Polonia Przemyśl przegrała w Limanowej

Michał Musijowski doprowadził do remisu, Na zwycięski rzut czasu mu już nie wystarczyło. Dariusz Delmanowicz
W 29., przedostatniej kolejce fazy zasadniczej w II lidze Polonia Przemyśl przegrała w Limanowej z Limblachem 63:65.

Polonia była bliska dogrywki, choć w 36. minucie przegrywała 51:63. "Niedźwiadki" sprężyły się w końcówce i po rzucie Michała Musijowskiego na tablicy pokazał się remis (63:63). Do końca IV kwarty brakowało tylko 8 sekund. Niestety, gospodarze zdążyli znaleźć pozycję rzutową - Włodarczyk trafił z bliska, zdobył swe jedyne punkty w meczu i przemyślanie obeszli się smakiem (rzut rozpaczy Musijowskiego nie doszedł celu). W Polonii nie grał Tomasz Przewrocki. Lider naszej ekipy jest zdrowy. Po prostu odpoczywał przed weekendowymi derbami z MOSiR-em Krosno.
LIMBLACH LIMANOWA - POLONIA POSiR PRZEMYŚL 65:63 (20:14, 16:19, 19:10, 10:20)
LIMBLACH: P. Kindlik 8 (2x3), Peciak 2, Dudek 18 (4x3), Kwandrans 20 (2x3, 10 zb.), Stecko 4 oraz Woźniak 3 (1x3), Włodarczyk 2, Rykała 8 (1x3), Horwat 0.
POLONIA: Garbacz 2, Sebrala 3 (1x3), Musijowski 9 , Czopik 4, M. Kindlik 9 (2x3), Bal 5, Nowak 8, Rabka 8 (9 zb.), Turczyński 0, Sołtysiak 12, Nowakowski 3 (1x3).