarzenia

Marcin Radzimowski
Marcin Radzimowski
Marcin Radzimowski
Poznaliśmy więcej szczegółów wypadku, do jakiego doszło przed godziną 1 w czwartek, 10 grudnia w Tarnobrzegu - Nagnajowie. Na moście zderzyły się dwa samochody osobowe.

O tym zdarzeniu informowaliśmy jako pierwsi:

Ustalono już pierwsze szczegóły dotyczące zdarzenia, do którego doszło dziesięć minut przed godziną 1.

- Z dotychczasowych ustaleń wynika, że 45-letni mieszkaniec powiatu sandomierskiego kierujący audi jechał droga krajową numer 9 w kierunku Rzeszowa. W pewnej chwili, na moście stracił kontrolę nad kierownicą, samochód wpadł w poślizg i zjechał na przeciwną część drogi, gdzie zderzył się z jadącym w przeciwnym kierunku hyundaiem. Drugim samochodem podróżowało trzech mężczyzn - przekazuje podinspektor Beata Jędrzejewska-Wrona, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu.

Potwierdzają się nasze nieoficjalne informacje, że hyundaiem jechali policjanci z garnizonu świętokrzyskiego.

- Mogę potwierdzić, że to funkcjonariusze Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach - dodaje rzecznik tarnobrzeskiej policji.

W wyniku wypadku czterej mężczyźni (trzej policjanci i kierowca audi) zostali ranni i trafili do szpitala. Obrażenia, jakich doznał jeden z funkcjonariuszy wymagały natychmiastowej interwencji chirurgicznej, ale na szczęście życie policjanta nie jest zagrożone. Trzej pozostali poszkodowani doznali niewielkich urazów.

Podinspektor Beata Jędrzejewska-Wrona dodaje, że zarówno 45-letni kierowca audi jak i 33-letni kierowca hyundaia, byli trzeźwi. Trzeźwi byli również dwaj pozostali policjanci jadący nieoznakowanym policyjnym radiowozem.

Aktualizacja. Dwaj z poszkodowanych policjantów po opatrzeniu ran zostało zwolnionych ze szpitala. Trzeci funkcjonariusz jest hospitalizowany.

Poważny wypadek w Tarnobrzegu - Nagnajowie. Ranni trzej męż...

Majówka pijanych kierowców

Wideo

Materiał oryginalny: Policjanci z Kielc ranni w wypadku w Tarnobrzegu. Znamy szczegóły zdarzenia - Echo Dnia Podkarpackie

Dodaj ogłoszenie